Nuvi 265WT v Nuvi 465T

sonyx

Zelenc'
2. maj 2012
7
0
1
Sevnica
Danes je predelava uspela. Nuvi 265W S3 se je zbudil kot Nuvi 465
zmaga.gif
. Prejšna navigacija nuvi 255W S1 pa čaka na boljše čase. Na žalost se ne prižge več posledično je računalnik ne zazna več.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Mirko nuvi se sploh več ne vklopi in ni ne preboot in ničesar,kot da nuvija sploh ne bi imel priklopljenega na PC in zato ti datoteke iz teme ki si dal link ne pomagajo nič.
Flash čip ni več dosegljiv in za tako obujanje še ni rešitve in tudi jtag ne deluje,ker ni kontaktov za njega oziroma vsaj našel še jih ni nihče.
 

scania

Pripravnik
27. jan 2008
350
5
18
ACTROS 1851
meni so te vse trije delali...ko sem jih hotel predelati se mi je mudilo...tko da sem flešal kr eno za drugim...nisem odklapljal navigacije in ko sem nazadnje flešal pa se ni več pržgal. Tko da sem jih sam zaje-u. En bo odromal v domač labolatorij enmu majstru v raziskovanje. Za enga pa imam še garancijo, pa bo romal na garmina. Da vidim kaj bojo šenčurski majstri rekli zakaj se ne pržge. Oziroma katero navigacijo bodo mi ponudili kot novo.
 
Nazadnje urejeno:

sonyx

Zelenc'
2. maj 2012
7
0
1
Sevnica
pozdravljeni,

bi se mogoče dalo dobiti navodila za 465 v slovenskem jeziku. Videl sem da je na forumu povezava do angleških navodil. Ampak še raje bi pa slovenske. lepo bi prosil če je že kdo mogoče kaj skeniral knižico in jo je pripravljen deliti z nami. Hvala vsem ki ste pripravljeni pomagati.

lp
 

sonyx

Zelenc'
2. maj 2012
7
0
1
Sevnica
Navodila za uporabo garmin nuvi 465t. Ne rabim navodil za predelavo. Vrjetno se nisva razumela. Ali pa jaz ne najdem.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V Angleškem jeziku imaš podrobna navodila o vseh funkcijah,v Slovenščini samo kratka.
Drugače pa ko se na nuviju sprehajaš po menijih boš opazil v desnem kotu ? ,če stisneš na njega ti bo prikazalo navodila.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
nuvi 465T (GCD File) software version 4.10

as of November 8, 2012

(8.92 MB)

Changes made from version 3.90 to 4.10:

Fixed an error that caused certain units to reformat SD cards larger than 2GB.
Improved software stability.
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
ima kdo za prodat nuvija 465t ali 2x5Wza tovorna vozila,
info na ZS

lp
 
Nazadnje urejeno:

Pilotren

Zelenc'
10. mar 2012
15
0
1
Pozdravljeni,po dolgem casu,,, Uspeh z modifikacijo plate S2!!!!
cheer.gif
Mislim, da je napaka v Boot.bin



1474.png
1517.png
1437.png
1453.png
81.png
900.png
185.png
94.png
 
Nazadnje urejeno:

Pilotren

Zelenc'
10. mar 2012
15
0
1
tudi pred popolno preobrazbo so bili isti simptomi naprave z B0827 kajti naprava je laufala na terenu in je nisem dobil nazaj zato predvidevam da je v FW,ne pa v strojni opremi plate s2,,ker se mi dogaja da ga zelo tesko vklopim in povezovanje z usb,,kajti prepozna mi tud polnilec kod usb,imas ti morda kaksno moznost preverit boot.bin razliko med orginalno in modificirano datoteko ker nisem tolko vesc
 

Pilotren

Zelenc'
10. mar 2012
15
0
1
Citat:
Uporabnik Mirko_Barkovic pravi:
Opiši malo bolj natančno v čem je problem, da odsvetuješ oziroma toplo priporočaš predelavo?
NEEEE!!!! Priporočam,kajti mislim da je Vide porocal da je skuril ze 3 nuvije Skanja pa mislim da je naletel na popolnoma enak problem kot sem jaz pri preobrazbi vendar jaz sem nuviju uspel dat umetno dihanje, hihihih

EDIT: Tiskane črke pomenijo kričanje in po tem ni potrebe
 
Nazadnje uredil moderator: