Obnova kopalnice na ključ

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.459
5.470
113
Pri starših gre za manjšo kopalnico, kjer bi se menjalo vse od sanitarne do talne in stenske keramike. Inštalacije ne vem kake so, načeloma jih ne bi premikali razen, da bi se dodal en odtok za pralca, ki v originalu ni bil predviden, innjenzdaj cev v banjo speljana. Gre za komplet prenovo, želja pa je to nekomu dati na počez, da je hitro konec. Ne rabi jutri začeti, ko pa začne/jo pa da je hitro končano, ker v stanovanju človeka bivata. Ajde gresta takrat v toplice za 1 teden...

Pozna kdo koga v Kr ali okolici, ki se gre take posle. Da ima komplet ekipo, ne da jaz iščem keramičarja pa vodovodarja pa ne vem kaj vse posebej... Ne rabi najcenejšega per se, ampak najcenejšega med tistimi, ki bo naredil, da bo funkcioniralo do smrti mojih dveh.
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
525
15
18
Odsvetuem!!!!!!!!!!

HALO MOJSTRI

večjih šalabajzerjev ne boš našel
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Jaz sem danes pred enim letom začel s prenovo kopalnice. Delal mi je Mikelj iz Milj, zadovoljen. Predvsem sem ga izbral zaradi kvalitetnega polaganja keramike. Je šlo pa za kompletno prenovo (estrihi, elektrika, knauf strop, vse vodovodne cevi, odtoki, centralna) Nekaj sem delal sam, nekaj drugi izvajalci tako da se je zavleklo na en mesec ampak on se je držal dogovorjenih terminov. Prevzema tudi sam komplet kopalnice. Se ga pa čaka par mesecev da prideš na vrsto.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.459
5.470
113
Hvala. Kako pa je s trgovino ki ponudijo komplet storitev ala Banca. Eltron tudi najbrž, glede na to da imajo vse? Tega it milj bom lažje preverila, jih mali več iz tistega konca poznam, da povedo. Saj kaki mesec ni problem počakati, važno da je hitro narejeno, ko se začne...
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Ja on ima rabat v Eltronu. Tam sem vzel opremo in keramiko. Mislim da ti da 25% popusta na ceno , ki je v trgovini.
Mi je ostal en paket ploščic in je Mikelj sam odpeljal nazaj v Eltron ter odštel od računa.
 
Nazadnje urejeno:

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.545
78
48
Od križišča mal naprej na desno
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Hvala. Kako pa je s trgovino ki ponudijo komplet storitev ala Banca. Eltron tudi najbrž, glede na to da imajo vse? Tega it milj bom lažje preverila, jih mali več iz tistega konca poznam, da povedo. Saj kaki mesec ni problem počakati, važno da je hitro narejeno, ko se začne...

Sam bejzte stran od Bance. To so salabajzerji na potenco, sem imel priloznost videt pri kolegu!
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
Odsvetuem!!!!!!!!!!

HALO MOJSTRI

večjih šalabajzerjev ne boš našel

heh,zanimivo,pred par leti,ko sem prenavljal stanovanje,so mi dali sumljivo nizko ponudbo za prenovo,se potem nisem odločil za njih,ker so mi že po telefonu delovali šalabajzarji,ki bi radi nekaj na hitro poceni spackali skupaj...
Mi je pa potem vse v nulo zrihtal tale:

http://www.mojster-ekspres.si/kontakt

Naredili so vse točno tako kot smo se zmenili,tudi časovno je bilo vse v roku,lahko jih samo priporočim!
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.161
961
113
Emona / Carnium
Tašči (in tastu) so pod podobnimi pogoji, kot jih navajaš, kopalnico prenovili pri PIL 2 (Grosuplje). Z njimi sta bila zelo zadovoljna (zrisal nekaj predlogov, prišli, razbili v enem dnevu in zaključili v cca. enem tednu).
Za kaj več bi pa moral vprašati.

Pa še to, glede priporočil, sem ugotovil, da je zelo odvisno KDO ti priporoča. Ljudje imamo različne standarde in skoraj neverjetno je s kakšnimi "moj$tri" so lahko ljudje zadovoljni.
 
Nazadnje urejeno:

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.280
1.935
113
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Tašči (in tastu) so pod podobnimi pogoji, kot jih navajaš, kopalnico prenovili pri PIL 2 (Grosuplje). Z njimi sta bila zelo zadovoljna (zrisal nekaj predlogov, prišli, razbili v enem dnevu in zaključili v cca. enem tednu).
Za kaj več bi pa moral vprašati.

Pa še to, glede priporočil, sem ugotovil, da je zelo odvisno KDO ti priporoča. Ljudje imamo različne standarde in skoraj neverjetno je s kakšnimi "moj$tri" so lahko ljudje zadovoljni.

Velja pa seveda tudi obratno. Ker nekatere stranke so tako prfuknjene, da boh pomagi. Hvala bogu se take izloči že po telefonu
smile-1.gif


Najjači so google znalci
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.814
817
113
MB
Štima. Ampak za enako delo in ceno jih mojster različno obravnava ( odvisno kako visoko stoječa je stranka ).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.459
5.470
113
Da pojasnim. Če bi iskala samo najcenejšega, bi vzela rumene strani pa šla po vrsti, kdo naredi za manj. Zaenkrat Mikelj iz Milj. In evo ti ga na, smo samo pri enem... Že ko smo bajto delali, se je izkazalo za enako. "Mojstrov" ko dreka, mojstrov pa toliko, da si komaj dobil eno konkurenčno ponudbo.

Hmm, tisti iz grosupeljskega konca... Bom povprašala, če pridejo tudi gor delat.
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Hvala. Kako pa je s trgovino ki ponudijo komplet storitev ala Banca. Eltron tudi najbrž, glede na to da imajo vse? Tega it milj bom lažje preverila, jih mali več iz tistega konca poznam, da povedo. Saj kaki mesec ni problem počakati, važno da je hitro narejeno, ko se začne...

Sam bejzte stran od Bance. To so salabajzerji na potenco, sem imel priloznost videt pri kolegu!

Isto... Na žalost izkusil na lastni koži... Če dva do trije delavci vedo kaj delajo, je veliko. Ostali so kar nekaj in zašuštrajo zadevo... Ne bi govoril. Poguglaj, mislim, da sem že nekje na alterju "jadoval".

Edit: našel
smile-1.gif
klik
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.459
5.470
113
hvala za link.

@Dik
kdo je potem tebi delal? Sem videla, da si ti zgornjo temo odprl...
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.545
78
48
Od križišča mal naprej na desno
Razbil sem komplet sam, kar se tice instalacij mi je delal vse Vrhovnik instalacije, zidarja za omete, estrih...je fotr zrihtal nekoga iz Kranja se ne spomnim kako se pise. Keramicarja ne bom omenjal, ker ni ravno za pohvalit
tongue-1.gif
. Oprema je iz merkurja in ikeje, rabil sem pa cel september da sem dokoncal. Podjetja, ki bi mi naredil vse v kompletu v doglednem casu nisem dobil. Koštalo me je pa na koncu dobre 4k€.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
v enem tednu kopalnica..slišici se nemogoče.

zakaj?
razbito v dnevu. potem pa pozidat steno, siporeks..ne gre v enem dnevu. poravnat steno, poravnat tla. potem ploščice..pa fugiranje.

svaka čast unemu, ki to narediv 5 delovnih dni.

sem pa ravno končal eno obnovo.

ps, tut kahlce se da anmetat v dneu, lahko pa v treh. kaj iščeš je vprašan je