Obstajajo kreteni, ki ne znajo vozit!

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik sass pravi:
meni je bil zanimiv junak v modrem cliu včeraj, ki se je vozil po zunanjem pasu žalskega rondoja, z vklopljenim desnim smerokazom, zavil pa je šele na tretjem izvozu. čudno, da se nihče ni počil v njega

Pravkar sva se s sodelavcem pripeljala s kosila. Črn Peugeot 307, babnca notri. Že ko se je pri Harvey-Normanu vključila na Letališko je čakala čakala čakala (fraj), potem pa potegne ravno pred naju in počasi pelje po letališki, zavija noter za Emporium, seveda zamuja ker neki brska po sovoznikovem sedežu. potem pa do rondoja, tam desno mimo Milleniuma, potem pa v rondoju pri Atlantisu da levi smerokaz, čudno cukne v levo avto, v tem trenutku si mislim "pa ja ne bo...." in zavije LEVO!!! K sreči je bilo dokaj malo prometa, da so jo vsi opazili in se ustrezno ustavili...
Mislim ko ena kokoš brezglava...

Takim treba vozniško uzet
stupid-1.gif
 

Gustl

Pripravnik
5. sep 2007
252
0
16
Jaz sem pa danes naletel na pacienta prav posebne vrste...



Kraj: Ljubljana - Litijska cesta

Ura: cca. 15.45



Kdor pozna Litijsko cesto, ve da se (po pravilu zdrave pameti in ker ni označb na cestišču) avtomobili pred križiščem s Fužinsko cesto (v smeri Sostrega) razvrstijo v dve koloni. Na desno tisti ki gredo naravnost in levo tisti, ki zavijajo levo. Danes se seveda najde genij posebne sorte z Mercedesom SL500 in blondinko na sopotnikovem sedežu, ki se postavi na levo in prehiti celo kolono na desni. OK, nima veze... V nadaljevanju Litijske je omejitev 60km/h in to z razlogom. Če nič drugega tam cesto prečka sprehajalna pot okoli Ljubljane in je pešcev vedno dovolj. No, naš pametnjakovič pospeši kot nor. Ne vem sicer na koliko, a po tem kako hitro se je oddaljeval je bil kmalu na vsaj dvakratniku te hitrosti. Če bi se takrat kakšen pešec znašel na prehodu, bi ga povozil kot žabo
frown-1.gif
In to ni bilo vse: ker je bila pred križiščem z obvoznico kolona za zavijanje levo na obvoznico (proti Zaloški) jo pacient lepo obvozi po desni in pri zavijanju levo še spotoma izsili nasproti vozečega. Kaj je počel v nadaljevanju ne vem, ker sem šel v drugo smer.



Skratka, neznanemu vozniku bi rad položil na srce: upam da bo šel tvoj Mercedes v prešo (ali pa h komu ki zna vozit), blondinka k tvojemu najboljšemu prijatelju, vozniški izpit pa v uničevalec dokumentov. In to prej kot pa boš koga ubil na cesti!



Aha, ker očitno tako rad vzbujaš pozornost, bom še jaz prispeval tvojo sliko (žal je slabe kvalitete, pa me nisi hotel počakat da bi mi poziral), da boš opazen še na Alterju, ne samo na cesti.
110435-pacient.jpg
 

Priponke

  • 110435-pacient.jpg
    110435-pacient.jpg
    23,7 KB · Ogledi: 169
Nazadnje urejeno:

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
mene je zanč razp.. ena ženska v srebrnemu Cayennu. Na letališki se ponavadi nabere folk pri uvozu na avtocesto, in sem jaz kot "vzoren" šofer lepo spustil vojaka v Puchu da se je vključil iz Petrola.. ne ženska "panična" piskat men k da sm nevem kva naredu.... potem se mi je pa še skor v rit zakantala k je hotla pokazat kok "njen" od ff-ja podarjen/kupljen Porsche gre...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.330
954
113
Pa še jest napišem zadnjo izkušnjo, ki mi je ostala v glavi...

V soboto se okoli 12. ure vračam iz Ljubljane proti Kranju po Celovški. Zaradi gradbenih je bila Celovška zožana na en sam pas in se je posledično naredila gneča že par križišč prej... V enem križišču nisem rinil noter, ker bi zaprl drugo cesto, saj je bila kolona na drugi strani... Sicer sem bil že mimo semaforja, malo čez prehod, pred menoj prostora za dober avto, nakar mi starejši možakar zadaj v C klasi potrobi...
bonk.gif
Kot kaže mu je predvidevanje šlo bolj slabo od glave...
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
svašta bi reko človek ...... danes sem naletel na dva primerka ki sta dala v krožnem prometu levi smerokaz
bonk.gif




EDIT: pozabil napisat; ob izhodu seveda ni blo ne duha ne sluha o smerokazu
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
svašta bi reko človek ...... danes sem naletel na dva primerka ki sta dala v krožnem prometu levi smerokaz
bonk.gif


EDIT: pozabil napisat; ob izhodu seveda ni blo ne duha ne sluha o smerokazu
stupid-1.gif
Hahaha... videvam dnevno vsaj 10kom
smile-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Gustl pravi:Kdor pozna Litijsko cesto, ve da se (po pravilu zdrave pameti in ker ni označb na cestišču) avtomobili pred križiščem s Fužinsko cesto (v smeri Sostrega) razvrstijo v dve koloni. Na desno tisti ki gredo naravnost in levo tisti, ki zavijajo levo.

