Pobje in pijančkarije....

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik smith pravi:
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Ja odvisn kolk te zaštema.
smile-1.gif

ko se kadi, se kadi za prow
grin1.gif

bi pa rad videl kak to zgleda
grims-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Citat:
Uporabnik Babette pravi:
Jes pa sem vzgled vsem, in vam povem, da je zivljenje brez alkohola veliko lepse.

ja pa ne...
spadam med ene tistih ki smo se odrekli alkoholu čist... tut rumkokosom če smo že lih pri tem.
zdravstvene težave pripeljale v to.
in zna bit na čase kr mal dosadno prenašat pijano družbo, sploh pa folk k te vsake 3 min praša zakaj ne piješ in da mu je čudn k si zravn ampk trezn, folk k hoče nazdravt z mano ampk k zagleda sok se premisl itd... :D
sam jbg. tak je life.
če bi lah pila pa vrjetn bi.
sm mela pa bivšiga k je bil pa totaln v alkoholu(nobene meje pri pitju, zmerej na puf pa do mrtuga) in sm ga kr ene parkrat trezlna, se umikala curku njegovega bruhanja ipd...
vse do neke meje.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
@all

samo vseeno kak pa pijemo radi.

jas se ga 1x na mesec tak gor naredim, da včasih komaj domov najdem, tam okol 12 se prizibam ko pingvin,
in ponavadi se mi v tisti noči in dnevu zgodi vse in še več, zato se temu nemislim odrečt pa naj stane jeter
kok hoče.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Zakaj ga je pa tako sekal? Si bila tako dolgočasna....?
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Zakaj ga je pa tako sekal? Si bila tako dolgočasna....?

To nevem če je dolgočasna ampak js sm bil tud včasih tak (začetek srednje šole), da sem pil pa pil pa pil in nisem nikol razmišljal kakšne bojo posledice. Res je, da sem čist zakomiral samo enkrat (obležal), drugač me je pa pošteno zanašal in po možnosti težil vsem, ki so mi prišli nasproti. Ponavadi je blo tko, da je bla podlaga 3 dcl žganja (vodka, rum ali štok) v parku, pol pa na pivo v prvo oštarijo.

Zdej pa, ko začutim, da me mal preveč prijemle, mal presedlam na vodo za kakšno urco pol pa naprej. Žganja pa ne pijem več.

Drugač pa mojo sploh ne mot to, da sem včasih mačkast nasledn dan. Ve, da je to del mene, da grem rad ven s prjatli (kakšne karte vržemo pol pa naprej na biljard in v kak klub mal pogledat) in če tega daljše obdobje nimam pol tud med nama ni 100%, ker sem js sam na 70%.
grin1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:
Citat:
Uporabnik Babette pravi:
Jes pa sem vzgled vsem, in vam povem, da je zivljenje brez alkohola veliko lepse.

ja pa ne...
spadam med ene tistih ki smo se odrekli alkoholu čist... tut rumkokosom če smo že lih pri tem.
zdravstvene težave pripeljale v to.
in zna bit na čase kr mal dosadno prenašat pijano družbo, sploh pa folk k te vsake 3 min praša zakaj ne piješ in da mu je čudn k si zravn ampk trezn, folk k hoče nazdravt z mano ampk k zagleda sok se premisl itd... :D
sam jbg. tak je life.
če bi lah pila pa vrjetn bi.
sm mela pa bivšiga k je bil pa totaln v alkoholu(nobene meje pri pitju, zmerej na puf pa do mrtuga) in sm ga kr ene parkrat trezlna, se umikala curku njegovega bruhanja ipd...
vse do neke meje.

torej se nisi odrekla kar si tako hotla, ampak ker si se morala. kar pa ni isto
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
a sm rekla da sm se prostovoljno? nism... še zmer pa ne pijem. razlog je pač kle zgolj pristranska zadeva.

@elvir_v6...
ma pa niti nebi rekla da sm bla dolgočasna... ker potem moj dolgčas vpliva nanj že od njegovega 18. leta(ko sva bla skp je bil str pa 23, pa pol leta svabla vkup)... in glede na to da je tut on sam priznou da si ne predstavlja dneva brez alkohola, to pomoje nism lih jz kriva. pa tut zdj k sva tm nekje pol leta narazn je stanje še zmerej isto, tko da mislm da nism jz povod za (skoraj) vsakodnevno komiranje...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
V primeru, da si ne predstavlja dneva brez alkohola, je pa to res že odvisnost. Od takega človeka se je vsekakor bolje posloviti prej kot kasneje....
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
jah dečko prav da se bo zresnu in zamislu nad sabo k se mu bo zdelo da je pravi čas za to....
na zadnji stavek pa: sj veš, pravjo da je ljubezen slepa.. predn dojameš je itk že (skor) prepozn...
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Ko sem še pil, mi ni nobena težila, ker sem bil samski in tudi če sem katero spoznal, je bila v podobnem stanju tako, da mi ni morala kaj očitat.



No, sedaj se pa samo čudim in smejim, ko vidim (poletni čas) mladino že okoli osmih zvečer pijane in nekateri celo "koma".





@Sandrca

Kaj pa Idrija (da se gre zdravit)?
 
Nazadnje urejeno:

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
s22b, zdravljenje pomaga samo če je tudi alkoholik za, drugače je vse skupaj bolj larifari.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
sj pravm, tip zalublen v svojo teorijo o tem da se bo on že zresnu in spravu k seb k bo začutu da je pravi čs za to...
smo ga z njegovo družbo prepričval v marsikej, nažalost neuspešno...
probaš enkrat, probaš dvakrat, v deseto obupaš....
sam bo mogu razčistt stvari pr seb.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Mogoče malo offtopica.

Kar se tiče soka ter nazdravljanja.

Moj kolega ima en lep moto. "Nazdravlja se z ljudmi, ne s pijačo."
grin1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
A dej no Malcom, kaj se delaš zdaj butca.

Sej maš v roki nekaj za popit, ni zdaj nujno, da je alko, ker nekateri so tako obsedeni, da se nazdravlja samo z alkotom, zato imaš komot nekaj ne alkoholnega.


Clear?