Obsedenost s tekom (tekaštvo)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
če nis ravno črn, olimpijc, pro atlet ipd, pol ne vem, kaj te tko boli. a ker prvi kilometer dva nis laufal 3:56? tak as to komot not prnese
grims-1.gif

drgač pa dvomm da si bil edini, ki je vse leto garal za tole, kot tekač bi lahko mel spoštovanje do vseh, k so se ti včer pridružil na trasi in jo premagal pa magar v petih urah.
roza.gif
467716-post_slo.gif
Ne morem verjet.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
Sej si videl, ded se celo leto odreka, še seksu, potem pa en zavaljen poleg njega stoji v coni. To ni fer.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Se celo leto odpovedujem zadevam, ki so tebi samoumevne, treniram praktično vsak dan... a da si bom rukzak pol gor dajal?! Tistih 40kg ti nisem jaz prigrizel!
Tocno tako. Pusti vse skupaj. Nima smisla. Zavistnezev naokoli kolikor hoces. Komaj cakam, da uvedejo zdravniska potrdila in uradne rezultate preteklih let. Potem pa naj soncki startajo zadaj in normalni sportniki spredaj. Kar se tice kenijcev pa nima smisla izgubljati besed, ker je jasno za kaj gre. Imamo nekateri normalne sluzbe in vseeno tecemo maraton 3.35-,3.45 na makarone, moja lepsa polovica je laufala zraven do 31km.. toliko.
wink-1.gif


Srcni zastoj lahko doleti vsakogar, tudi krci in zid. Bolj zasrkbljujoce je stevilo kolapsev zaradi preforsiranosti in nepripravljenosti letos.. o cemer nic ne pisejo. Zato, da bodo soncki lahko spet polnili zepe veljakov prihodnje leto in vse skupaj postaja cirkus. Nic novega v nasi dezeli.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Citat:
Uporabnik godfather pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Sej si videl, ded se celo leto odreka, še seksu, potem pa en zavaljen poleg njega stoji v coni. To ni fer.
smile-1.gif

Na konc mu pa še ta "tazavaljeni" ženo servisira. Ker on nima časa, se pripravlja/odreka za na maraton....
Ishtar007 je govoril o kolesarjenju - Franja ( Vrhniški klanec, Kladje...).
Pri ljudeh, ki se vsakodnevno ukvarjajo s športom je potem tudi partner približno tak (isti ptiči skup letijo). Tako, da verjamem, da jo kar sam poservisira oz. ona njega
wink-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Zavistnežev? Normalni športniki....
uf-1.gif
Dej glavo si iz riti potegni. Brigaj se zase, pa bo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Se celo leto odpovedujem zadevam, ki so tebi samoumevne, treniram praktično vsak dan... a da si bom rukzak pol gor dajal?! Tistih 40kg ti nisem jaz prigrizel!

In kje so rezultati?

Pohara te model, ki skup pade v cilju
hysterical-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.682
3.567
113
V temi v kateri si alter greznica pumpa ego objavljat rezultate bi bilo enako kot na burger festivalu težit z veganstvom. Ste postavili enačbe po katerih lahko zmagaš samo z obsegom trebuha in cifro na tehtnici. Hitro tečem slabo fookam, æe hitro teæe še žena pa še to ne.....in ostale greznične resnice.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.682
3.567
113
Ne si delat utvar da je glede gužve kaj bolje če so obvezna zdr. potrdila in štartne cone. Pojdi čez mejo, recimo v italiji je jeseni vsaj en maraton na teden, s pol nižjo udeležbo kot na lj maratonu, obveznimi potrdili, zavarovanjem in conami. Pa boš vseeno rabil vsaj 5 km da prideš iz gužve (to velja recimo za štart iz druge cone to je s prijavljenim rezultatom okoli 3.00).
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Sem se svoje cajte vsakodnevno, zdaj pa samo občasno družil in fural s cel kup kolesarske amaterske smetane. Večina je normalnih, tud če te "debeluha" vzamejo na furo, te merkajo, nekaj je pa totalno usekanih in na te usekane me je spomnila tale tema.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.682
3.567
113
Večina je normalnih, ampak če scene ne poznaš od blizu moraš namesto tistega kar ne veš dodat svojo sliko, to pa so vglavnem predsodki in frustracije. Sicer se sploh nebi oglašal.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Super, na alterju je nastala nova kategorija RUNNING NAZI.
Zdaj bi eni še glede teka, ki je najbolj simpl stvar ever, solili pamet drugim.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Ja, tole s conami je postala groza. Sem bil sicer v prvi štartni coni, okoli mene pa debeluharji... wtf?!!! Model zraven mene je na štartu že pridno papcal gele... A una cona za njih ni dost ok al kaj je težava?! Do zavoja na Drenikovo sem se prebijal med njimi in izgubljal čas. Vmes pa seveda tudi naglas koga pokomentiral, ker mi je res dvignilo pritisk, da so nekateri že praktično hodili na koncu Dunajske. Nujno uvest cone na podlagi uradnih rezultatov v zadnjem letu! Štart iz napačne cone pa pač pomeni diskvalifikacijo. Tako bi se na hitro poštimal ta nered!
toliko o teku za zdravje in sprostitev. tebe bo stres na štartu ugonobil..
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.816
504
113
Še eden

Maratona v Ljubljani se bo udeleževal, dokler bo lahko stal na nogah, je dejal, znova pa je opozoril na dejstvo, da v Ljubljani ni posebne razvrstitve za tekače nad 80 let. "Tako se moramo tisti, ki smo praktično že za na Žale, kosati z mladeniči iz nižje kategorije." Še več zanimivih izjav vas čaka v videu, ki smo ga posneli po tem, ko se je Bartol vrnil iz šotora za medicinsko oskrbo.

https://siol.net/sportal/ljubl...ladenici-452422
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.851
3.369
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
Še eden

Maratona v Ljubljani se bo udeleževal, dokler bo lahko stal na nogah, je dejal, znova pa je opozoril na dejstvo, da v Ljubljani ni posebne razvrstitve za tekače nad 80 let. "Tako se moramo tisti, ki smo praktično že za na Žale, kosati z mladeniči iz nižje kategorije." Še več zanimivih izjav vas čaka v videu, ki smo ga posneli po tem, ko se je Bartol vrnil iz šotora za medicinsko oskrbo.

https://siol.net/sportal/ljubl...ladenici-452422

Svaka čast, zelo dober intervju.