Plinska jeklenka 5kg

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
No zdaj sem jaz v skoraj enaki situaciji, samo da bi rad oddal (NE VRNIL) 5-kilsko in prevzel 10-kilsko, proti plačilu seveda.
Najprej so me zavrnili na Petrolu, kjer običajno jemljem plin (jebiga, najbližja opcija).
Danes sem jim že po telefonu težil, ker nikjer ne piše da to ni možno, oz. glede menjave prazna/polna piše samo tole (splošni pogoji):

"Po vplačilu kavcije uporabnik kupuje plin tako, da vrne prazno nepoškodovano jeklenko in prevzame polno."
To je vsa znanost.

Debili zagovedeni mi razlagajo, da lahko staro vrnem in mi povrnejo kavcijo in potem vzamem drugo proti (enaki :bonk:)kavciji.
Keč je v tem, da je kavcija za 5 in 10 kilsko flašo do kurca enaka. :bonk:
Keč #2 je v tem, da ti flaše na Petrolu ne vzamejo (in vrnejo kavcijo) ampak bi jo moral vrniti na sedežu firme. :gorjaca:
Mamu da jim jebem debilno kretenasto.
gig: a še rabiš tamalo bombulo? :fredi: Lahko samo zamenjava.

Jaz sem obupal in imam sedaj doma obe 5 in 10 kg. Tako da zaenkrat ne rabim 2 malih.
Prodaj na bolhi 5 kg kjer gredo za med in kupi novo 10 kg.
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
No zdaj sem jaz v skoraj enaki situaciji, samo da bi rad oddal (NE VRNIL) 5-kilsko in prevzel 10-kilsko, proti plačilu seveda.
Najprej so me zavrnili na Petrolu, kjer običajno jemljem plin (jebiga, najbližja opcija).
Danes sem jim že po telefonu težil, ker nikjer ne piše da to ni možno, oz. glede menjave prazna/polna piše samo tole (splošni pogoji):

"Po vplačilu kavcije uporabnik kupuje plin tako, da vrne prazno nepoškodovano jeklenko in prevzame polno."
To je vsa znanost.

Debili zagovedeni mi razlagajo, da lahko staro vrnem in mi povrnejo kavcijo in potem vzamem drugo proti (enaki :bonk:)kavciji.
Keč je v tem, da je kavcija za 5 in 10 kilsko flašo do kurca enaka. :bonk:
Keč #2 je v tem, da ti flaše na Petrolu ne vzamejo (in vrnejo kavcijo) ampak bi jo moral vrniti na sedežu firme. :gorjaca:
Mamu da jim jebem debilno kretenasto.
gig: a še rabiš tamalo bombulo? :fredi: Lahko samo zamenjava.

Spoštovani,

če gre za rumeno jeklenko Plindom, se, prosim, obrnite na našega dobavitelja plina Istrabenz plin d.o.o. 080 1228 ali Plinarno Maribor d.o.o. 080 1248, kjer boste lahko zadevo uredili.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.
Lep pozdrav,

Anton Rus
Oddelek UNP, Področje plin in toplota
Petrol d.d., Ljubljana
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
In kaj bom opravil?
Sem klical na Plinarno Maribor in mi je tip na drugi strani govoril eno in isto (da naj vzamem kavcijo in vrnem 5kg jeklenko in vzamem drugo 10 kg jeklenko proti kavciji). Ker nisva prišla skupaj (ker so splošna pravila napisana za okras oz. "ne tako kot vi mislite") mi je dal e-poštni naslov kamor naj se obrnem.... Seveda čudežno oseba ki bere e-pošto nima časa.