Partis, WTF?

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Punca se je na mojem kompu prijavila pod svojim imenom in kasneje tudi odjavila, sem s ejaz probal registrirat pa mi napiše da je ta IP/mail že v uporabi,wtf?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
zgleda da je lahko samo en uporabnik na en IP naslov. Če imaš dinamičen IP naslov, resetiraj modem/router, če imaš pa statičen pa ne vem kaj boš naredil
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Punca se je na mojem kompu prijavila pod svojim imenom in kasneje tudi odjavila, sem s ejaz probal registrirat pa mi napiše da je ta IP/mail že v uporabi,wtf?

zakaj pa ne uporabljata en username, men se zdi boljš tako, ker potem se ves upload sešteva na enen in lahko več downloadaš.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.015
113
Meni delata oba - Partis in Blink. Jaz sem imel ob prijavi enako delilno razmerje na obeh, zato sedaj downloudam kar iz obeh, pač odvisno kateri film ima eden in kateri film ima drug. Če se bosta oba obdržala je dobro samo za uporabnike.

Drugače pa mislim, da je Blink bivši Partis, ker se na Blinku najde "cela stara baza". Novi Partis pa stare baze nima. Tako se mi zdi da Blink laufa na hardwerju kot je prej laufal Partis. Novi Partis se pa razvija iz nule. Če bi bil stari Partis enak Novemu Partisu, potem bi tudi ta moral imeti staro bazo, vendar je nima.

Najbolje je da se ne sekirate, amapak lepo downloudajte/seedajte iz obeh. Dokler ste obdržali delilna razmerja, to ne more biti problem.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
.....Drugače pa mislim, da je Blink bivši Partis, ker se na Blinku najde "cela stara baza". Novi Partis pa stare baze nima. Tako se mi zdi da Blink laufa na hardwerju kot je prej laufal Partis. Novi Partis se pa razvija iz nule. Če bi bil stari Partis enak Novemu Partisu, potem bi tudi ta moral imeti staro bazo, vendar je nima.

Najbolje je da se ne sekirate, amapak lepo downloudajte/seedajte iz obeh. Dokler ste obdržali delilna razmerja, to ne more biti problem.

se strinjam
cheer.gif
 

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Partis še zmer obstaja, prejšni teden v sredo ob 18:00 je bil spet usposobljen. Blink je pa samo kopija partisa. Če si dol potegeneš datoteko ip.bat te bo zmer preusmerlo na blink. Sam itak obe strani laufajo pod eno hišo, vsaj tako se mi zdi. Sej ko si enkrat zbrišeš ono datoteko in popravis zadevo te itak na partisu vprasa za novo geslo. In potem lahko uporabljas oba. Obe strani sta zelo uredu.