Obvestilce na oknu

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
danes, ko sem prišel do avta, me je na oknu čakalo obvestilce:

"Opozorilo! Tukaj ne parkiraj več!"

stvar je taka - okoli našega bloka res primanjkuje parkirišč. zdaj, ko je sneg, je situacija še slabša. in posledično, na drugi strani ceste obstaja nekakšno dvorišče, ki je zelo širok dovoz do nekdanje trgovine, stanovalci nad to trgovino pa ga uporabljajo kot parkirišče. in je placa kolikor hočeš. sicer me je nek gospod že pred časom "oblajal", zakaj parkiram tukaj, pa sem se lepo vljudno odzval, da prihajam domov ob poznih urah, ko se na naši strani ne najde več parkingov in da ni druge, kot da pridem na to stran in parkiram tu, ter, da je dovolj prostora za vse, da je velikokrat še kakšno prosto parkirno mesto. omenil sem tudi, da nikjer ne piše, da je parkiranje tu prepovedano, zato pač ... izkoristim prostor, plus, da so mi sosedje predlagali, da kadar ni prostora, naj parkiram tam, da tudi oni naredijo tako.

danes potem še to opozorilce ... sicer sem danes našel parkirišče pred blokom, vendar ... po drugi strani, ne vem, kaj naj naredim, če ga ne bo pred blokom ... avta menda ne morem pustiti sredi ceste ... me je pa strah za avto ... lahko kaj naredim? prilepim obvestilce nazaj na ostale avtomobile, da se oproščam, vendar da pred blokom ni prostora, da pa avta res ne morem pustiti na cesti? plus, da imam vedno v kotu, na dobro vidnem mestu listek s telefonsko številko.
 
Nazadnje urejeno:

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Čisto ljubljanske fore...En penzionist iz bloka...Namesto, da bi lepo vsi stanovalci vzeli lopato in skidali, pa bi bilo za vse dovolj placa. Jalaažje je pa čez okno gledat, kako drugi kidajo, če sploh kdo, pa listke pisat, pa gajbice postavljat. Pred našim blokom (ni v LJ), smo včeraj lepo vse skidali in je na parkingu kot da ne bi bilo snega. Vse je v organizaciji in stanovalcih.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Prav res, debile imaš povsod, pri nas pa jaz gajbice kar odstranjujem. Me ne gane. Če bo kak listek, bom pa kasko na avto vzel, kamero na okno montiral in odvetnika angažiral ... :S
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Mah.....kot je že asko rekel.....en penzionist with NO LIFE.......pr ns mamo podobne terrorriste.......sam v sosednjem vhodu (isti blok)....prideš domov je prec na oknu pa gleda kaj se dogaja....kako parkiraš....kaj si vzel iz avta....
bonk.gif


Naš vhod........skidani parkingi do roba njihovga dela vhoda......da bi pa On iz sosednjega vhoda k ma ceu dan cajt kidat kj skidu pa ne...samo pred svojo garažo
smile-1.gif


Ostane ti samo to da parkiraš pa ščekiraš okna......kje se pojav kaka "OZNA" na oknu...pol pa praska na avtu.....100eur pa mu en odpre garažo
evil.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
To starčki kar neki branijo teritorij, če maš kasko parking se ni za secirat. Sploh pa neradi zapuščajo radiator.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Sploh pa neradi zapuščajo radiator.