Tako pravilo naj bi veljalo tudi v BTC-ju, ko greš od Koloseja levo na obvoznico...in ko se vsi vzorni državljani, ki imamo namen pridet na avtocesto za MB, razvrstimo levo, da bomo šli naravnost, so pametnjakoviči, ki se po praznem "desnem pasu" prav nemarno vrivajo....eh škoda živcev.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Pa še jest napišem zadnjo izkušnjo, ki mi je ostala v glavi...

V soboto se okoli 12. ure vračam iz Ljubljane proti Kranju po Celovški. Zaradi gradbenih je bila Celovška zožana na en sam pas in se je posledično naredila gneča že par križišč prej... V enem križišču nisem rinil noter, ker bi zaprl drugo cesto, saj je bila kolona na drugi strani... Sicer sem bil že mimo semaforja, malo čez prehod, pred menoj prostora za dober avto, nakar mi starejši možakar zadaj v C klasi potrobi...
bonk.gif
Kot kaže mu je predvidevanje šlo bolj slabo od glave...

Daš v rikverc pa malo cukneš
evil.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
sam osebno nevem ce bom se kdaj klical policijo sploh..

poleti sta mi 2 mozakarja vlomila v bajto, posnela jih je kamera, ravno tako njihov avto z registrsko. se dobro da sm se zbudu in sta se usrala
smile-1.gif
uglavnm, ucer sm dobu iz sodisca, da sta oproscena ''poskusa veliki tatvine'' in da sploh nista vedla da vstopata v stanovanje. bejzbol palca pa kolena polomt.

Tole daj v časopis!
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Če ji že nisi mogel slediti bi pa vsaj klical na policijo ali anonimno št. policije pa bi javil, da "ta in ta" avto divja po cesti pa da se ti zdi da malo vijuga pa da slučajno ne bi prišlo do kake nesreče naj malo popazijo...
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Pa še jest napišem zadnjo izkušnjo, ki mi je ostala v glavi...

V soboto se okoli 12. ure vračam iz Ljubljane proti Kranju po Celovški. Zaradi gradbenih je bila Celovška zožana na en sam pas in se je posledično naredila gneča že par križišč prej... V enem križišču nisem rinil noter, ker bi zaprl drugo cesto, saj je bila kolona na drugi strani... Sicer sem bil že mimo semaforja, malo čez prehod, pred menoj prostora za dober avto, nakar mi starejši možakar zadaj v C klasi potrobi...
bonk.gif
Kot kaže mu je predvidevanje šlo bolj slabo od glave...

Daš v rikverc pa malo cukneš
evil.gif

Točno to bi tud jaz naredil. Dal v rikverc, pol pa, če bi še kej trobil, spustiš sklopko in to je to...

P.S. Tisti, k ste bolj maherji na zakon. A se da tle kako polcaje nategnt, da se je on zaletel vate in ne ti vanj
evil.gif
?
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ja no če ni nekih prič, je tvoja beseda proti njegovi ..... zavorne poti itak ni ker je kolona in so manjše hitrosti, pa mogoče ima celo ABS ..... tak da če si dovolj prepričljiv ti mogoče verjamejo
nahrung002.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Ne ne, jz mislm, da bi ga jaz (kot prvi v koloni) rikverc njega v nos (kateri je drugi v koloni). On itk stoji pr mir, ti pa na semaforju (pač recmo, da je situacija taka, kot je nekdo zgori napisu, k se je nekdo pizdu nanga, ker je čakal pred semaforjem, da so imeli vozniki, ki so v križišču zavijali, prosto pot..). Bi lahko v tem primeru nategnil policaje, da je bil on živčen in je tebe naslonu, ker nisi hotel drugih ovirati?
evil.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Hmmm, če ne bi blo ravno preveč prič okoli (ki se jih itak ne najde če jih bi rabil), pol se samo neumnega narediš?
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Če ti razbije žarnico rikver lampe, potem se kaj hitro najde kak dokaz, da si imel v vzratni prestavi. Podobno je s smerniki v križiščih. Dokaz je nitka žarnice, bolj natančno prevleka na nitki žarnice. Finta je kemični reakciji na površini žarilne nitke.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
na popolno zabasani celovški na mestu, kjer je celo zožana, bi nekateri namenoma naredili nesrečo in tako naredili še večji kaos
stupid-1.gif

ejejej otroci
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Če ti razbije žarnico rikver lampe, potem se kaj hitro najde kak dokaz, da si imel v vzratni prestavi. Podobno je s smerniki v križiščih. Dokaz je nitka žarnice, bolj natančno prevleka na nitki žarnice. Finta je kemični reakciji na površini žarilne nitke.

Pomoje se lih forenzikov nebi šli
evil.gif