Odločam se med naslednjimi avti

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:

Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:

Na babo se tui tak spravljaš?




Ti se ni treba nič bati za mene.




Sej on se ne boji zate, temveč sprašuje, če mu "odstopiš" žensko
hysterical-1.gif




Ker verjetno je bolj malo "v uporabi" ...
evil.gif








Noker
priden.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:

A misliš, da bom jaz to kupu v roku enga tedna, za avto si je treba čas vzeti, sploh pa to, ker nimam časa prov veliko.

lp




Kaj zdaj? A maš čas a ga nimaš? Za avto si je treba čas vzet, zato ne hitiš z nakupom, ampak časa pa nimaš ?
13.gif


Če se že pri tako preprostem vprašanju ne moreš odločit, potem boš še nekaj časa (beri: zelo dolgo) hodil peš, ali pa se vozil v svoji stari "kripi", ki morda sploh to ni ?



Noker



 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Tud na 140 konjsko pošat se mi zdi nesmisel davat 19 cola. Moje skromno mnenje.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Tud na 140 konjsko pošat se mi zdi nesmisel davat 19 cola. Moje skromno mnenje.

pri 140 konjih še ni nobene pošasti
smile-1.gif
.

in verjetno bi teh 19 col res prej predstavljajo probleme.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Bah, sploh ne razumete blink-blink faktorja. Hebeš probleme, manjše zmogljivosti, višjo porabo, slabšo lego v dežju, slabše udobje. Važen je BLINK-BLINK
cheer.gif
.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
A misliš, da bom jaz to kupu v roku enga tedna, za avto si je treba čas vzeti, sploh pa to, ker nimam časa prov veliko.
lp

Kaj zdaj? A maš čas a ga nimaš? Za avto si je treba čas vzet, zato ne hitiš z nakupom, ampak časa pa nimaš ?
13.gif

Če se že pri tako preprostem vprašanju ne moreš odločit, potem boš še nekaj časa (beri: zelo dolgo) hodil peš, ali pa se vozil v svoji stari "kripi", ki morda sploh to ni ?

Noker

Ne kapiraš, časa nimam v smislu, da bi vsak dan šel gledat avto, za nakup pa si je treba vzeti čas ne pa da grem danes pogledat-dam denar in peljem. A je res treba vse napisat.
lp
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
"pošast"
evil.gif


moj avto je pošast z 140km, ker je honda
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Tak ko so ti ze napisali nekateri. Furaj svojega golfa se kako leto ali dve, potem pa menjaj.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Tak ko so ti ze napisali nekateri. Furaj svojega golfa se kako leto ali dve, potem pa menjaj.

Se ti pridrožujem tvojemu odgovoru. Ni kaj, stroškov zaenkrat ne bom imel, praba je smešno nizka glede na starost avta, udobje pa tako tako istočasno bom pa mal spremljal avto.net, če bo kakšna dobra ponudba.

lp
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
V familiji se je razbil en avto. Čez zimo je bilo potrebno nekaj kupit na hitro. Lancia Kappa 2.0. Alcantara, elektrika... udobje na nivoju, 155 KM, 167 tisoč km. Popraskana sicer po odbijaču, z novimi zimskimi gumami 195/65/15. Redno servisirana, preverjeno. Amortizerji nič utrujeni.

Cena... smešno nizka. Spada pod tvoj prvi prag. Kakor se pač želiš peljat. V drvarnici ali pa kot človek.
evil.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
NE

DA



confused-1.gif




mater mora tip met komplicirano zivljene
smirk-1.gif


me zanima, ce pred kriziscem naredi anketo pri mimoidocih... LEVO, DESNO, NARAVNOST
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
NE
DA

confused-1.gif


mater mora tip met komplicirano zivljene
smirk-1.gif

me zanima, ce pred kriziscem naredi anketo pri mimoidocih... LEVO, DESNO, NARAVNOST
bonk.gif

Tud to se mi je že zgodila. Ja nč potem sem šel kamor se mi je dalo zaridat potem pa, če ej bilo prov sem na pravi poti, če ne pa sem obrnil.