Paket Internet, TV, telefon

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Citat:
Uporabnik Mark pravi:
Citat:
Uporabnik AfterEight pravi:
Jaz pri t2 trenutno plačujem 26€ za 10/10 Mbit povezavo + TV. Cenovno je ugodno, bi pa sigurno vzel siol, če bi pri nas že ponujali optiko (ko bojo, bom najbrž zamenjal).
Kaj ti T-2 optika ni všeč?
Nisem preveč zadovoljen. Sploh se največ težav pojavlja s televizijo. Velikokrat je slika kvadratkasta, poleg tega se mi je zadnje dni dogajalo, da je stream preprosto zamrznil in sem moral resetirat Amina. Upam, da imajo samo poporodne težave.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Ma kako. T-2 je pa ja zakon
smile-1.gif
 

Jozek

Pripravnik
23. avg 2007
110
0
16
AfterEight malo poglej po T2 jevem neuradnem forumu pa boš videl, zakaj so bile težave.


In ja, T2 je zakon.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.483
1.263
113
Iskajoč brata
Jest osebno, ko sem stanoval v Lj sem imel T-2, vendar samo net. Zelo zanesljiv, zelo zadovljen. Zdaj sem nazaj doma, imam siol trojcka. Z zanesljivostjo sem zelo zadovoljen, padel samo enkrat pa se takrat zaradi okvare na bazi. Drgac pa HBO, filmi se cel cas ponavljajo, pa itak sem vse za videl.
Cist pa popizdevam, ka se siol-vci ne morejo zment s Šport klubom, da ga bi prenasali.
jezen.gif
Mas 100 in vec programov, od tega je pol nemskih, ostala cetrtina je bednih, pal ti pa ostane 15 gledljivih kanalov.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Ni to, da se ne morejo zmenit. SportKlub je (do poteka pogodbe) na voljo LE KABELSKIM OPERATERJEM