Parade - ne razumem

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Metelkova, ampak ne noter, kjer ena z okvarjenim mozgom zagotovo vpliva na drugo zblojenko s TUDI okvarjenim mozgom, rekoč: Če mu že daš, mu računaj vsaj 300 evrov... Fenimistke.press: če že daš, daj drago...

200 metrov naprej, nasproti avtobusne, pa je dežurna trgovina, pred katero jo kasno zvečer ponujajo za 10€ (ali pa faf), ker rabijo za se zadet. Preverjeno.

300€ namreč ne damo. Ne upokojenci, ne fukfehtarji, ne upokojeni fukfentarji. Saj nismo padli na glavo in tudi nismo tajkuni...
Je pa spet res, da smo v Jugoslaviji, če se je le dalo, ravnali po veliki modrosti: hebeš ili ne hebeš, kurtzu vreme prolazi...

Danes, se močno bojim, mladci fuckajo bolj virtualno... :p
Mlade punce pa so v čedalje večji dilemi: bi računale, ne bi računale, kako bi računale...
Mladim, se moramo strinjati, danes ni enostavno...
Iz katerega centra pa ti nucaš pol ure s peciklom do avtobusne postaje? :cool:

Mimogrede, ko tebe berem, mi gre na bruhanje. Dobesedno.
 
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
Ti pa uživaj v praznem stanovanju/hiši. Pa dobro hrani mačko, če jo imaš. Da ti ne bo požrla fris, preden te najdejo, če boš krepnila sama doma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
Moj nick je opomin proti poboju ciganov s strani partizanov med državljansko vojno na naši tleh med 2. sv. vojno. Pa proti piratskemu bombardiranju Dresdna in ostalih civilnih tarč. Pa proti poboju v Katynu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Kaj pa proti nacistom in fašistom?
IMG_20190628_153753.jpg