Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
Ce zavraca placila, bi mi pac morala znati to povedati. Lahko posljejo mail vnaprej, ce ze za vsako kurcevo reklamo, da se blokira vse ruske trr. Lahko da bot to v podpis. Kaj je pa posiljateljica kriva? Ce ne ved vzroka, naredis kaj - probas se enkrat, pa spet noben bog ne bo vedel, zakaj se je odbilo...

Tokrat je bilo zaradi trrja, v preteklosti je bil problem moje ime. V nekaterih primerih ja, v drugih ne. Da se ob tla vrzem, nisem vedela, kaj je narobe. Edina razlika med nakazilom ki sem ga prejela in tistim, ki ga nisem je bila v zapisu mojega imena. In sem potem prosila onega drugega, ce lahko tako zapise in sem potem to opozarjala vsakega v naprej, da ne bo spet teh telovadb.

Mater, ce zavrnes placila, pac povej zakaj!! In kaj narediti, da se temu ognes, ce se da. Menda ja logicno. Resno ti želim, da ne bos imel opravka z njihovim suportom, ki je tam samo za to, da je lep. Dokler vse dela, je fajn, ja...

Kakorkoli, vsak po svoji pameti, jaz sem se preko teh malenkosti naucila, da tam ni nikdar vec kot 2k€ gor, kolikor rabim za sproti
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
815
113
Tu je zadaj tehnično vprašanje, kdo blokado dejansko izvaja (naročil jo je očitno N26) in ali N26 sploh ve, da se je denar skušal nakazati.

Po drugi strani pošiljat mail vsem, da bodo blokirali ruske TTR - koga to zanima in kdo sploh ve, da ga to zanima - mislim, da za redkokatero nakazilo , ki pride k meni, vem, s katere banke je, in me nikoli ne zanima. In če mi sedaj javiš, da bodo nakazila iz računov bank iz Zahodne Samoe blokirani - wtf?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
Tudi ce bi rekel slovenija nasploh. Ampak slovenija in zahodna samoa nista rusija in rusija in njene banke niso tok nepomembne.

ali pa da ti ni všeč, kako je ime napisano pa take glupe fore.

saj nič narobe, je zastonj in seveda ne pričakujem enakih uslug, kot od plačljivih, samo enakovredno pa ravno ni. daleč od tega. mrbit taki glitchi folka ne zmotijo, mene pa na stara leta vedno bolj. mi manjka časa in dobre volje za te fore.
 
Nazadnje urejeno:

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
To jaz ze skos govorim. Te neobanke so za sproti. Za placevati racune in trajnike, ker je to brezplacno, pa za google pay npr. Za denar gor imeti pa no go. Podpora jim ne dela, prides nikamor... Je treba imeti eno poceni alternativo pri nas. Sparkasse je bil svoj cajt top s svojim udobnim pozitivnim, zdaj kaka nlb za evro na mesec.
Večina na jih zelo pohvali te banke, prav tako Revolutovo podporo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
revolut isto. ni spustila s kreditno kartico spletnega plačila, on na drugi strani kriv. kaki mesec dva kasneje čudežno začela delati.
topupat se ne da. se pač ne da, tko je, pa živijo. potem sem se spet pobijala da sem ugotovila, da je treba včasih na spletnem revolutu dodati, potem bo pa mobilni zaznal. ja, zdaj to vsi vse veste - in kako je bilo treba napisati ime, če si hotel imeti račun plačan in kako vse te obvoze. kako dodati maestro kartice, ker ste na forumih prebrali. lahko še pobrskate, kdo se je s tem pobijal s trial-error varianto, da zdaj vsi veste. vsekakor ne support, ki bi moral to servirati, če že ne dela s prve kot je mišljeno.

z vividom imam pa same krasne izkušnje. podpore še nisem rabila in v duhu vseh ostalih, ki je še nikdar niso, zadeva deluje fantastično.

n26 je moja primarna dnevna banka. mesečno v povprečju opravim 150 transakcij - takih ali drugačnih in seveda mi godi, da so plačila, trajniki ipd zastonj. se nabere. pač ena izmed teh transakcij je pa pač tudi prenakazilo viškov na kako bolj resno banko. folk hvali, ker je zastonj in za zastonj res veliko dobiš, ampak ko/če bodo začeli samo 1evro ali pa polovico računati, se bo polila vsa gnojnica po njih in še več, kot bi si zaslužili.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Kdaj je nehalo delovati plačevanje pložnic preko QR kode na Iphone aplikaciji?
 

Blaz90

Zelenc'
10. avg 2019
14
1
3
Sem se registriral in sedaj sem na čakalni listi. Koliko časa lahko to traja, da gre zadeva naprej?
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Jaz tudi ne razumem kaksni tezko casi? Vsaka banka ima kaksne hekarske napade in obdobje ko dobiva in izgublja nove/stare stranke.