Philips 65PUS8505 je za kaj?

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.131
113
za 700 je to to. 8 serija ni slaba, je pa to ene 2 leti star model se mi zdi,
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.766
2.646
113
Za 700EUR in 65" sigurno dober nakup, samo v tem cenovnem razredu ne pričakovat kakšnih presežkov.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Ja nimam takih izkušenj. V dveh letih sem se enkrat zajebaval z njim pa še to zaradi nekih sideloadanih appov.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
tomi in BojanP , ne iščem presežkov, bolj best buy za okviren znesek. Trenutno imam 10 let starega 40" Samsunga, tako da očitno nisem preveč zahteven. Razmišljal sem o oled, microled, in ne vem kaj, pa me je denarnica po zdravju malo povprašala :). Je pa res, da se ne bi rad ukvarjal s kakimi reseti in podobnimi bedarijami. Ampak, glede na to da je navaden IPS zaslon, neki burnin in prisilni screen refresh ne pride v poštev, ne?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Imam dve leti starega 65PUS7304/12 pa dela brezhibno sam pa nisem ravno nek zahteven uporabnik. Prej sem imel nek LG kao smart TV pa je pameten del vedno nekaj nagajal. Pri Philipsu dela tako kot pričakuješ je treba. Tak, da ta nov in višji razred nebi smel biti problem. Ko se navadiš na ambilight drugo ne pride v poštev. Pa pametno odločitev in dober nakup.
 

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
tomi in BojanP , ne iščem presežkov, bolj best buy za okviren znesek. Trenutno imam 10 let starega 40" Samsunga, tako da očitno nisem preveč zahteven. Razmišljal sem o oled, microled, in ne vem kaj, pa me je denarnica po zdravju malo povprašala :). Je pa res, da se ne bi rad ukvarjal s kakimi reseti in podobnimi bedarijami. Ampak, glede na to da je navaden IPS zaslon, neki burnin in prisilni screen refresh ne pride v poštev, ne?
Philips samo obvoz.Če je samo Ambilight tista stvar ki je unicum potem prav.Philips je bil pred leti sinonim za kvaliteto, sedaj so jih štanc fabrke prpelale do tega da so ŠROT od TV sprejemnikov. :bruh:
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Philips samo obvoz.Če je samo Ambilight tista stvar ki je unicum potem prav.Philips je bil pred leti sinonim za kvaliteto, sedaj so jih štanc fabrke prpelale do tega da so ŠROT od TV sprejemnikov. :bruh:
Se pravi da imaš izkušnje ali pa nabijaš v prazno, ker ti pač firma ni všeč? Če ljudje kupujejo neke noname televizorje pa preživijo mislim, da tudi Philips ni tako zanič. Ni v špici je pa vsekakor boljši od noname proizvajalcev. Meni dela dobro in mi nudi vse kar potrebujem za tistih par ur buljenja v TV program. Če se pa kaj pokvari pa itak nabavim nekaj novega. Po možnosti spet Philipsa :) .
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Philips je za povprečnega uporabnika čisto ok… imajo pa svoje hibe. So nekje v srednjem razredu Android TV-jev. Če želiš bolj kvaliteten Android TV, je treba kupiti Sonyja. Imaš pa še cel kup slabših.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.766
2.646
113
Ja samo za 700eur ne bo pri Sonyju dobil podobnega 65" tvja. Meni osebno je pri nakupu tvja minimum fald ali oled samo to pač stane.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
bpfc , zanimivo, kako pa deluje ta WebOs, je ok? Telemachov Eon dela na njem?
Jaz sem LG menjal prav zaradi tega, ker ni bilo aplikacij. Takrat za T-2. Tak, da pred nakupom obvezno preveri, če obstaja aplikacija za telemach Eon. Sta pa LG in philips nekje tu tu. Sam bi ponovno raje izbral android TV pa ambilight.