Picerije v Stari Ljubljani

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ljubljančani na pomoč.

Danes sem bil službeno v Ljubljani.Seveda sem šel tudi nekaj pojest in šel sem v edino picerijo v centru Ljubljane, ki jo poznam-Ljubljanski dvor.V tej piceriji sem jedel že velikokrat, vendar sem bil tokrat razočaran; zdi se mi, da se slabšajo.Zato bom drugič raje šel kam drugam.

Prosim, če mi priporočate kakšno picerijo v Stari Ljubljani.Naj bo prav v Stari Ljubljani oz. ožjem centru mesta, saj se tam največ gibljem, ko sem v Ljubljani, zato ne bi iskal picerije v Šiški, za Bežigradom..

Hvala.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Zadnjič bla v Foculusu. Kar uredu, nabito polno je blo, postrežba pa kljub temu zelo hitro
zmaga.gif
...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
res da ima vsak človk drugačen okus, sam tist kar dobiš pr focolusu ni za mene P od pice. Mogoče preveč navajen posavskih pic
wink-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ja okay, ampak a govorimo zdej o tem, kera je DOBRA al kera je v Stari Lj?
Se mi zdi, da je na prvem mestu slednje.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Ja okay, ampak a govorimo zdej o tem, kera je DOBRA al kera je v Stari Lj?
Se mi zdi, da je na prvem mestu slednje.

a gremo iskat vse tvoje poste, ki ne povejo nič koristnega
grims-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Dobro blago se samo hvali. Glede na ta pregovor in količino reklam Fokulus ni ravno nekaj oh in sploh. Tudi sicer se mi pica ni zdela nevemkaj.
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Glih sva hotla z mojo it pa je zaprto ob nedeljah.

Ti šment, pol sva šla pa kar v Tunela.

Pica solidna, ni pa da bi dol padu.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
'Fukulus'
evil.gif
je zakon! (če ne veš kje je...tik nad križankami..torejparkiraš tam blizu).

Oz. dobra izbira Trta (Grudnovo nabrežje...ob Ljubljanici, pod Križankami....le da na drugi strani mostu (Dolenjske ceste)....boš pa v njeni okolici prejnašel parking.
Oz če si že tam....jepa tudi opcija Tunel (tik ob tunelu, na strani Dolenjke...torej če parkiraš pri križankah imaš (vsaj) 3 pizzerije v rangu 500 metrov).
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
'Fukulus'
evil.gif
je zakon! (če ne veš kje je...tik nad križankami..torejparkiraš tam blizu).

Oz. dobra izbira Trta (Grudnovo nabrežje...ob Ljubljanici, pod Križankami....le da na drugi strani mostu (Dolenjske ceste)....boš pa v njeni okolici prejnašel parking.
Oz če si že tam....jepa tudi opcija Tunel (tik ob tunelu, na strani Dolenjke...torej če parkiraš pri križankah imaš (vsaj) 3 pizzerije v rangu 500 metrov).


Primerjava med Foculusom in Trto ni vmesna, ker ga slednja poseka ne celi črti.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
zadnji...

za vse ki toliko hvalite Trto, kaj vam je toliko ušeč na Trta pici?....