Odločam se med naslednjimi avti

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Saj ima nekega starega golfa, ki mu pije malo in je še kar v redu...preberi malo nazaj...
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Mislim, da kak Fiat že v osnovi ne more biti zanesljiva izbira
evil.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Nevem, moj Stilo je kar delal in delal medtem ko sta 2 znanca na TDI-jih menjala turbine in še kaj. Jaz nimam slabe besede o Fiatih.
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik mp_63 pravi:
Mislim, da kak Fiat že v osnovi ne more biti zanesljiva izbira
evil.gif

Sam sem mel bravota 1.4 12v, ki bi naj bili zalo slabi. Delal ko šus, prodal ko je imel 160k km,
brez težav, nisem menjal niti brisalcev, kamoli kaj pod pokrovom. Če bi še kdaj naletelo na fiata,
bi ga prec vzel, sploh tanovi bravo je kr monster, če bi ga obul v kake 19'....
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:

Kaj pa Rover tam okol l.97 slišal sem, da naj bi imel problem z dihtngo in s samo glavo motorja. Jaz mislim, da bi pri Roverju dobil veliko za malo denarja. Servise bi sam delov, kakašna bolj zahtevna popravila bi mi pa delov domači mehanik.



lp




http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1744022



(tega sem jaz servisiral).

Glede dihtunge...če je šla v franže jo je bilo treba menjati, ampak to je tako....če crkne se takrat okoli motaš, dokler ne...ne pipaš.



poraba pri fotru pa se je vrtela okoli 7 litrov.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Kaj pa Rover tam okol l.97 slišal sem, da naj bi imel problem z dihtngo in s samo glavo motorja. Jaz mislim, da bi pri Roverju dobil veliko za malo denarja. Servise bi sam delov, kakašna bolj zahtevna popravila bi mi pa delov domači mehanik.

lp

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1744022

(tega sem jaz servisiral).
Glede dihtunge...če je šla v franže jo je bilo treba menjati, ampak to je tako....če crkne se takrat okoli motaš, dokler ne...ne pipaš.

poraba pri fotru pa se je vrtela okoli 7 litrov.


Uh cena je pa kr visoka glede na to, da je rover. Tam okol 2000 evrov max
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Malo počakaš in če še vedno ne bo šel, potem se pogovarjaš o ceni. Dejstvo je pa res, da so cene podobnih s klimo bile nižje ob dejanski prodaji. Pa klima kar nekaj doda gor. Tudi, če je tale super duper ohranjen in brez praskice.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
ceno je 'dločil' foter...tako da jaz nimam nič zraven! Za moje pojme bo dobil v najboljšem primeru zanj 2.500 EUR.

Ohranjen pa je...ker razee prevoženih kilometrov ni videl dnevne svetlobe (vedno v garaži)..pozimi itak praktično nevožen...pa tudi ko je bil vožen več od 3.000 vrtljajev ni videl.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Citat:
Uporabnik mp_63 pravi:

Mislim, da kak Fiat že v osnovi ne more biti zanesljiva izbira
evil.gif




Sam sem mel bravota 1.4 12v, ki bi naj bili zalo slabi. Delal ko šus, prodal ko je imel 160k km,

brez težav, nisem menjal niti brisalcev, kamoli kaj pod pokrovom. Če bi še kdaj naletelo na fiata,

bi ga prec vzel, sploh tanovi bravo je kr monster, če bi ga obul v kake 19'....




Ne razumem zakaj bi podhranjen avto obul v 19
bonk.gif
...

Taka zver se potem rabi:

- reze na haubi za hlajenje motorja.

