Obstajajo kreteni, ki ne znajo vozit!

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Tako pravilo naj bi veljalo tudi v BTC-ju, ko greš od Koloseja levo na obvoznico...in ko se vsi vzorni državljani, ki imamo namen pridet na avtocesto za MB, razvrstimo levo, da bomo šli naravnost, so pametnjakoviči, ki se po praznem "desnem pasu" prav nemarno vrivajo....eh škoda živcev.
ah..jaz se tam postavim vedno bolj na sredino prav zaradi takih pacientov, tako da ne morejo po desni mimo....vem da s tem oviram morebitne poštene osebke kateri zavijajo potem desno proti carinskem terminalu, samo je teh toliko malo, da se mi ne še zgodilo da bi koga oviral.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ja in kak lahko oni rečejo pol da ti je žarnica crknila v trenutku ko je on tebe zadel???
confused-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Taki osebki se rinejo potem tudi na ABC-ju in v veliki večini zgubijo. Pač gredo na foro močnejšega in ko se mu ne daš, ves presran bremza. Na Logu se lahko vsi lepo razvrstijo na ABC in se potem na koncu rzavrstijo na oba pasa. Ne, najde se bebo, ki prileti z leve in takoj piči notri v ABC. Takih ne j.... zalet se mi v avto, če si tak bebec. In svoje dejanje mu še lepo s smerokazem nakažem, da nima kej jokat. In po možnosti se v ABC pripelje v 5 prestavi in potem tudi gre iz ABC-ja v 5 prestavi. Avto pa kumej da pospešuje, tazga bi sam
10.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ali pa danes na avtocesti Domžale-Sneberje. En mariborski frajer je skakal z voznega na priključevalnega(za vse tiste, ki se priključujemo iz Šentjakoba), pa nazaj na voznega, pa mal na prehitevalnega, voznega, odstavnega
bonk.gif
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.539
77
48
Od križišča mal naprej na desno
V Šenčurju na rondoju imam vsak dan priložnost razbiti avto sam mi ga je mal škoda. Namreč, ko pripelješ do rondoja se cesta razširi v dva pasova tip pred mano gre na desnega jest na levega, ( če grem na tretjem izvozu dol se peljem po notranjem pasu), ga gledam kaj bo naredu in z modelom se še z očmi ujameva, ko pogleda v vzratno ogledalo (se pravi me je videl) a glej ga zlomka , ko pripeljeva v krožišče skoraj vštric, on meni nič tebi nič seka komplet križišče na pol po mojem pasu seveda bremzam kot nor in se umikam skorej na otok da ne počiva, ko se spogledava mi pa še sredinca nameni
13.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
ja in kak lahko oni rečejo pol da ti je žarnica crknila v trenutku ko je on tebe zadel???
confused-1.gif
Če rečeš, da ti je žarnica crknila že doma, pomeni, da si zavestno vozil tehnično neizpraven avto in bi te lahko zaradi tega kaznovali in ti celo vzeli prometnega.
crazy1.gif


on topic: vsakodnevna jutranja vožnja iz AC na odcep Brod
bonk.gif
- tam/takrat najdeš pacientov... od vrivačev, počasnel in mečkačev, do živčnih bab, ki trobijo, ker še niso zapopadle zadrga sistema pri vključevanju na Nemško cesto.
Ker se kolona za izvoz Brod začne že pri tabli "500m" ali še višje gor (npr, na mostu čez Savo), se najdejo "pametnjakoviči, ki po voznem pasu peljejo do konca in se tam vrinejo na odstavnega v kolono.
jezen.gif

Preklete babe
evil.gif
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.539
77
48
Od križišča mal naprej na desno
on topic: vsakodnevna jutranja vožnja iz AC na odcep Brod
bonk.gif
- tam/takrat najdeš pacientov... od vrivačev, počasnel in mečkačev, do živčnih bab, ki trobijo, ker še niso zapopadle zadrga sistema pri vključevanju na Nemško cesto.
Ker se kolona za izvoz Brod začne že pri tabli "500m" ali še višje gor (npr, na mostu čez Savo), se najdejo "pametnjakoviči, ki po voznem pasu peljejo do konca in se tam vrinejo na odstavnega v kolono.
jezen.gif

Preklete babe
evil.gif


[/QUOTE]


Podpis
zmaga.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Dej ne govor. Enkrat se pelemo v koloni in gledam v špeglu zadaj eno punčaro. In ji nekaj v uč padlo in se začne gledat v špeglu in iskat nadležno zadevo. Kolone se je premikala in ona dokaj za mojo ritjo. In jo gledam ene 5s in v tem času ni pogledala na cesto pred seboj. Pipnem bremzo in sem mislil, da jo bo infarkt. Pomoje ji je še tista smet padla iz uča.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Haha, pa to je mega, saj bi bla ona kriva, ti bi bil le brez avta, pa nekaj minimalnih stroškov:D