No vrjami za prasko na avtu bi dal tud lev kolk....sam da bi bil srečen pol med 4 stenami 365/24/7
stupid-1.gif
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Ti si vsaj dobil opozorilo, jaz sem en dan ugotovil da imam obe gumi na sovoznikovi strani prepiknjeni na vec mestih. Precej nadlezno. Se mi je pa ze tudi zgodilo da sem skidal nekaj mest pred blokom (sem rajsi kidal sneg kot sel na faks
smile-1.gif
) potem sem odsel na pijaco ob prihodu nazaj pa sem se lahko kregal s sosedo ker sem ji vrgel stran gajbico s enega od mest ki sem jih jaz ocistil.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Ah, spet blokovske fore....... najglasnejši so pa itak penzionerji ki itak nimajo niti izpita za avto, kaj šele avto
smile-1.gif


Samo kaj ko se vsake toliko časa najde nekdo ki se potem res znese nad tvojim avtom. Ko sem še v srednjo šolo hodil in poleti pač lepo z mopedom, pa sem puščal ga pri enem bloku v bližini.... pa kolk moped zavzame prostora, ko becikl.... redno so mi grozili s policijo in preluknjanimi gumami
bonk.gif
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
"Opozorilo! Tukaj ne parkiraj več!"

stvar je taka - okoli našega bloka res primanjkuje parkirišč. zdaj, ko je sneg, je situacija še slabša.

Torej je zdaj, ko je sneg situacija slabša, rešitev je pa ta, da vzameš lopato pa ta sneg, ki ovira parkiranje skidaš, pa bo parkirplac! Tipične fore blokarskih lenuhov, komaj čakajo da bo sneg, da bo lepo, ko pa pade, pa same zdrahe, da ja ne bo kdo žulja dobil na rokicah. Folk ma cela dvorišča in dovoze sam za skidat po državi, ne pa en ubogi parkplac.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
danes, ko sem prišel do avta, me je na oknu čakalo obvestilce:

"Opozorilo! Tukaj ne parkiraj več!"

stvar je taka - okoli našega bloka res primanjkuje parkirišč. zdaj, ko je sneg, je situacija še slabša. in posledično, na drugi strani ceste obstaja nekakšno dvorišče, ki je zelo širok dovoz do nekdanje trgovine, stanovalci nad to trgovino pa ga uporabljajo kot parkirišče. in je placa kolikor hočeš. sicer me je nek gospod že pred časom "oblajal", zakaj parkiram tukaj, pa sem se lepo vljudno odzval, da prihajam domov ob poznih urah, ko se na naši strani ne najde več parkingov in da ni druge, kot da pridem na to stran in parkiram tu, ter, da je dovolj prostora za vse, da je velikokrat še kakšno prosto parkirno mesto. omenil sem tudi, da nikjer ne piše, da je parkiranje tu prepovedano, zato pač ... izkoristim prostor, plus, da so mi sosedje predlagali, da kadar ni prostora, naj parkiram tam, da tudi oni naredijo tako.

danes potem še to opozorilce ... sicer sem danes našel parkirišče pred blokom, vendar ... po drugi strani, ne vem, kaj naj naredim, če ga ne bo pred blokom ... avta menda ne morem pustiti sredi ceste ... me je pa strah za avto ... lahko kaj naredim? prilepim obvestilce nazaj na ostale avtomobile, da se oproščam, vendar da pred blokom ni prostora, da pa avta res ne morem pustiti na cesti? plus, da imam vedno v kotu, na dobro vidnem mestu listek s telefonsko številko.
In koliko si ti sam skidal?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.399
965
113
Obišči stran
Moj primer:

garažo imam najeto na zaprtem dvorišču privat bajte. Ko je sneg, so vsi tako leni, da nobeden ne kida (izjema je eden, ki si skida pred garažo in vhodna električna vrata, da se sploh odpirajo zapirajo). Vsi vozijo v sneg, parkirajo na sneg. Sam si skidam pred garažo vedno, še malo pri sosednjih garažah, da sploh lahko namotam normalno notr.

No in potem imaš kretene, ki parkirajo pred mojo garažo, ker imam skidano, poleg tega pa vse avtomobile puščajo skorda na sredi dvorišča, ker sneg pada iz strehe (ne da bi si idioti omislil snegobrane). Kako motam, da pridem v garažo verjetno ni treba povedat....
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Matr me mal dvigne k tko fino nas blokarje zmerjate.

pa kje ste pizde lene študentske ko je treba sneg kida na našem parkplacu za blokom.

