Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kartico sem že neštetokrat založil, telefona pa še nikoli. Tudi meni je bil GPay, vezan na Revolut kartico, zakon, na srečo imam še NLB Pay.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Do določenega zneska/št. transakcij tudi pri kartici ne. Okej, razumem tipe, ki hodijo okoli samo v kavbojkah in nimajo kam dat denarnice... Čeprav, če v oprijete kavbojke lahko stlačiš sodoben 6-7" mobitel, lahko bi tud kartico. ;) Jaz itak trogam torbico povsod, mi je vseeno.
Pri meni G pay od marca naslednje leto ne bo več delal na N26. Trenutno dela edino preko Curve, marca poteče in dobim novo kartico s SLO binom. Na žalost. Upam, da se prej najde kaka rešitev.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Do določenega zneska/št. transakcij tudi pri kartici ne. Okej, razumem tipe, ki hodijo okoli samo v kavbojkah in nimajo kam dat denarnice... Čeprav, če v oprijete kavbojke lahko stlačiš sodoben 6-7" mobitel, lahko bi tud kartico. ;) Jaz itak trogam torbico povsod, mi je vseeno.
No pri GPay pa sploh ne rabiš pina vnašat v terminal, kjer ti vsi vidijo kaj vnašaš (tudi za večje zneske).
Drugače pa pri meni ni problem v velikosti, ampak pač da telefon imam vedno zraven (npr. grem na sprehod...), denarnice pa ne. Denarnico imam sicer itak slim verzijo: https://www.myroik.com/en/avenue-blue-navy.html
Lepljenje kartice na telefon pa pač ni rešitev, ovitkov pa itak ne uporabljam.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Nakazilo plače. .
Evo ta teden je nastal problem pri nakazilu plače.. enostavo ni. Prej je slo brez problema(ok kaksen dan zamika) sedaj se je nekaj zataknilo. Naj bi bilo kar nekaj folka ki ima s tem problem( placa iz JU). Transakcija naj bi sla dalje.. na N26 ne vedo nič.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Nakazilo plače. .
Evo ta teden je nastal problem pri nakazilu plače.. enostavo ni. Prej je slo brez problema(ok kaksen dan zamika) sedaj se je nekaj zataknilo. Naj bi bilo kar nekaj folka ki ima s tem problem( placa iz JU). Transakcija naj bi sla dalje.. na N26 ne vedo nič.
Koliko časa?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Ce nakazujejo z bivsega sberbanka, pozabi. N26 ga prepozna kot ruski TRR in zablokira.

N26 (kot tudi revolut) nikoli nic ne ve. Kriva je druga banka, to je vse, kar vedo. Pa tudi, ce ni
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
10 delavni dan je placa v JU,v petek so dobili
Place naj bi šle preko Banke Slovenije tako da čudno. Npr otroski dodatki so sli skozi... Prej plača tudi ....
V glavnem malo mi je tako tako vse skupaj ..
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.627
989
113
Ne more iti preko Banke Slovenije. Poglej prejšnji mesec iz katerega TRR so ti nakazali plačo in boš videl kateri banki pripada. Če je Sberbank, kot so zgoraj napisali, boš moral urejati z vašo računovodkinjo, ko bodo dobili zavrnjeno nakazilo nazaj.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Ne more iti preko Banke Slovenije. Poglej prejšnji mesec iz katerega TRR so ti nakazali plačo in boš videl kateri banki pripada. Če je Sberbank, kot so zgoraj napisali, boš moral urejati z vašo računovodkinjo, ko bodo dobili zavrnjeno nakazilo nazaj.
BSLJSI2XXXX... Zanimivo je to plačilo po inf. ni bilo zavrnjeno ampak ga samo ni..."uzela ga magla"
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Sele zdaj ne deluje. Prej je vedno. Na revolutu pa itak nikdar ni delalo. Dokler se nbanka in nlb ne bosta zdruzili in bodo vsi na sberbank dobili nov trr, se bojim, da tako ostaja.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
To jaz ze skos govorim. Te neobanke so za sproti. Za placevati racune in trajnike, ker je to brezplacno, pa za google pay npr. Za denar gor imeti pa no go. Podpora jim ne dela, prides nikamor... Je treba imeti eno poceni alternativo pri nas. Sparkasse je bil svoj cajt top s svojim udobnim pozitivnim, zdaj kaka nlb za evro na mesec.