Partis, WTF?

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
ksz

Marhi je pobral ves denar, ukradel novi desing in ustvaril blink.si

Stari lastniki so še vedno lastniki partis.si in bodo skušali stran čimprej spraviti online


Preverjene info...
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Partis.si je v pravnem postopku, tako da strani ni mogoče kar tako postaviti nazaj. Ne vem od kod ti take 'preverjene' informacije...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
ksz

Marhi je pobral ves denar, ukradel novi desing in ustvaril blink.si

Stari lastniki so še vedno lastniki partis.si in bodo skušali stran čimprej spraviti online


Preverjene info...

fant se je znajdu
grin1.gif
.... čeprav zdej kr vidm, kako bodo nekateri fanboyi spet jokal po forumih skor bl kot da bi jim stari starši umrli. No pa sej smo vidl kako je blo ko je šel Golden-tomb dol. Takrat se šele vidi obupanost nekaterih osebkov na internetu.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Ok, zdej mi pa nekej ni jasno - a ni marhi ustanovil partis.si? In ddosal ostale trackerje, da je privabil folk k sebi?
In zdaj je hotel prevzeti oblast nad partis.si? Al kako?
13.gif

Vse skupaj mi diši po velikem nategu tistih, ki so donirali ....
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Kolker jst razumem to situacijo, je potem prodal domeno za xy €.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Pa saj nima veze, dokler ni partisa se z blinka vlece. Kot uporabniku mi je pa res vseeno. Bojo ze resli probleme, konec koncev pa vsi, ki so donirali poznajo Marhijev naslov
evil.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
Ok, zdej mi pa nekej ni jasno - a ni marhi ustanovil partis.si? In ddosal ostale trackerje, da je privabil folk k sebi?
In zdaj je hotel prevzeti oblast nad partis.si? Al kako?
13.gif

Vse skupaj mi diši po velikem nategu tistih, ki so donirali ....

Ni ga Marhi ustvaril, bil je v skupini ki ga je in zdaj jih je lepo nat...
Zdaj pa je vzel ves denar ukradel desing in nardil blink.si
Hja donatorji so bli lepo nat..
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
No, jest sem sse zdej prijavil na Partis....zanimivo zdej mam naenkrat pr dveh torrent straneh ratio prek 3 pa 800Giga uploada....hmmmm piše 42000 uporabnikov??
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
men tut ne dela...kr čaka na stran. Zanimivo...ratio bi mi mogu ostat isti kot je na Blinku oz. kot je bil prej na Partisu.



Eh...jst grem tja kot grejo DrSi !
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
klikn nej ti jo odpre, pol pa odpri drugo okno...zelo , zelo, zelo, zelo počas dela...tak ene 5 min za vsako stvar.

Majo naval, ko so pa prej x dni delal reklamo.
bonk.gif
 

frenki

Pripravnik
12. sep 2007
186
0
16
Ljubljana
Citat:
Partis je uničila skupina ljudi, ki sami nič ne znajo - le krasti. Moj vzdevek je Marhi - ustanovitelj bivšega partis.si. Zgodba se je začela pred letom in pol, ko sem kupil domeno partis.si, vendar pa registrar (tj. podjetje ki se ukvarja z registracijo domen) domene ni prenesel na naziv mojega podjetja, jaz pa se z tem tudi nisem obremenjeval, saj sem mu zaupal - [censored] jaz.

Pred nekaj časa cca. 2-3 tedne pa sem hotel domeno prenesti na drugega ponudnika, ampak ko sem poklical registrarja za partis.si je začel negodovati da to ne bo možno in razne druge neumne pripombe. Vedeli smo da nimamo veliko časa, zato smo začeli delati na novem portalu, kupili novo domeno in pričeli z delom. Mislili smo da imamo časa še vsaj do oktobra, vendar pa so nas prehiteli in tako smo morali zadeve pohitriti. Bazo uporabnikov smo prenesli na blink.si, sprožili pravni postopek proti tatom, ki so ukradli domeno. Vsem je znano da v sloveniji pravni postopki trajajo zelo dolgo, tako da je čas ko bo domena partis.si zopet v naših rokah vprašljiv, vsekakor pa verjetno ne v prej kot pol leta ali celo še dlje.

blink.si