pita krompiruša

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
rabil bi recept. najboljšo imajo v mislim, da se reče poslastičarnica ime je pa zagotovo sarajevo, v beogradu.

če kdo ve kako..naj pove.

zeljanica bo pa naslednji podvig.
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
testo verjetno znaš naredit, al ga boš kupil?

no, za nadev pa jaz naredim takole:
olupim kromir, ga umijem in narežem na kockice (nekateri ga tudi naribajo, ampak je boljša s kockicami). Na kockice narežeš čebulo, jo prepražiš na olju ali na maslu, dodaš krompir, sol in poper. Vse skupaj pražiš. Probaj krompir,če je že zmehčan in začni filat testo. Pečeš cca. 40 minut (odvisno kako ti pečica greje).

lahko jo na koncu preliješ še s kislo smetano, če ti je všeč (to je moderna krompiruša, včasih tega niso dajali)
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ampak krompir prej skuhaš.

sem našel eno kuvarica.net na pito krompirušo je google vrgel to ven. in mi je stran všeč.

zdej k bom brezposlen bom kuhal. zase.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
se prav krompir na kockice in pečeš c čebulco. pol pa not v pečico.

k un pravi skuhaj krompir, dodaj an čebulo, malo popeci in daj v pečico. bom probal oboje.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Jaz delam na podoben način kot westie, samo da dodam še prepraženo mleto meso, pa dam tudi surov kromipir, in se pri pečenju cca 3/4 ure dovolj speče, da je mehek..
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
kdo prav Skuhaj krompir??

a mi daš link do te strani, da vidm če je kej tazga, k še nism delala ... hvala
grin1.gif


pa krompir pa čebulco pražiš, ne pečeš, pečeš pol pito
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
sem sedaj malce skakal po tej kuharici. moram priznat, da mi je zelo všeč. pač čefurska kuhinja, ki jo ima rad, pa še za veliko večino stavri, če ne drugače s slovarjem, vem kaj so.

mam doma nekaj lepih kuharic. a kaj ko za pol sestavin ne vem niti kaj je. rabimo pomelo, omelo, muškatni orešček, kliček ne vem česa itd. in pol grem v štacuno in 3/4 stvari ne najdem. ka rpa najdem je pa dražje od večerje v gostilni.

tukaj pa vse tako 'domače'.

zdej k skuham sladko zelje.mmmm. upam, da bodo delavci pojedli vse. k druzga ni k bi jedu.
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
hysterical-1.gif


dej pol prlimaj sliko kako ti je ratala krompiruša.

drugič pa kar napiši, če ne veš kaj je katera beseda
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ima i u meni balkana. tko da to bo šlo.

ta vikend bom torej prvič zakurblal pirolitično pečko za dobra tisočaka. ma kuharskega pomočnika in vse te hece. bom verjetno pekel v nedlejo, ker v soboto se bom trudil prebrat navodila.

prilimam slike tretjega poskusa pečenja. ker dva bom najmanj skuril, ker bom površno prebral navodila. sej poznaš moške.
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
ma ne boš skuril, je preveč simpl, da bi se ti zalomilo
grin1.gif


boš pa že imel prakso, ko boš zeljanico delal
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
pečica ima velik gumbov oz mnogo menijev. ni več zgornje grelo, spodnje grelo, oba grela in žar. zdej so ventilatorji pa ovo i ono.

ampak bo šlo.
bom za vsak slučaj še čevape naredu. da ne bomo lačni.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ti kar naredi pito in jo daj v pečico in pirolizo vžgi. Uspeh priporočljiv.
evil.gif



Ob naslednjem poizkusu pa dodaj še meso, lahko faširano ali pa na kockice narezano od kralja ali kaj drugega.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
pirolizo ne bom vklopil. žre preveč štroma.

kralja živali pa ne bom notri tlačil, ker gre za posnon zadevo. da bom enkrat v življenju tut jest jedu posno cel dan. upam.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne vem. včer smo se pogovarjal, da najdemo navodila za prvi zagon pečice. temu sledi krompiruša. mogoče ta vikend.

mam preveč natrpan urnik, da bi vedel kaj bom jutri delal. edin za prvih 8 ur vem, da nič ne delam.