Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.324
3.421
113
Jaz jih tudi ne bi imel za mojo zakladnico.
Dobri so tak malo za hec..
To pa je vse.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Zapirajo lahko vsi, ni to problem. ampak a so imeli ti komitenti problem preneseti denar drugam, ko so tam zaprli racun? Pocakaj na prvo izkusnjo, ko nekaj ne bo stimalo, kot to povsod kdaj ne in te bodo od bota do bota posiljali, ko dobis cloveka pa ti bo dol metal in naslendjic dobis drugega, ki naredi isto in tako naprej, resil pa ne bos nic. Ce je to eno nakazilo, ki se je odbilo, je ze dokaj motece, ce je to ves denar, ki ga imas, pa te odje*...?! Sploh pomisliti ne upam.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Zaprtih je blo nekaj 100 računov od sedmih miljonov uporabnikov in iz tega se dela tak pomp kot da je N26 tik pred zlomom. Resno?

Se pa strinjam s tem da pri tehle fintech bankah ne gre položit vseh jajc v eno košaro. Enostavno nikol ne morš vedet kdaj te bo kak algoritem ob seveda najbolj neprimenem trenutku poflagal kot problematičnega in boš ostal z zaprtim računom in prepuščen na milost in nemilost neobstoječemu supportu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.029
314
83
Goriska
Jaz uporabljam n26 za s.p., imam n26 business, do sedaj vse bp, tudi ko je prišlo do problema sem imel samo dobre izkušnje z njimi, in sicer ko so mi nekje na irskem udrli v račun in zapravili po nekih pubih cca 300€, so mi vse povrnili.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.951
3.239
113

Težave uporabnikov spletne banke N26. So račune zaprli tudi Slovencem?​

- Banka je po vsem svetu - deluje v 22 državah - zaprla več kot 100 (sto) računov,
- Banka ima 7.000.000 (7 milijonov) komitentov
- Po precej starih podatkih ima samo v Sloveniji 40.000 (štirideset tisoč) komitentov, (24.000 je še starejši podatek, kar pomeni da se avtorju članka ni dalo niti pogooglat)

ali kako narediš novico kjer je ni.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Eni baje na sberbanku niso mogli dvigniti denarja, pa še poslovalnice so zaprli :evil: zdaj pa dobi živega človeka
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.621
978
113
Pa pismo, da nakazila zginevajo se dogaja vsak dan. Trace sproži pa pošiljatelj. Itak ti pa rečejo, da daj mir 5 delovnih dni potem pa začnejo šele poizvedovati.

Še vsako se je pa našlo (beri vrnilo).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Ne, recejo: bmk jaz ne vem nic (pa oni so blokirali), to je druga banka kriva. Pa drugace se nikdar ni bila, ampak so pa potem vedno seveda tam to resevali oziroma pojasnjevali, zakaj in kak naj v prihodnje, da se temu ognem. In ja, malo smotano je, da reces nekomu, da par jurjev ni nakazal, ce lahko prosim, pa ti pod nos da izpisek, da je placano. Ti pogovori niso ravno prijetni.

Da imas pa ves denar tam in te blokirajo, je pa bolj slaba tolazba, se vedno so vse vrnili. Ja, klinc bos pa drug mesec 2x jedel

Da ne bo pomote, sem se vedno veseli uporabnik n26 za vse za sproti. Ampak zaupanje je enako ceni, ki jo placam. Ne mores pricakovati vec oziroma normalen ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Jaz nobeni banki več ne zaupam vsega denarja (tudi če ga ni veliko) niti slovenski. Že pred sranjem s Sberbanko sem imel nekaj tudi na N26 in Revolutu, za sproti pa na crypto.com, ampak “za ziher” največ na slo banki. Sedaj imam ravno zaradi takih sitaucij še malo bolj razpršeno, pa je malo manjši problem, če nekaj časa ne moreš do ene izmed bank.

Je pa tečno to z nakazili na N26, sem doživel podobno kot Jabe, ko sem uporabljal za s.p., in je bil support ravno tako neuporaben. Na srečo je bilo samo enkrat in smo rešili s plačnikom in njegovo banko, najprej je šlo potem ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: crnobog