nuviCam LMT-D

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Takole bom rekel. Razen cene, ki je malo visoka, saj po mojem mnenju, je zadeva v redu.
- asistenca menjave voznega pasu, je dobra zadeva, špila sam še ni dodelana (odvisno od nastavitve - centriranje - kamere, kdaj pa kdaj prepozno obvesti, drugače je v redu... (bolj slabo reagira na cestišče kjer so sredinska in stranske črte izbrisane ali jih ni več...;
- opozarjanje na možnost trka v vozilo pred vami je dobra zadeva, samo mene moti, ker ne moreš nastaviti razdalje za opozorilo. Mislim da bi bilo uporabno če bi si razdaljo - varnostno nastavljal sam... saj z nekaj opcijami... Drugače zadeva ni slaba...
_ zelo dobra zadeva je prikaz prihoda na clj v realnem času. Ko se približaš cilju, se na ekranu pokaže slika iz kamere v realnem času in puščica, ki ti pokaže stavbo. Dokaj dobra zadeva.
- kamera za snemanje je kvalitetna, dela dobre posnetke tako podnevi kot tudo v nočnem času... z njo sem zelo zadovoljen, boljša kot marsikatera board kamera...,
Razmišljam o tem, da bi kasneje nabavil tudi kamero za vzvratno vožnjo, ki se nabavi dodatno in potem imaš re za cca 500 @ komplet opcije, katere stanejo ob nakupu avtomobila cca 1500 - 2000 evrov...
Veliko je
To je nekaj najosnovnejših zadev, ko sem jih že stestiral in če me sprašuješ za oceno od 1 - 5 dam 3/4 če bi bila cena za kakšnih 50 € nižja bi bila ocena 4.
Veliko je pa enakih zadev (TMC.....) kot na 3579...

Če te še kaj konkretneje zanima, vprašaj
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Mene tudi mika, da bi si nabavil nuviCamLMT-D.
Hvala za te koristne informacije!
 

aljazmv

Zelenc'
6. mar 2009
23
0
1
hm... jaz jo tudi pravkar kupujem.. ampak gledam cene na netu od 330 - 385€ ... kje uzeti... je pri teh internetnih nakupih lahko potem izdelek drugačen kot od tistega iz bigbanga ali pa garmin trgovine ( s tem mislim neprepoznavanje glasov, opozarjanje itd. v drugem jeziku kot je slovenščina itd.)...

kaj vi mislite ?
 

aljazmv

Zelenc'
6. mar 2009
23
0
1
jp ! to sem tudi storil sicer me je prepričal drug model in sicer nüvi 2699LMT-D ...
smile-1.gif