partis & blink sta se združila

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
a tole spodaj drži
confused-1.gif

Citat:
Spoštovani uporabniki portala blink.si!


Sporočamo vam, da smo z osebjem partis.si dosegli skupno besedo in se končno normalno pogodili o prihodnosti trackerjev partis.si in blink.si in s tem hkrati prihodnosti slovenske p2p scene. Sporočamo vam, da je domeno in tracker blink.si po večurnih pogajanjih uspešno prevzelo Združenje Partis, tako da boste obiskovalci zopet deležni enotne strani na partis.si.

Veseli smo, da smo se lahko mirno pogovorili in da je pravica našla svoje mesto.

Pričakujemo vas na portalu partis.si. Uporabniki blink.si ste žal izgubili svoje račune, zato vas naprošamo za ponovno registracijo. Za to dejstvo nam je iskreno žal, saj vemo da ste nekateri uspešno sejali tudi na blink.si, a je pač neizogibno.

Ob tej priložnosti vas zopet opozarjamo na morebitne zlorabe po e-mailih - zapomnite si da drži le to, kar je objavljeno po uradnih spletnih straneh in domenah, ostalo pač ignorirajte.

Lepo vas pozdravlja osebje partis.si!

Nadaljuj na partis.si

kaj pa razmerje, ki smo ga imeli, kam je pa to šlo??
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
zgleda da je to res. ker meni isto napiše. samo na partisu pa nič ne piše o tem. ratio je pa zgleda da šel v 0. na partisu ga imam itak 52,91
evil.gif
 

bushi

Pripravnik
12. avg 2007
381
0
16
Obišči stran
Citat:
noreply@blink.si to me

show details 7:35 PM



Reply


Spostovani uporabniki!
Trenutno imamo tezave z domeno blink.si,
ne verjemite nicesar kar pise kje drugje.

Trenutno resujemo zadeve kar se da hitro, upamo na cimprejsno resitev.
Vasi racuni in razmerja so na varnem... Zacasno lahko dostopote do blinka na naslovu: http://ann.leet.si/

Lep pozdrav,
blink osebje

KODA ZA VERODOSTOJNOST SPOROCILA:
09c87f34c8ebdad1c387f0e84d6b2bcb
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Ne že spet...
crazy1.gif

Zdaj se spet en mesec ne bo vedlo kdo ima prav in kdo ne, kdo je komu kaj ukradel ...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
dejte mi povedat zakaj se to sploh dogaja? a gre za kakšne velike € da te bedarije dogajajo?
confused-1.gif
 

frenki

Pripravnik
12. sep 2007
186
0
16
Ljubljana
Spostovani uporabniki!
Trenutno imamo tezave z domeno blink.si,
ne verjemite nicesar kar pise kje drugje.

Trenutno resujemo zadeve kar se da hitro, upamo na cimprejsno resitev.
Vasi racuni in razmerja so na varnem... Zacasno lahko dostopote do blinka na naslovu: http://ann.leet.si/

Lep pozdrav,
blink osebje

(dobil na mail)
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Meni ne pinga ne ene ne druge strani. Ko bi ta folk mal odrastu pa se nehal neki skoz med sabo zahebavat bi blo tut pol manj butasto.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Se popolnoma strinjam z napisanim na blogu. Osebje partisa je bilo v podnu... sicer sem uporabnik strani, ampak še daleč od tega, da bi karkoli daroval za njih - je še veliko alternative na internetu. Verjamem, da je vodenje take strani dost težko opravilo ampak stalno prosjačenje je pa že preseglo meje zdravega okusa.... namesto zdrave pobude k darovanju so se trepljali po prsih, kako hudo so dobri in kako so presegli vse rekorde v isti sapi pa začel jamrat, da nimajo denarja, da bi normalno fural server in da bodo začel brisat uporabnike.... pa sej nismo po župi prplaval
smirk-1.gif
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
partis in blink se ne bota nikoli več združila...vsaj po mojem ne. sta pa oba ista...denar je na prvem mestu in šele nato p2p scena.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.115
113
39
MB
ksz

zakaj se sploh da komu ubadat z slovenskimi torrent sajti ?

sej nikol neveš če bojo jutri še tu, k*urc jih gleda
evil.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
ksz

2000€/mesec? To je pa res malo... Sploh če upoštevamo prihodke od reklam. Ker tukaj ni samo en človek zraven...

Sicer pa to, da prosjačijo za donacije, sploh ni res. Če se tu pa tam omeni in je nekje na strani link do strani za donacije, za katere v bistvu dobiš internetno gostovanje, to niti najmanj ni prosjačenje.

Vas zanima kaj je prosjačenje? Prosjačenje je to, da vem da bom skoraj vedno, ko pridem na stran imel v inboxu sporočilo od sistema z naslovom "<poljuben mesec> Special", v katerem pozivajo člane k donaciji:

Citat:
Help support ILT and become a VIP...


By donating $25 you support the existance of ILT and it's growing community


and you get:


- 1 month of VIP status.

- 400gb of credit added to your account.

- The donor star.

- No wait times.

- The ability to upload your own torrents.

- Access to VIP forum.

- Access to ILT's VIP Arcade

Poleg tega pa je vedno banner nad iskalnikom "Donate and become VIP!"
Potem pa so bannali uTorrent 1.6 (takrat ko ga še nihče ni - ko še ni bilo nove verzije).

Kar se pa tiče vprašanja "Zakaj slo trackerji?" - zato, kjer drugje domače "robe" ne dobiš... na muli pa dc se mi pa tut ne da viset cele dneve, da bo kdo mimo prišel, kar bi jaz rabil...

lp
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Tole piše na ex-blinku a.k.a. ann.leet.si:

Citat:
Blink.Si domena

Kot ste opazili je spet prišlo do problemov. Ne nasedajte lažem pa čeprav je težko saj se je ista stvar kot pred meseci ponovila. Naš Marhi je z veliko truda in močne volje postavil Blink na noge, ker pa so ljudje zavistni in to celo tako, da zaradi tega naredijo karkoli smo spet začasno brez domene.
Potrudili se bomo, da težavo odpravimo čimprej!
Biti moramo vztrajni, kar nas ne ubije nas okrepi!
Osebje ostaja takšno kot je bilo, brez sprememb.

Vir: LINK
Spisal Sistem

17758-icon_confused.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Ej sam dajte mi razložit kako lahko nekdo "ukrade" domeno. Pa če vsaj znaš postavt domeno potem ne vem kako si lahk tolk tumpast da jo ne zakleneš in čao, jaz imam več ko 20 domen pa mi niso še nobene ukradli, razen ene za katero nisem pravičas vplačal podaljšanje, ampak to ni kraja ampak moja malomarnost.
Ne vem no jest mislim da je tuki neki druzga.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Verjetno je mislil, da se ne splača ubadat s slovenskimi trackerji na nivoju donacij ipd...


Sicer pa ... a ni zanimivo, kako so hitro začel jokcat ob domnevni "kraji" domene, v isti sapi pa se hvalijo, kako oni, s svojim delom, množicam omogočajo zastonj programe/filme/musko
grin1.gif


.... pa da sploh ne omenjam svinjarij, ki so jih počel ob postavitvi trackerja. torrent.si.press