Petrol GO aplikacija (bivša Na poti)

ideolog

Fizikalc
16. feb 2012
206
25
28
17.325776N, 23.254786E
Kje v nastavitvah se naredi, da ne rabiš vsakič pisati gesla?
najmanj 8 črk, 1 številka, 1 poseben znak in taka jajca.
Res je moteče, pa ne znam izklopit.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Ne vem zakaj nimaš te opcije? Katero verzijo - različico imaš? Mislim da je včeraj prišla neka posodobitev. Jaz imam 3.0.4 (221) čeprav je bilo to že prej.
Če ne pa izbriši in na novo naloži aplikacijo in v začetnih nastavitvah potrdi to izbiro oziroma dovoljenje.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Pa ima sploh plačljivo kartico? To opcijo imam od začetka namestitve aplikacije, te nove, to ti ponudi ob namestitvi aplikacije, ko vnašaš podatke in kartico. Ko-če plačujem s kartico na blagajni samo pokažem kodo, ki jo preskenira in potem tam vnesem pin kartice.
_Petrol GO.jpg
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Na iOS tega ni…


IMG_E1992CF395BA-1.jpeg

Imam pa shranjeno geslo, tako, da ko tankam s pomocjo aplikacije samo potrdim in se preko FaceID vpise shranjen9 geslo… Ce se prav spomnim, je bila ob prvem palcilu opcija, da se geslo shrani in naslednjic uporabi biometricna prijava…

Za placevanje direktno na blagajni pa potrebujes samo crtno kodo ;) … in vedeti moras PIN kartice… kar pa nima direktne zveze s prijavo v in placilom preko same aplikacije direktno na tocilnem mestu…

Najbolje, ce poklice ali poslje sporocilo preko aplikacije…
IMG_E1992CF395BA-1.jpeg
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
sem že jaz zadnjič težil petrolu, kaj imajo to za eno bedno foro po posodobitvi...

V kolikor imate kot plačilno sredstvo dodano bančno kartico, bo aplikacija zahtevala geslo aplikacije ali potrditev biometričnih podatkov. Le v primerih, ko ima stranka kot plačilno sredstvo dodano Petrol klub plačilno kartico pa aplikacija zahteva PIN oz. potrditev biometričnih podatkov.

Sem jim predlagal, da naj dajo raje pin številko. Ker geslo vpisovat vsakič je res zoprno.

Sicer mi pa ni jasno, zakaj aplikacija vsakič zahteva geslo...
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Kateri OS ima OP sploh ni napisal. Kar je najvažnejši podatek! To da nima Androida sploh nisem pomislil :rolleyes:
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
78
48
Zdaj ko so uvedli "zaščito", da moraš imeti vsaj PIN za zaklepanje ekrana telefona, sem jo samo pobrisal.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Če se ti ljubi v vrsto hodit namesto pin vpisat... Ali pa jim vedno še v trgovini nekaj dodatnih € pustiš?

Pin in prstni odtis. Telefon s skenerjem ob strani in ni problemov s tem. ...

Če i OS tega ne podpira jah pol je jabuk gnil ne le ogrižen.
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in Hanzi

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Imam službeno petrol kartico. Naši zahtevajo, da jim vseeno dostavim vse račune...
Ali lahko kako uporabljam aplikacijo? Ne vem kako potem do računov?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
Hvala. Meh, to je še več dela za mene:) Potem takem mi je lažje vstavit kartico. Itak v 95% plačujem/tankam na avtomatu, ki ima terminal kar zunaj, poleg ročk.

jah pol je tako najlazje.

drugave so shranjeni v aplikaciji. jih 1x na mesec snames in jim posljes na mail.

kako imate pin nastavljeno? men zahteva geslo od aplikacije.