Obleka naredi človeka, avto pa peni

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Mihi v zapisu zameril le, da je sploh prišlo do situacije, ko ga Alfa curakelj v übervagnu lahko prehiti po desni.
Če je bela perla švignila mimo po odstavnem pasu, odpade še ta malenkost.
smile-1.gif
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
hehe... kako so nekateri takoj užaljeni...

Men se zdi da ima ob ponedeljkih zjutraj oddajo kjer malo prebira forum/e in potem pokomentira kakšno izjavo kakšnega asa...

eh užaljen...

Mihi ima pač privilegij da lahko svoje gobčne izdelke , tehnično ojačane in po radijskih valovih vsakodnevno pošlje v svet, to pa je tudi vse.

A misli da se z nedokončanim faksom bio whatever ved kvalificira v intelektualno übertičokazje?

Ni razlik tičokazje je tičokazje pa ni važno na katerem področju
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
A koncan slo faks je po novem neko merilo intelekta? Pa si ti v zivljenju bil na ef al pa fdv?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
ksz

Meni se pa zapis zdi dost brezvezen, tematika že prežvečena, nekaj kar pomoje vsi vemo, da je nekaj resnice v tem ni važno kdo to napiše. Glede na to da ima multiplo me hudo preseneča, da sploh gleda avte okoli sebe in pozna kako znamko, izpade kot malo zafrustriran emo.
rolleyes-1.gif


Imam pa zelo rad avtomobile in vedno bom imel kakega nad svojimi zmožnostmi a to ne bo golf na kredo.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
še en ko vozi passata ?
evil.gif



ne razumi me narobe ... ne delam razlik med faksi

nedokončan faks pa tudi pove nekaj o človeku sem pač bil malo škodoželjen do Mihija
evil.gif


 
Nazadnje urejeno:

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
mihi se večino cajta itak vozi z biciklom, tak da lih neki neki relevanten pisec zgodbic iz avtomobilizma ... ko bo pa delal kakih 30 jurjev na leto z avtom, pol pa lahko meri tiča v javnosti glede voznega parka ...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
mihi se večino cajta itak vozi z biciklom, tak da lih neki neki relevanten pisec zgodbic iz avtomobilizma ... ko bo pa delal kakih 30 jurjev na leto z avtom, pol pa lahko meri tiča v javnosti glede voznega parka ...

imas prav. pa vec kot enega otroka, zivel v primestju kjer bosta 2 avtomobila nuja... takrat se slisimo. dokler pa zivi sam in dela kar mu penis hoce, ni ravno na mestu za komentiranje kako ostali zivijo. kar zelo rad dela.

se jajc nima, da se izpostavi z alter niknejmom.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
otroka menda ma, samo ga lahko vozi v primernem sedežu na prtljažniku kolesa ... seveda v atestiranem sedežu maxi cosi s petimi zvezdicami za varnost, oba pa imata na glavi čelade, ker je to prav in varno :)
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.484
818
113
ksz

Človek živi od tega, da producira všečne, za širšo občinstvo smešne in sprejemljive oddaje. Kdorkoli se redno (dnevno, tedensko, mesečno) pojavlja na istem mestu, tam ni zato, ker bi imel nekaj za povedat, ampak s tem služi denar.

Zato je potrebno to besedilo vzeti natanko tako, kot lahkotno zabavo. Kaj avtor vozi in kaj bi moral voziti in v kakšnem razmerju je do Rocca, vse to je ... nepomembno. (V resnici, če bi hoteli stvar jemati resno, bi moral avtor in njegovo življenje biti še manj pomembna, saj se ne polemizira z avtorjevim življenjem, pač pa z besedilom.)

Edino kar je, če ta Miha res bere ta forum, se mora dobro zabavati, ko vidi, koliko mačkam je stopil na rep.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
V redu spisano, ni kaj dosti dodati.
Ta zadnji so zanimivi ja... Na vprašanje, zakaj se vlečejo, ko imajo froca noter, odgovorijo z zgroženim/začudenim pogledom, kako hudiča ne razumem, da imajo froca noter. To ja moraš vozit varno.
Ko jih vprašam, če so njihovi otroci pomembnejši od drugih, ki jih ti dajmo očka curaklji med normalno vožnjo brez froca zadaj očitno ogrožajo, se pa znajo s studom obrnit proč. Oziroma to naredijo najkasneje takrat, ko jim omenim, da jaz vozim isto, pa ne glede na to, če sem sam ali pa imam otroke ali taščo
evil.gif
zadaj. Pač, nimam namena spravljat kogarkoli v nevarnost, ne glede na to, koga imam zadaj ali pa nimam.
Edina izjema za takšno racionalno obnašanje so froci, ki bruhajo. Žal obstajajo takšni in njihovim staršem niti malo ne zavidam. Čeprav zna biti to posledica ''varne'' vožnje od kar je froc zraven (še v trebuhu). Našim sem že takrat dal vedet, kaj jih čaka
evil.gif
Knock, knock.
 
Nazadnje urejeno:

Snaga1

Pripravnik
3. sep 2012
257
0
16
Kaj ima veze zasebno življenje avtorja? Napisal je pa samo to, kar vsi vemo, samo lepše je to ubesedil, kot bi to naredila večina nas.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
ksz

Načeloma na cesti precej poslušam Val202; ko zaslišim Šaleharjev glas, preklopim; zato tudi zgornjega ne mislim brati.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Kar nekaj forumasev ki so se spoznali v blogu je uzaljenih...oh kako je grd...dejmo ga spluvat njega ,faliran fax ,multiplo in mamo...alter je za to kot narocen.
 

bade25

Pripravnik
17. sep 2012
104
0
16
Hehehe, bravo Mihi, namen je dosežen, Alter je na nogah, še tisti najbolj zadrti avtoljubci so za trenutek odložili krpice in kremice za nego ljubljenčkov in hiteli prebirat tale topic. In seveda takoj človeka diskreditirat - češ vozi multiplo, pol je že fuk*en. Vozil bi BMW, pasat, Audi…. tako kot jaz, potem bi ga že lažje razumel……Ejejej, da človeka sodijo po tem kakšen kos bebave pločevine vozi, potem res veš,da si v Sloveniji….
včasih si moral it za nekaj časa v tujino, da si spoznal kako smo doma omejeni. Zdaj ni potrebno niti v tujino več hodit….