Petrol GO aplikacija (bivša Na poti)

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
pa lahko "izberi vse" in pošlji. Ali moraš vsakega posebej pošiljat oz shranejvat?

Kot ze napisano... izberes tiste, ki jih zelis poslati in v naslednjem koraku izberes posiljanje na mail, shranjevanje,...

Pasted_Image_9__4__24__07_26.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
Pozdravljeni,

v operacijskem sistemu Android je funkcionalnost plačevanja in prijave s prstnim odtisom odvisna od tega, ali imate v telefonu nastavljen prstni odtis (nastavitev varnosti telefona). Če imate to funkcijo vklopljeno, se v nastavitvah aplikacije Petrol GO prikaže možnost "Prijava in plačilo z biometričnimi podatki". V nasprotnem primeru ta možnost v nastavitvah ne bo vidna.

V operacijskem sistemu iOS se ta možnost v nastavitvah same aplikacije ne prikazuje. Plačilo s Face ID ali Touch ID se nastavlja v sistemskih nastavitvah telefona. Uporabniki lahko v nastavitvah telefona poiščejo aplikacijo Petrol GO in tam vklopijo ali izklopijo to možnost.

Uporaba aplikacije je na voljo tudi za poslovne uporabnike in plačila s Petrol poslovno plačilno kartico. V profilu aplikacije je na voljo »Zgodovina plačil«, kjer so zbrana tudi plačila s poslovno kartico. Plačila z omenjeno kartico lahko izberete in izvozite ali pošljete po elektronski pošti digitalno.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Maruša Vindiš
Vodja projekta Petrol GO
Petrol d.d., Ljubljana
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in smrkec

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Bom še tele javno vprašal ker petrol tole očitno bere. Nekaj mailov sem že posal tekom lanskega leta a vse tiho je bilo.

Kdaj točenje " kmečke nafte" z aplikacijo? Avtomatski odklep in plačilo. Čeprev se mi sanja ne zakaj mora kurilc biti zaklenjen. Doma ga je kar nekaj a pač ker je na takem mestu in star ne gre za motorje. In ja vsak ga ima lahko je ali ni kmet in upravičen do rabe #rddeče nafte"
Nobena vesoljska znanost in zahtevnost nil določenim uporabnikom dovolit točenje prek aplikacije. Predviddevam, da je tudiodklep tožilnega mesta izvedljiv če RES MORA BITI ZAKLENJENO:

Tole kar imamo po uvedbi "kmečke nafte" je ena totalna nočna mora. Najprej moraš počakt, da se prerineš do točilnega mesta. Kar črpalk obiskujem je zadnje v vrsti. Ponavadi kak osebni avto in z nekaj sreče je kamion na poti. In tudi zaparkirano je ker pač ne razmišlja, Označeno pač dodatno ni. In ja traktror s priključkom marsikdaj ni "mini". . Nato se it v poslovalnico prek vrste osebju dret da naj "kurilca" odklenejo saj čakat v vrsti pač ni ravno opcija na lep sončen dan. Nato it nalit in v vrsto plačat. Tudi 28 min sem bil lani na črpalki za eno samo tročenje dobrih 100l. Ko sem točil z aplikacijo normalen desel niti 5 minut, če je le kamionska ročka prosta neglede na velikost rezervoarja. In ja točenje "kurilca" je obupno počasno. Bog ne daj da se nabere nekajkaj večjih rezervoarjev v vrsto. ...

Pa prosim ne se 100% na vlado zgovarjat leto in pol po uvedbi.

LP
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.464
113
Tole je prišlo kakšno leto nazaj. So pa določeni pogoji, ne more ravno vsak.

V iskalnik na edavkih vpišeš davčno in zadnje tri številke EMŠO in ti vrne ali si upravičen do točenja kmetijske nafte
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Videl naknadno in izbrisal vprašanje. Hvala za pojasnilo.
Tole ni najpametnejša poteza vlade. Upam, da so kmetje vsaj sami pametni in tega sranja ne tankajo v novejše traktorje.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.464
113
Videl naknadno in izbrisal vprašanje. Hvala za pojasnilo.
Tole ni najpametnejša poteza vlade. Upam, da so kmetje vsaj sami pametni in tega sranja ne tankajo v novejše traktorje.
Škoda, da si izbrisal, sedaj je malo izgubljena nit. No, ne vem kaj naj ti rečem, nekateri tankajo eno, nekateri drugo, težav pa zaenkrat še ni, vsaj ne kakšnih opaznih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Tankam v vse upravičene "cviček". Upam, da se kak motor ne pritoži čez 5-10 let. Mi gre pa na živce ker moram dvakrat v poslovalnico, še pred tem pa se prebiti do točilnega mesta. Zamuda! Pod 10 min je skoraj nemogoče naliti, če je vse prazno. Med drugim "cviček" teče zelo počasi. Če je mal gužve je mimgrede 20+ min postanka.

Prej sem odkar sem opazil QR na točilnih mestih uporabljal aplikacijo. Čista zmaga kar se uporabnosti, enostavnosti, porabljenega časa ,..., tiče. Se pripelješ, uloviš QR, natočiš in greš. 4-5min...

Zame je ta varianta zuaradi nedelovanja aplikacije precej slabša kot je bilo. Resda se je nekaj € ujelo na FURS-u prek leta. A so bili sproščeni v času predsezonskih nabav v naslednjem letu. No dokler je bilo treba pošiljat račune je šlo nekaj časa jih iz fascikla pobrat. Obresti na FURS so bile enake kot na banki za depozite = 0.0%.

Skratka želim, upam,.. , da UPRAVIČENCEM čimprej omogočijo točenje KOEL-GK prek aplikacije.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.917
279
83
tam ko se terc po tori rola
Sem aplikacijo naložil, za hec. Saj pa ima opcijo ''prstni odtis'' in dela... Pa sem jo zbrisal, ker me ne spusti naprej z mojo staro Petrol kartico.... ki je ''ni v bazi''. Ni panike, vsaj nisem omejen na Petrol... he-he.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Vzames samo tiste, ki so s pikami zastonj. Kak sendvic, kava, tekocina za stekla, brezplacno pranje avta...
Sam pa grem na petrol izkljucno zato, ker ne rabim placevat noter za blagajno, za pike mi je vseeno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jest in sass

tomazpog

Fizikalc
30. maj 2009
126
27
28
točno tako je tudi pri meni. Tankam izključno pri Petrolu zaradi dejstva, da ni treba it noter stat v vrsto in čakat, kako si zmišljujejo še sendvičke, pa loto listke,pa položnice, pa paket bi dvignu....
ČE da konkurenca podobno rešitev, bom pa tudi tam to z veseljem uporabljal - še vedno se najde kdo, ki debelo gleda, ko se po tankanju odpelješ, ker misli, da si spizdil :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: ptice