Philips 65PUS8505 je za kaj?

uuuu123

Pripravnik
16. sep 2016
101
12
18
Zivijo,

Se se jaz pridruzim z vprasanjem

Kupujem nov tv in sem v dilemi med led lcd in oled.

Gledam sony kd65xh9505 za cca 1100 eur in lg c1 na mimovrste za cca 1500 (+brezplacen nosilec).

Mnenja? Pri lg me skrbi burn in(ceprav imam plazmo ze 10 let in brez tezav), nekateri uporabniki porocajo o vonju po zazgani plastiki...

Lpu
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Je gorenje je res neki boljšega. V firmi smo imeli klimo gorenje. Nato je nehala delati, javljala neko napako. Kličem servis in ona mi reče da ne servisirajo klim starejših od dve leti (bila je 2 leti), niti ne nudijo nadomestnih delov.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Moje izkušnje s Philipsi niso ok...ponavadi zelo počasni in neodzivni.
Ima pa brat Sonya in je zelo zadovoljen.
Jaz imam doma dva Philipsa. En ima android OS, drugi pa Saphi. No ta ki ima android je super. Vse dela zelo hitro karkoli delaš v menijih ali štelaš glasnost ali karkoli druga... Dal sem gor še Kodija, da predvajam filme iz synologija in zadeva leti in dela brezhibno že dve leti.

Medtem ko ta drugi tv, ki ima pa Saphi je pa res ena žalost. Od trenutka ko pritisneš minus za jakost zvoka na daljincu, pa do trenutka ko dejansko zmanjša jakost je po moje ene 3 sekunde, kar je res beda...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
Zivijo,

Se se jaz pridruzim z vprasanjem

Kupujem nov tv in sem v dilemi med led lcd in oled.

Gledam sony kd65xh9505 za cca 1100 eur in lg c1 na mimovrste za cca 1500 (+brezplacen nosilec).

Mnenja? Pri lg me skrbi burn in(ceprav imam plazmo ze 10 let in brez tezav), nekateri uporabniki porocajo o vonju po zazgani plastiki...

Lpu
lg c1
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Hvala za vsa menenja in izkušnje, sem se na koncu odločil za Sony-ja in je že naročen. ;)

Jeben Sony. V bistvu ne morem uprabljat tistega kar mi je bilo najbolj pomembno - EON aplikacije ni. V ponudbi appov, ki so na voljo pa ga nikjer ne ponudi, očitno torej ni združljiv s TV-jem. Edino kar sem videl je DUO, ampak to mi ne koristi nič. Razočaran. Pol cenejši Samsung ki ga imam doma kot drug TV ima EON in deluje bp. Enostavno ne morem verjet da je to možno. Zdej moram na Telemach po EON box ali pa dodatno kartico da bom sploh lahko gledal programe :nigladek:
 
Nazadnje urejeno:

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
in tisti, ki so ti sony priporočali, so vsekakor iz prve roke vedeli, da eon ne deluje na tej napravi :) :) :)
včasih je pač boljše nekaj slabša slika, pa vsaj vse deluje...
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Jeben Sony. V bistvu ne morem uprabljat tistega kar mi je bilo najbolj pomembno - EON aplikacije ni. V ponudbi appov, ki so na voljo pa ga nikjer ne ponudi, očitno torej ni združljiv s TV-jem. Edino kar sem videl je DUO, ampak to mi ne koristi nič. Razočaran. Pol cenejši Samsung ki ga imam doma kot drug TV ima EON in deluje bp. Enostavno ne morem verjet da je to možno. Zdej moram na Telemach po EON box ali pa dodatno kartico da bom sploh lahko gledal programe :nigladek:
Na seriji 8 more delat.
Je ze bil slucajno update na google tv al je obicajen android?
 
22. jul 2007
12.692
1.259
113
123
Če aplikacije ni gor, jo pač sideloadaš.
Ok, dela zdej. Končno zen :cool:
Kot predlagano, preko sideloada.
No samo da si zrihtal, jaz sem pa že začel na kratko pisat:)

Na kratko, poišči na play storu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore,
nato poveži svoj Google drive z web storagom aplikacije,
ko imaš to povezano poišči apk. EON TV za android tv, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ug.eon.android.tv in jo naloži na svoj Google drive,
V Xplore-u odpri web storage ter poišči apk. in jo zaženi - verjetno te bo tv vprašal za dovoljenje uporabe iz neznanih virov,
aplikacija EON se bo zagnala in te bo vprašala za 4-mestno kodo, jo vstaviš in to je to.
Če pa po defoultu ti ne naredi ikone od Eon, pa potem rabiš še Sideload launcher, kjer apk. zaženeš.