V soboto smo lepo mel akcijo, danes ko bom prišel domov, pa boste voluharji leni razvajeni cel parking zasedli. Mi ni problem ne snega kidat, pa niti ne vanjga parkirat, sam vam študentkom pa je očitno problem nardit kakšen korak al pa plčat parkirnino.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
danes, ko sem prišel do avta, me je na oknu čakalo obvestilce:

"Opozorilo! Tukaj ne parkiraj več!"

stvar je taka - okoli našega bloka res primanjkuje parkirišč. zdaj, ko je sneg, je situacija še slabša. in posledično, na drugi strani ceste obstaja nekakšno dvorišče, ki je zelo širok dovoz do nekdanje trgovine, stanovalci nad to trgovino pa ga uporabljajo kot parkirišče. in je placa kolikor hočeš. sicer me je nek gospod že pred časom "oblajal", zakaj parkiram tukaj, pa sem se lepo vljudno odzval, da prihajam domov ob poznih urah, ko se na naši strani ne najde več parkingov in da ni druge, kot da pridem na to stran in parkiram tu, ter, da je dovolj prostora za vse, da je velikokrat še kakšno prosto parkirno mesto. omenil sem tudi, da nikjer ne piše, da je parkiranje tu prepovedano, zato pač ... izkoristim prostor, plus, da so mi sosedje predlagali, da kadar ni prostora, naj parkiram tam, da tudi oni naredijo tako.

danes potem še to opozorilce ... sicer sem danes našel parkirišče pred blokom, vendar ... po drugi strani, ne vem, kaj naj naredim, če ga ne bo pred blokom ... avta menda ne morem pustiti sredi ceste ... me je pa strah za avto ... lahko kaj naredim? prilepim obvestilce nazaj na ostale avtomobile, da se oproščam, vendar da pred blokom ni prostora, da pa avta res ne morem pustiti na cesti? plus, da imam vedno v kotu, na dobro vidnem mestu listek s telefonsko številko.
In koliko si ti sam skidal?

Kaj ima to veze?
confused-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.399
965
113
Obišči stran
Študentek? Ne blokarski? Poznam js dobr, kako to gre, sem celo življenje bil v bloku
wink-1.gif


Zato pa sem sedaj najel garažo, pa sem pogruntal, da je isti [censored]
grin1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.499
9.202
113
Saj je napisal, da je sedaj ob snegu situacija še slabša. Bi vzel v roke lopato in si skidal parkirno mesto, očitno je placa dovolj, problem je sneg.
grims-1.gif
Ampak ja, blokovcem je to pač težko naredit.
Sam sem par dni nazaj kidal dovoz in dohod pred blokom. Gledalcev je bilo dovolj, da bi pa kdo prišel pomagat, pa ne bo šlo. Je premrzlo očitno
evil.gif
.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Dej ti men povej, placa zmanjka samo ko je sneg? Ker potem priporocam lopato.

vedno manjka placa, zdaj je situacija samo še slabša. skidal sem toliko, kolikor je avto pustil "sence", ko je tam stal, dokler je snežilo. da bi kidal - z veseljem, samo potem, 1. rabim dan, ki bo imel 26 ur. v petek, ko je snežilo cel dan, sem odšel ob 8h od doma in prišel ob 2h ponoči domov. naslednji dan ponovil vajo. in včeraj - isto, le da sem bil že ob 19h doma in imel srečo, ker sem se lahko zgazil na frej parkirišče. saj ni nič skidano, pač, kolikor lahko z avtom pregaziš, to je to ... nekateri so morali kidati, da so sploh z avtom ven prišli ... drugače verjetno nebi. dovoz na naše parkinge (nekje 5 blokov, če ne še več) pa pluga ali česarkoli podobnega ni videl.