Partis, WTF?

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik frenki pravi:
Citat:
Partis je uničila skupina ljudi, ki sami nič ne znajo - le krasti. Moj vzdevek je Marhi - ustanovitelj bivšega partis.si. Zgodba se je začela pred letom in pol, ko sem kupil domeno partis.si, vendar pa registrar (tj. podjetje ki se ukvarja z registracijo domen) domene ni prenesel na naziv mojega podjetja, jaz pa se z tem tudi nisem obremenjeval, saj sem mu zaupal - [censored] jaz.

Pred nekaj časa cca. 2-3 tedne pa sem hotel domeno prenesti na drugega ponudnika, ampak ko sem poklical registrarja za partis.si je začel negodovati da to ne bo možno in razne druge neumne pripombe. Vedeli smo da nimamo veliko časa, zato smo začeli delati na novem portalu, kupili novo domeno in pričeli z delom. Mislili smo da imamo časa še vsaj do oktobra, vendar pa so nas prehiteli in tako smo morali zadeve pohitriti. Bazo uporabnikov smo prenesli na blink.si, sprožili pravni postopek proti tatom, ki so ukradli domeno. Vsem je znano da v sloveniji pravni postopki trajajo zelo dolgo, tako da je čas ko bo domena partis.si zopet v naših rokah vprašljiv, vsekakor pa verjetno ne v prej kot pol leta ali celo še dlje.

blink.si


to je men isto kot......

pred letom in še nekaj sem posadil xxx bilk konoplje.....nato sem jo hotel obrati a sem videl da mi jo je ukradel sosed...sedaj ga bom prijavil policiji
ne-ne-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik WhiteCell pravi:

pred letom in še nekaj sem posadil xxx bilk konoplje.....nato sem jo hotel obrati a sem videl da mi jo je ukradel sosed...sedaj ga bom prijavil policiji
ne-ne-1.gif




ne, njega policiji prijaviš zaradi proizvodnje mamil
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
tale partis pa glih tok da kj dela. polovica stvari sploh še dostopna ni. raj bi počakal še dva dni pa da bi pol use delal
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Ah, kakšna konkurenca, saj je zgoraj razloženo, zakaj je tako kot je. Kdo je komu 'kradel' se pa tudi ve!
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Men se tudi na začetku ni hotel vpisati.
Probaj še enkrat naložit stran in uporabi enter namesto klika na gumb
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
mogoče kdo ve kje se naštima "auto login"....
na blinku isto....
confused-1.gif


men gre na qrc vsakič znova utipkavat gesla...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Jst pa nikakor ne morm čez tist za novo geslo, upišm use not, pol pa kliknem Potrdi pa ni nč isto če enter prtisnm, kt da sploh neb nč kliknu.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
mogoče kdo ve kje se naštima "auto login"....
na blinku isto....
confused-1.gif


men gre na qrc vsakič znova utipkavat gesla...

probaj še tako, da v browserju naštimaš, da si browser zapomni gesla.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
partis je čist v kurcu. glih komi da kj dela. kao nanovejši torrenti pa to....to sploh ne dela...tut moj profil noče delat.....ajajaj
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
mogoče kdo ve kje se naštima "auto login"....
na blinku isto....
confused-1.gif


men gre na qrc vsakič znova utipkavat gesla...

probaj še tako, da v browserju naštimaš, da si browser zapomni gesla.
sem kliknil v FF...ampak ne pomaga....zgleda da nimajo klasičnega prijavnega okna...ker tudi ko kliknem v username okenček, mi ne ponudi možnosti na izbiro....hhmmmm
sem mislil, da obstaja še kaka druga varijanta...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
na izbiro ti ne ponudi ker uporabljaš FF in je mislim, da že avtomatsko izklopljeno to da si zapomne kaj si vpisoval. to si lahko nazaj vklopiš, vendar ti bo potem povsod ko kej vpisuješ ti bo potem predloge ven metalo. men osebno gre to zelo na k... in sem prov vesel da se tko tko enostavno izklopi.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Mi lahko nekdo razlozi kaj je sedaj res? Verzija ,a blink.si ali verzija partisa? Kdo je komu kradel? Partis.si je zdaj prazen, dosti nepregleden itd.. So sli res vsi na blink?
 
22. jul 2007
1.392
43
48
v FF orodja-možnost-varnost-kljukica pri "zapomni si gesla" ter na desni strani pod gumbom "izjeme" zbriši vse kar je povezano z partis in blink ob naslednjem vpisu gesel bi ti moralo ponuditi možnost zapomnitve gesla
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Se da na blink registrirat s katerimkoli emailom ali je ista finta kot je bila na partisu, torej niso sprejemali "zastonjskih" mailov?