Pivo in cvetje

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Kako da še noben ni vnesel veledogodka PIVO IN CVETJE???

http://www.pivocvetje.com/

A gre kdo?

Mi štartamo v četrtek iz gorenjske... Postavmo bazo v kempu poj pa...
cheer.gif
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Tud jest mogoče pridem s četrtka na petek. Jutr bodo padle kocke, če pridem na ene par nefiltriranih.
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Evo, sem se že premislil. Definitivno pridem
evil.gif


Pismo, bi lahko mel kake alter majice, da bi se prepoznal, pa kakšnega spil.

EDIT: No sej mene boste hit prepoznal. Bergle. Bom pa za vsak slučaj nalimal gor nalepke z naslovom, če jih slučajno kje pozabim
priden.gif


Tuši
 
Nazadnje urejeno:

mr_

Guru
20. sep 2007
8.977
2.432
113
Vceraj sm videl reklamo po TV. Za prijatelje si je treba cas vzet... In kdo se obrne na koncu v kamero...:) Se dobro da sm sedel, k me je tko smeh zvil:)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
258
113
šrot?

kok je pa kej pir? kao najcenjši... lansko leto je bil kar 2€!

drugač pa, ja, jest tud grem v soboto!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
258
113
ah sej uniona si tud lansk let dobu v bifejih! A da je bil 1,7? matr, jest mam skoz v glavi da je bil že 2€!

no pa tud, 1,8 ni najcenje! tok ga jest plačujem, kamor hodim...
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
No dons sm prvič zutrej ustov trezen...
smile-1.gif


U glavnem blo je super. Drugo leto gremo spet
cheer.gif


Letos je blo ful bolš v kopališču k je mal več placa... Pa na košarki (dribl) smo bli... Koncertov sm ful mal vidu, k smo ga tolk cajta bluzili v kempu.... Pa seveda barček u tušu je tud fajn...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
258
113
ja jest imam tud pohvalo in grajo...
pohvale so namenjene wc, katerih letos res ni manjkalo, sploh konteinerji so bili super, voda, topla, vse! Tud čistoča je bila na nivju, zdi se mi da so kr sproti pucali wc-je!

Graja gre pa ceni piva, katera nikakor ni najcenješa v Sloveniji. In ne vem, kako si upajo to oglaševat! Pri nas je pivo veliko v flaši, 1,70€! Pa v flaši je načeloma še malo dražje...
Pa da ne govorim da je res razredčeno pivo, in bi že samo zarad tega moral biti ceneje!

Drugače je pa prireditev iz leta v leto boljša!
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
No, za ceno pira se kar preveč sekirate. Pač nikjer v SLO se več ne dobi pira pod 1,8€, če je to prireditev in da nič ne plačaš vstopnine. Lahko ga piješ za 1,5€ in poslušaš Šank Rock po zvočniku v lokalni gostilni. Tako da 1,8€ se mi zdi zelo uredu cena. Naj dam za primerjavo, da sem jaz, pristaš Laškega, zaveden Gorenc, prišel v Maribor na Lampijončke, vse kar sem dobil za pit, pa razredčen Union za 2,6€
evil.gif
 
2. sep 2007
1.500
769
113
Dolenjska
Ampak pir je bil pa res preveč razredčen. S kolegi smo šli najprej na nefiltriranega, potem pa smo pili še tajkuna. Za foro smo potem probal na nekem drugem štantu še razredčenega in sem skoraj kozlal.