Nuvi 265WT v Nuvi 465T

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Bomo probali najt
wink-1.gif
 

sonyx

Zelenc'
2. maj 2012
7
0
1
Sevnica
Danes sem se tudi jaz opogumil in poizkusil predelati svojega garmin nuvi 255w S2 P1 V6 2Gb. Po navodil je od začetka je šlo vse lepo in prav. Prva posodobitev od poljaka se je naložila in garmin je začel lepo delati. Potem sem naložil še drugo posodobitev iz navdil. Vse se je lepo naložilo. Ko pa se je resetiral je obstal samo na zaslonu kjer sem videl malo majn kot samo pol napisa garmin in to je bilo to. Ko sem to opazil sem ga izklopil iz računalnika in ga ugasnil. Po tem manevru se garmin ne ubudi več od mrtvih. Lahko delaš kar češ pa se ne bo več prižgal niti back light. Nažalost je moj garmin odšel v večna lovišče
frown-1.gif
. Mogoče sem prepozno videl skriti gumb za reset in bi mi tako ga uspelo rešiti.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V primeru,da po drugi predelavi obstane nuvi na logo sliki se proba še enkrat flešat z drugo datoteko in če zopet ne gre naprej se nazaj naloži tista prva.
Nikakor se pa nuvi ne sme izklopit iz Pc ali resetirat,ker dokler je na logo sliki še ga lahko rešite,ko enkrat odklopite in če se nuvi ni samodejno normalno zagnal pa ni več rešitve.
 

sonyx

Zelenc'
2. maj 2012
7
0
1
Sevnica
Jaz sem zdaj našel enga nuvi 265W S3 upam da bo na tem šla predelava. Katere nuvije pa imaš v refuzi
smile-1.gif
.
 
Nazadnje urejeno: