Parade - ne razumem

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Torej pesnik ni posebej izpostavil nobene skupine ljudi, ampak preprosto mara samo njo.

Nervni bolesnici so pa prispodoba za politike in reality zvezde. Djole je vedno znal zbosti.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Včeraj sem bil nekaj ur v centru in BTC-ju in sem bolj pozorno gledal dekleta.

Katastrofa! Vsaka tretja, ali četrta čudna, oblečena "alternativno", v tri pizde materine. Nekatere zabrite.
Višek pa je "moda", ko imajo plave/modre lase. Kot da bi se jim na glavo prevrnila kanta modre barve. Barva modrega neba...

In take naj delajo po firmah, imajo kontakte s kupci, poslovneži, take naj na večerjah sedijo nasproti gospodarstvenikov iz tujine?

Če bi bil lastnik javnega wc-ja, bi me bilo sram, če bi mi take pobirale evro za scanje!

Prekleti "trendi", preklet vpliv spleta na mlade ljudi in posledično kot rezultat njihova delna, ali popolna - zblojenost.

Lepo so napisali italijanski psihiatri nad vhod neke norišnice že pred 140 leti: Večina je zunaj...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Torej pesnik ni posebej izpostavil nobene skupine ljudi, ampak preprosto mara samo njo.

Nervni bolesnici so pa prispodoba za politike in reality zvezde. Djole je vedno znal zbosti.

No, šizovi so danes mnogi mladi ljudje. Ki "šize".
Šiziti = (tudi) noreti...

Mimogrede, a ni pred leti nek voditelj TV dnevnika na koncu oddaje vedno rekel: Ostanite normalni...
Je točno vedel, kaj govori. In ta zadnji stavek mu niso napisali, ga je dodal sam. Ker je videl, kam gre svet. Gre namreč brez najmanjšega dvoma naravnost v ***** materino.

Ker rok pa pred 40 leti res nismo žagali stran s cirkularko. Da bi prišli do denarja...

adijo rokica, kasneje mogoče še nogica
 
Nazadnje urejeno:

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Včeraj sem bil nekaj ur v centru in BTC-ju in sem bolj pozorno gledal dekleta.

Katastrofa! Vsaka tretja, ali četrta čudna, oblečena "alternativno", v tri pizde materine. Nekatere zabrite.
Višek pa je "moda", ko imajo plave/modre lase. Kot da bi se jim na glavo prevrnila kanta modre barve. Barva modrega neba...

In take naj delajo po firmah, imajo kontakte s kupci, poslovneži, take naj na večerjah sedijo nasproti gospodarstvenikov iz tujine?

Če bi bil lastnik javnega wc-ja, bi me bilo sram, če bi mi take pobirale evro za scanje!

Prekleti "trendi", preklet vpliv spleta na mlade ljudi in posledično kot rezultat njihova delna, ali popolna - zblojenost.

Lepo so napisali italijanski psihiatri nad vhod neke norišnice že pred 140 leti: Večina je zunaj...
Si pozabil, da si se na alterju hvalil da imaš stanovanje v centru Ljubljane? :evil:
Zabrite smo bile pa že 35 let nazaj, pa divjih barv in malo po svoje oblečene tudi. Takrat se je temu celo reklo alter scena.
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Včeraj sem bil nekaj ur v centru in BTC-ju in sem bolj pozorno gledal dekleta.

Katastrofa! Vsaka tretja, ali četrta čudna, oblečena "alternativno", v tri pizde materine. Nekatere zabrite.
Višek pa je "moda", ko imajo plave/modre lase. Kot da bi se jim na glavo prevrnila kanta modre barve. Barva modrega neba...

In take naj delajo po firmah, imajo kontakte s kupci, poslovneži, take naj na večerjah sedijo nasproti gospodarstvenikov iz tujine?

Če bi bil lastnik javnega wc-ja, bi me bilo sram, če bi mi take pobirale evro za scanje!

Prekleti "trendi", preklet vpliv spleta na mlade ljudi in posledično kot rezultat njihova delna, ali popolna - zblojenost.

Lepo so napisali italijanski psihiatri nad vhod neke norišnice že pred 140 leti: Večina je zunaj...
drugič se stran obrni ziher se marsikdo stran obrne ko tebe vidi in mirno pozabijo kaj so videli
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
In prav je tako.
Konec osemdesetih si nisem predstavljala, da bom čez 30 let živela v družbi, ki bo homofobna, šovinistična in rasistična. Se vam res zdi sprejemljivo, da se recimo tukaj na alterju tolerira (po mojem mnenju s strani določenih moderatorjev celo vzpodbuja) nestrpnost? Meni ne.

Definiraj nestrpnost. In pri tem ne pozabi na svojo nestrpnost do drugace mislecih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Občasnik in Matey

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Si pozabil, da si se na alterju hvalil da imaš stanovanje v centru Ljubljane? :evil:
Zabrite smo bile pa že 35 let nazaj, pa divjih barv in malo po svoje oblečene tudi. Takrat se je temu celo reklo alter scena.

A če imam stanovanje v centru Lj,. potem ne smem v BTC? Tega pa res ne razumem.

Ko smo nosili rožnate srajce (leto1970), nas je bilo takih 1-2%... V Ljubljani je celo delovala "frizerska" policija, ki je strigla dolgolasce!

Danes pa... Polne ceste čudnih, ki se ne znajo uveljaviti drugače, kot z izgledom in provokacijami...

images_000020135.jpg
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
A če imam stanovanje v centru Lj,. potem ne smem v BTC? Tega pa res ne razumem.

Ko smo nosili rožnate srajce (leto1970), nas je bilo takih 1-2%... V Ljubljani je celo delovala "frizerska" policija, ki je strigla dolgolasce!

Danes pa... Polne ceste čudnih, ki se ne znajo uveljaviti drugače, kot z izgledom in provokacijami...

Poglej priponko 27449
Napisal si, da si bil nekaj ur v centru, kar je malo nenavadno za nekoga, ki tam baje živi.
Fotka je iz centra Ljubljane?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Madona, povsod jo je polno in preveč. Tudi na MON-u...
Briši baburo. Banaj!

Klepec.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Občasnik

Fizikalc
5. nov 2018
109
75
28
Moj komentar o zdravhu leti na to slikco
Smešno, ane, ugotovit, da je zblojencev vsak dan več. O tem, da so taki res zblojenci, pišejo tudi nekateri, sicer redki strokovnjaki, dosti večji od tebe.
Redki si upajo napisati kaj takega, ker je to: reči norcu, da je nor kao politično nekorektno.

In Đorđe Balašević (kdo je že to?), je napisal v pesmi Ne volem:

E onda, ne volem
šizove i nervne bolesnike
pre ih puštali za vikend
sad ih puste pravo pred kamere


E, ne volem..
Sve te lezibejke, da prostite...
Prorocice...Travestite...
Nek' mi gospon-dame ne zamere...

Nimam problema reči norcu, da je nor, in mi je več kot jasno, da je na svetu vse več norcev, ki se jih vsak danj bolj tolerira in celo vzpodbuja, ampak včasih se je dobro zrelaksirat, da te ne tresne kap ali fršlok. Kaj čem, meni je bila tista slika smešna, da so mi solze tekle. Pravzaprav je žalostna. Tipa bi oglobili ali odpeljali na policijo ali psihiatrijo, razen, če je gej ali trans- tem je vse odpuščeno. Ampak zame je slika vseeno smešna za umret, vključno s stoičnimi sočakalci na avtobus.
 

Občasnik

Fizikalc
5. nov 2018
109
75
28
johannes

Lahko pa tudi tako gledaš. Če imajo ženske pravico, da nosijo hlače, zakaj ne bi moški smeli imeti pravice, da nosijo kikle. V poletni vročini se zelo obnesejo. Moški so skozi zgodovino nosili toge, rimski vojaki so se bojevali v kiklah, v srednjem veku so nosili pajkice, da ne omenjam papuanske koteke, izbire na pretek. Tip na sliki je pač bolj umetniška duša in je skombiniral različne modne trende. :D