- karbonasto haubo

- aluminjasto streho ...



pa verjetno potem felne + gume stanejo vec kot avto
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
ceno je 'dločil' foter...tako da jaz nimam nič zraven! Za moje pojme bo dobil v najboljšem primeru zanj 2.500 EUR.
No sej pravim. Moj stric je tudi Corso staro 5 let z 10.000 km prodajal za x. Sem mu rekel, da ne bo nič. Po enem mesecu je šla za 25% nižjo ceno. V roke znanca. That's life.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik D_K pravi:

Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Citat:
Uporabnik mp_63 pravi:

Mislim, da kak Fiat že v osnovi ne more biti zanesljiva izbira
evil.gif




Sam sem mel bravota 1.4 12v, ki bi naj bili zalo slabi. Delal ko šus, prodal ko je imel 160k km,

brez težav, nisem menjal niti brisalcev, kamoli kaj pod pokrovom. Če bi še kdaj naletelo na fiata,

bi ga prec vzel, sploh tanovi bravo je kr monster, če bi ga obul v kake 19'....




Ne razumem zakaj bi podhranjen avto obul v 19
bonk.gif
...

Taka zver se potem rabi:

- reze na haubi za hlajenje motorja.

- karbonasto haubo

- aluminjasto streho ...



pa verjetno potem felne + gume stanejo vec kot avto




Govorim o tem da bi dal 19' na novega bravota. Če je 140 konjev premalo za to colo, pol pa res nevem.

O starem bravotu je blo govora kak sem ga prodal in nisem mel težav.



Prosim, če več ne piješ in pol forumiraš. (tokrat naredil izjemo in sem ti dal krepko del citata ki si ga spregledal ker si bil nametan)
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Prosim, če več ne piješ in pol forumiraš. (tokrat naredil izjemo in sem ti dal krepko del citata ki si ga spregledal ker si bil nametan)
hysterical-1.gif


ON TOPIC
<zajfa>: kaj je zdaj, že kaj kupljenega, a še vedno samo "povpraševanje"?

Noker
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Prosim, če več ne piješ in pol forumiraš. (tokrat naredil izjemo in sem ti dal krepko del citata ki si ga spregledal ker si bil nametan)
hysterical-1.gif


ON TOPIC
<zajfa>: kaj je zdaj, že kaj kupljenega, a še vedno samo "povpraševanje"?

Noker

A misliš, da bom jaz to kupu v roku enga tedna, za avto si je treba čas vzeti, sploh pa to, ker nimam časa prov veliko.
Bo bo zdej v nedeljo sem bil an sejmu v Ljubljani sam sem si samo pogledal aml obliko in ceno. Pa full je blo blatn pa rahlo je rosil.
lp
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
ceno je 'dločil' foter...tako da jaz nimam nič zraven! Za moje pojme bo dobil v najboljšem primeru zanj 2.500 EUR.

Ohranjen pa je...ker razee prevoženih kilometrov ni videl dnevne svetlobe (vedno v garaži)..pozimi itak praktično nevožen...pa tudi ko je bil vožen več od 3.000 vrtljajev ni videl.

Lej jest sem sigurno resen kupec samo tako na hitro kupiti avto je pa tud mal zaletavanje. Rover je vredi avto samo zaradi cene, ker dobiš več za manj denarja.
Takole neki na blef se zdele pogovarjat o avtu in denrju za roverja je napaka, avto ej treba prej vidt pa se potem dog.glede cene. Samo ti pa lahko rečem, da je 2700 evrov tud, če je res kr ohranjen preveč za tak denar vzamem golf 3 dizel toliko je dal brat.

lp
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Jetra za 1000 ojrov kupuješ že skor celo leto pa miljon tem si že odprl in probaš odkriti toplo vodo (guess what, neboš je). Kupi že tega trojko dizla ali pa ostani na tej konzervi. trojka, sploh pa dizl je über avto, do l. 2002 ni avta ki bi se meril z njim, hepi?

Na babo se tui tak spravljaš?
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Jetra za 1000 ojrov kupuješ že skor celo leto pa miljon tem si že odprl in probaš odkriti toplo vodo (guess what, neboš je). Kupi že tega trojko dizla ali pa ostani na tej konzervi. trojka, sploh pa dizl je über avto, do l. 2002 ni avta ki bi se meril z njim, hepi?

Na babo se tui tak spravljaš?

Ti se ni treba nič bati za mene.