Gardaland

19. jul 2007
2.762
1.493
113
Kaj/koliko stvari pa imajo za manjše mulce? Pri nas ni še nihče 140.
Imajo veliko stvari tudi za majhne otrok (to je to kar smo mi preskočili :) ). Mirno zapolniš cel dan s takšnimi aktivnostmi.

Bolj kot otroka, vleče ženo, mene pa nima, da bi cel dan preživel na panoramskem vlakcu.
Ali boste skupaj na panoramskem vlakcu, ali pa bo mami z otroki na panoramskem vlakcu, ti pa na Raptorju, boš pa ti najbolj vedel :).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fly

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Ali boste skupaj na panoramskem vlakcu, ali pa bo mami z otroki na panoramskem vlakcu, ti pa na Raptorju, boš pa ti najbolj vedel :).
Ta je malo sarkastična, ampak malo pa tudi ne. Itak da mi kakšne adrenalinske reči bolj pašejo, istočasno je pa tudi meni dobro preživljati prosti čas z ženo in deco.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
istralandia ima kar nekaj primernih zadev za male otroke. gre lahko na marsikateri tobogan tudi neplavalec, samo ata/mama morata zraven biti nonstop za ven potegn't. moj 5letnik lani je recimo da znal malo plavati, ampak ko priletel s tobogana v vodo, se je dezorientiral pa ne znal ven, zato je moral biti nekdo zraven. mora pa biti tok navajen na vodo, da se ne ustraši, ko je potunkan, pa ne ve, kaj je gor in kaj dol. če pa tudi to ni, je pa pač tudi nekaj za čist tamaučke - voda do kolen, mini tobogančki. ni za bati, če otroci uživajo v vodi, se bodo fino imel. starši pa na izmene - ko gre en na prosti pad, drugi ahta otroka na toboganu na 3 štenge.

v aquacolors gremo pa letos. po mojem dosti podobno...
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
V aquacolors hodimo vsako leto, ni slabo. Imaš pa kot povsod za vsakega nekaj, tudi če imaš manjše otroke je kar nekaj zadev za njih.

kar se pa Gardalanda tiče, je pa polno stvari za manjše otroke, sigurno bi uživali. Imaš pujsa pepa land, neke lego zadeve, 4d kino, veliko stvari na vodi, piratske jame pod zemljo, jumanji, magic house…
 
Nazadnje urejeno:

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Btw, v Gardalandu je pri nas najbolj palila gosenica (Ortobruco). Ne vem če je še, ampak takrat je otrok bil 100 cm in je bil omejen nabor atrakcij, zato pa smo na gosenico šli cca 526-krat. Meni je že bilo slabo, mulci so želeli še in še.

Tukaj imaš lepo uraden seznam atrakcij, nastaviš višino in ali gre sam ali s staršem, pa ti vse pokaže. Men se zdi, da je za od cca 3-4 let naprej več kot dovolj atrakcij, da si napolniš dan. Že samo sprehajanje okol je celo doživetje.

 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in brane_new

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
42 eur v obe smeri + tank bencina, skupaj cca 100 eur.
Potem imaš še parking 7 eur. Karte so bile pa po 39 eur.
Notr pa vode, sladoledi, kaksne slike, priboljški
Vse skupaj v našem primeru okoli 350 eur za 4 osebe .
 
Nazadnje urejeno:

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Lani sma prespala v San Zeno di Montagna, stran od gužve in normalno razdaljo do parka. Dve nočitve za dva, polpenzion, cca 120 eur. Za tak denar se ne splača vozit.
Za bolj lokalno pa ti ne znam pomagat.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Zraven je Caneva park. Vodni park?
Ja Gardaland zmaga. Vendar je ta res tako slabši?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Mi smo bili lani za krompirjeve v Campeggio del Garda več dni. Lahko šotor dvigneš, lahko hiško najameš,.. Mi smo od tam šli peš in na Gardaland avtobus linijo, ki brezplačno kroži med Peschiero in parkom.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.157
113
Včeraj bila dol.

Splača se razmisliti o Fastpass karti, ker kakšne vožnje se lahko čaka tudi čez uro. Nekatere vožnje pa so bile takoj na voljo. Na brzice sva šla 3x, čakanje mogoče minutko, piratska ladja isto. Mamut in Jumanju pa skoraj eno uro.

Pa stare mame ne peljat na Mamuta, izgleda v izi pa tako je oglaševan. Te preseneti, ker ne pričakuješ tega. Neko starejšo ženico so v dveh držali, ko se je vlakec ustavil, 4je stari okoli 20 let so takoj po koncu cigarete ven potegnili pa vlekli... :evil:

Cene pa kot so. Veliko pivo 5€, burger z colo in krompirčkom 12€, razne igre so po od 1€ do 20 če vzameš več metov, voda je pa pitna iz pipe v kavbojski vasi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in tony

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Jaz sem za družino vzel poleg kart na uradni strani, še 2 menija v menzi. In ker sta na meniju primi in secondi talerja, na koncu nisem nič dodatno naročil, smo komaj pojedli. Mislim, da je bilo celo pivo in sok v tej ceni. So nas pa nasrali ja, za kung fu pando je pisalo 45 minut, na koncu smo 2 uri izgubili v vrsti, tam sem skoraj pošizil, dobro, da sta otroka zdržala, potem več nismo čakali, na Mammuta smo šli zadnjo uro pred zaprtjem. Kot je rekel Vadim , narobe oglaševano, tamalo je panika pri tretjem vzpenjanju, mi je bilo malo hudo zanjo. Pod črto, zabavali smo se. Če bi vzel Fastpass karte bi moral 500€ dat za družino za 1 dan. Zadeva je draga.

1690792648971.png
 
  • Wow
Reactions: sajkek