Po kuhinjo kar v Ikeo?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Takole je zgledala takoj po montaži, enaka je še zdaj (dons je našarjeno, ne bi slikal :oops1:), samo steno smo kasneje še oblekli:

p1050281.jpg
In koliko je prislo brez aparatov? Lepa sicer. Tudi sam bom vzel belo + les
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Pomojem je to cca x2 od nabavne cene v Ikei, kar sem zaenkrat delal izračune. Se pravi, ce je 50% off, je origirnal cena 9k :eek: . Drag špas te kuhinje.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.290
9.046
113
ti moraš samo gledat kolk te na konc pride, tiste popuste in maketinške fore si naj zataknejo nekam.

Midva sva gledala v lesnini dieter knoll (nolte) in novell (scholler al neki takega mal višji rang nemca). Ceprav zdaj si napisal za 5 do 10 let. ne komplicirat. nekja v srednjem rangu, da boš piršl z aprati vret na ene 6 jurjev pa roka. Pri nas je ženka zakomplicirala, in smo bili na 16... ampak bo morala dolgoročno ustrezat.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Midva sma vzela kuhinjo v Lesnini. Naredil sem izmere, na online konfiguratorju približno izrisal, nato smo s prodajalcem še enkrat vse pregledali in na novo izrisali. Za blende, pult, stenske obrobe, ročaje je imel vse vzorčne materiale pri roki in tako smo dobili realno sliko, kako bodo pasale stvari skupaj. Iz lesnine so nato v roku 14 dni poslali 2 monterja, ki sta še 1x premerila vse skupaj in njihove meritve nato veljajo kot osnova za izdelavo kuhinje. za pravilnost meritev jamčijo oni in če ob montaži kaj ne paše, tudi oni odgovarjajo... Kuhinja je prišla 10 dni pred roko, zmontirala sta pa majstra v enem dopoldnevu (montaža je vključena v ceno). Kuhinja zmontirana brez pripomb, tudi delavca top.
Kuhinje je 7.5m, cena pa je bila 4.5k€, brez aparatov.

Kuhinja dan po montaži. Manjka še pečica levo in steklokeramična z napo levem v kotu.
20180105_230446.jpg
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
ti moraš samo gledat kolk te na konc pride, tiste popuste in maketinške fore si naj zataknejo nekam.

Midva sva gledala v lesnini dieter knoll (nolte) in novell (scholler al neki takega mal višji rang nemca). Ceprav zdaj si napisal za 5 do 10 let. ne komplicirat. nekja v srednjem rangu, da boš piršl z aprati vret na ene 6 jurjev pa roka. Pri nas je ženka zakomplicirala, in smo bili na 16... ampak bo morala dolgoročno ustrezat.

Točno 6k sem si dal zgornjo mejo z aparati in montažo vred. :) Če bom pri kuhinji ceneje čez prišel, lahko kupim boljše aparate. Če bo kuhinja draga, bo treba nekaj bolj ugodnega iskat.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.942
9.093
113
39
MB
Točno 6k sem si dal zgornjo mejo z aparati in montažo vred. :) Če bom pri kuhinji ceneje čez prišel, lahko kupim boljše aparate. Če bo kuhinja draga, bo treba nekaj bolj ugodnega iskat.

vprašanje je za kako velikost? jaz imam od nobilie predračun za 6,5k z aparati vred, za kuhinjo na U, skupaj skoraj 8m, so pa aparati progress

edit: v tej ceni je še plata za mizo 90x180 (identična delovnem pultu)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
vprašanje je za kako velikost? jaz imam od nobilie predračun za 6,5k z aparati vred, za kuhinjo na U, skupaj skoraj 8m, so pa aparati progress

edit: v tej ceni je še plata za mizo 90x180 (identična delovnem pultu)

3m x 1,6m v L. S tem, da moram nekam vmes uturit še prostostoječi hladilnik. Torej bolj 2,4m x 1,6m ali 3m x 1,0 mm, odvisno kam dam hladilnik. Nekje 4m vse skupaj.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.633
3.516
113
Midva sma vzela kuhinjo v Lesnini. Naredil sem izmere, na online konfiguratorju približno izrisal, nato smo s prodajalcem še enkrat vse pregledali in na novo izrisali. Za blende, pult, stenske obrobe, ročaje je imel vse vzorčne materiale pri roki in tako smo dobili realno sliko, kako bodo pasale stvari skupaj. Iz lesnine so nato v roku 14 dni poslali 2 monterja, ki sta še 1x premerila vse skupaj in njihove meritve nato veljajo kot osnova za izdelavo kuhinje. za pravilnost meritev jamčijo oni in če ob montaži kaj ne paše, tudi oni odgovarjajo... Kuhinja je prišla 10 dni pred roko, zmontirala sta pa majstra v enem dopoldnevu (montaža je vključena v ceno). Kuhinja zmontirana brez pripomb, tudi delavca top.
Kuhinje je 7.5m, cena pa je bila 4.5k€, brez aparatov.

Kuhinja dan po montaži. Manjka še pečica levo in steklokeramična z napo levem v kotu.
Poglej priponko 24219

A se podnevi ob ugasnjeni luči v tej kuhinji kaj vidi?
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.363
261
83
33
Verjetno gre za klet (cevi), tukej bi bla res boljša izbira bela kuhinja, sploh če ima samo eno okno. Pa kablovje upam, da si skril s samolepilnimi nadometnimi kanalčki. ;)
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.942
9.093
113
39
MB
so mi v več salonih kuhinj povedali, da na bele kuhinje se palijo samo še slovenci :)
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.942
9.093
113
39
MB
black as my soul ;) črna tudi ni praktična sploh ne na delovnem pultu, se hitro poznajo praske :p jaz bom vzel sive fronte pa hrast delovni pult
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.942
9.093
113
39
MB
kaj pa vem, verjetno ni glih ista ciljna publika :) pač trend i guess, ni treba bit užaljen ;)