partis & blink sta se združila

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Če odpreš blink.si..

Spoštovani uporabniki portala blink.si!


Sporočamo vam, da smo z osebjem partis.si dosegli skupno besedo in se končno normalno pogodili o prihodnosti trackerjev partis.si in blink.si in s tem hkrati prihodnosti slovenske p2p scene. Sporočamo vam, da je domeno in tracker blink.si po večurnih pogajanjih uspešno prevzelo Združenje Partis, tako da boste obiskovalci zopet deležni enotne strani na partis.si.

Veseli smo, da smo se lahko mirno pogovorili in da je pravica našla svoje mesto.

Pričakujemo vas na portalu partis.si. Uporabniki blink.si ste žal izgubili svoje račune, zato vas naprošamo za ponovno registracijo. Za to dejstvo nam je iskreno žal, saj vemo da ste nekateri uspešno sejali tudi na blink.si, a je pač neizogibno.

Ob tej priložnosti vas zopet opozarjamo na morebitne zlorabe po e-mailih - zapomnite si da drži le to, kar je objavljeno po uradnih spletnih straneh in domenah, ostalo pač ignorirajte.

Lepo vas pozdravlja osebje partis.si!

Nadaljuj na partis.si
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Kolk sem vesel, da sem se spokal iz te slovenske p2p scene. Ta današnja mladina nima pojma kaj je to p2p scena in njen pomen. Dones si zgleda car, ker si moderator na slovenskem trackerju.
rolleyes-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Zakaj bi bil vesel, da si se spokal s te slovenske p2p scene? Pa sej pač uporabljaš storitev (precej uporabne slovenske robe je gor), ne sodeluješ na forumu in ne doniraš, pa nimaš nobenih sitnosti z moderatorji in podobnim.
wink-1.gif


Da pa mladina nima pojma kaj je p2p pa je meni postalo jasno že ko so skoraj jokali, ko je šel golden-tomb dol. Pa peezda... še vedno je samo internetna stran. Smilijo se taki...
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
men pa pravi tole:

Citat:
Zastarel brskalnik



Ker partis uporablja najnovejše tehnologije, vaš brskalnik pa jih ni zmožen pravilno prikazati, vam je z njim onemogočen dostop do strani.



Za najboljšo možno uporabniško izkušnjo priporočamo uporabo brskalnika FireFox, ki ga lahko brezplačno prenesete iz getfirefox.com



Ali pa uporabite zadnjo verzijo vašega brskalnika..




A mislijo da bom zaradi ene njihove strani zdej menjal IE za firefox, ki ga uporabljam že leta???. To tud ni tko preprosto, kaj pa če ima kdo služben računalnik, kjer zaradi poenotenja vsi uporabljajo enake programe?

Pa imam XP-je SP2. Kaj šele tisti s starejšimi mašinami?
 
Nazadnje urejeno:

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
stran že deluje ja, sam neki mi čudn šteje UP&DOWN.....pa skoz so torrenti iz Partisa rdeči v Utorrentu...hmmm....

P.S. tud crnaberza neki štrajka zadne dni
confused-1.gif
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Tud men Bitcomet javlja da je kao banned client al nekej tacga. In poj sem brskal in naj bi moral uporabljat ne vem kerga, ampak ne mislim imet za 20 torrent strani 5 programov inštaliranih. Tapru bi lohk take stvari porihtal, ne pa da se izzživljajo en nad drugim.

LpTuši
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pa si siguren, da imaš najnovejši IE?
brez inštalacije pa si lahko naložiš FF portable
wink-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Zakaj bi bil vesel, da si se spokal s te slovenske p2p scene? Pa sej pač uporabljaš storitev (precej uporabne slovenske robe je gor), ne sodeluješ na forumu in ne doniraš, pa nimaš nobenih sitnosti z moderatorji in podobnim.
wink-1.gif


Da pa mladina nima pojma kaj je p2p pa je meni postalo jasno že ko so skoraj jokali, ko je šel golden-tomb dol. Pa peezda... še vedno je samo internetna stran. Smilijo se taki...

Osebno sem fan mule in se je tudi poslužujem. Slo roba me kej dosti ne zanima, če pa je že kej si pa že kje staknem. Hotel sem samo povedat, da p2p sceno si mladež narobe predstavlja in tudi večina ostalih. p2p scena temelji na izmenjavi podatkov in nobeden se pri tem ne išče koristi. Pri nas hočjo pa nekateri zaslužit na ta način. Jest dam neki tebi, ti daš neki meni. Dones jest kupim DVD in ga zripam, naslednjega bo kdo drug. Samo pri nas bi vsi samo jemal, dal ne bi pa nobeden nič. Ne rečem, da bi mogl zdej vsi ripat DVD-je. Če to delaš z namenom da se boš okoristil, potem raj to prodajej preko bolhe.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Tudi jaz sem uporabnik emule - vso glasbo in programe najdem tam, torrent uporabljam le za filme. In je res problem pri mladini - iščejo komad, jim rečeš ''na emuli imaš komad'' pa ti vrže nazaj: ''če pa je emula tak počasna''
rolleyes-1.gif
Če ne leti v trenutku 400 kb/s dol je že neuporabno. Bi jih z veseljem poslal par let nazaj, ko smo na dial-up pol ure en komad iz direkt serverja nalagali, na koncu meseca pa imeli telefonski račun taki, da je glava pekla.

Ontopic: meni tudi na partisu kaže napačen ratio (žal prenizek).
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.112
113
39
MB
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Zakaj bi bil vesel, da si se spokal s te slovenske p2p scene? Pa sej pač uporabljaš storitev (precej uporabne slovenske robe je gor), ne sodeluješ na forumu in ne doniraš, pa nimaš nobenih sitnosti z moderatorji in podobnim.
wink-1.gif


Da pa mladina nima pojma kaj je p2p pa je meni postalo jasno že ko so skoraj jokali, ko je šel golden-tomb dol. Pa peezda... še vedno je samo internetna stran. Smilijo se taki...

Osebno sem fan mule in se je tudi poslužujem. Slo roba me kej dosti ne zanima, če pa je že kej si pa že kje staknem. Hotel sem samo povedat, da p2p sceno si mladež narobe predstavlja in tudi večina ostalih. p2p scena temelji na izmenjavi podatkov in nobeden se pri tem ne išče koristi. Pri nas hočjo pa nekateri zaslužit na ta način. Jest dam neki tebi, ti daš neki meni. Dones jest kupim DVD in ga zripam, naslednjega bo kdo drug. Samo pri nas bi vsi samo jemal, dal ne bi pa nobeden nič. Ne rečem, da bi mogl zdej vsi ripat DVD-je. Če to delaš z namenom da se boš okoristil, potem raj to prodajej preko bolhe.

evo to je to, ko slovenija je ena taka skupnost ko bi nam zadostovala ena torrent stran pa tista res dobra, tak pa se neki žguljavi 14 letniki prcajo med sabo kdo ma svojo torrent stran pa je frajer, zato ni šans da doniram kakem slovenskem trackerju
bonk.gif