Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.371
5.405
113
Hvala, bom pogledala če mi je kaka všeč

Tale mbills sem enkrat že imela pa pozabila... A to dodam svoje kartice kot na Google pay, torej da imam n26, ale je to kaka njihova kartica pa moram predjati denar. Temu se hočem ogniti. To mi naredi več dela kot koristi.
 
Nazadnje urejeno:

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Hvala, bom pogledala če mi je kaka všeč

Tale mbills sem enkrat že imela pa pozabila... A to dodam svoje kartice kot na Google pay, torej da imam n26, ale je to kaka njihova kartica pa moram predjati denar. Temu se hočem ogniti. To mi naredi več dela kot koristi.


Če hočeš nafilat Mbils s kreditno kartico, ti zaračunajo 1,5% provizije.
Polnjenje iz TRR pe je samo iz SI56. Se kar avtomatsko vpiše SI56 in ne moreš zbrisat. :)

Sem malo prej naročil kartico. Če se premisliš: Preklic naročila kartice 4,99 €
Očitno večina ljudi pebere cenik šele po naročilu kartice in si premisli. :) Uporaba v praksi je čisto nekaj drugega.

----------------------
Se mi zdi bolj uporabna Curve kartica. Evo, če bi še kdo želel prejeti £5 lahko uporabi Link - klikni in uporabi kodo DZA785PE
Takoj sem lahko dodal kartico N26, registracija je enostavna, brez identifikacije preko osebnega dokumenta. Samo e-mail in osebne podatke vpišeš.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
To, da ti zaracunajo filanje kartice ni res. Gres na PETROL in polozis gotovino na kartico. Brez brez provizije.

https://www.mbills.si/pogoji-in-cenik/

Ne vem zakaj bi bil preklic kartice brezplacen. Ce si jo narocil, imajo s teboj dolocene stroske. Jaz uporabljam mBills od samega zacetka in sem z njo zelo zadovoljen. Prav tako zelo dobro dela na Garmin Pay uri, pri cemer Curve, ki ga reklamiras, da bos zadluzil 5£ ne dela. Imam tudi Curve, ampak funkcija Curve je cisto druga, kot mBills. In mimogrede, tudi mBills lahko dodas na Curve.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Mbils imam že od samega začetka, pa ga ne uporabljam, ker mi je polnjenje brez veze. Najbolj uporabno bi mi bilo polnjenje iz bančnega računa. Pri Mbils to traja DVA dni, Revolut napolnim tako v nekaj sekundah, pa je v Angliji. Filanje z gotovino mi je ravno tako brez veze. Da bi najprej z računa dvignil keš, šel na Petrol, da bi nafilal Mbils, no go, smešno. Tudi preko UPN naloga mi je brez veze, ker tudi traja en dan, če daš nalog popoldan. Najnovejša pridobitev, polnitev s kreditno kartico. da bi plačeval 1,5% provizije, pa kaj še. :nigladek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Hvala, bom pogledala če mi je kaka všeč

Tale mbills sem enkrat že imela pa pozabila... A to dodam svoje kartice kot na Google pay, torej da imam n26, ale je to kaka njihova kartica pa moram predjati denar. Temu se hočem ogniti. To mi naredi več dela kot koristi.
Ločena predplačniška kartica, ampak je ne rabiš. Na Garminu bi ti moral delat Revolut MC, ki ga če prav razumem že imaš.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.371
5.405
113
ja, ampak na fossilu mi pa dela n26, kar mi je pa najboj všeč. me je pa malce presenetilo - neprijetno - kako malo držijo baterije pri teh zadevah... to se vsak dan fila?

bi pa vivoactive 3 tudi preživela. bom šla v ustreznejši forum pogledat, če je kaj povedanega o tej uri... lahko kdo potrdi, da revolut dela z garmin payom?
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
ja, ampak na fossilu mi pa dela n26, kar mi je pa najboj všeč. me je pa malce presenetilo - neprijetno - kako malo držijo baterije pri teh zadevah... to se vsak dan fila?

bi pa vivoactive 3 tudi preživela. bom šla v ustreznejši forum pogledat, če je kaj povedanega o tej uri... lahko kdo potrdi, da revolut dela z garmin payom?

Madona, koliko komplicirate s temi guglpeji, aplpeji, garminpeji,...so se kaksni peji,? Pa deset razlicnih plasticnih kart po moznosti od razlicnih izdajateljev. Potem pa se virtualne karte. :obesise:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.371
5.405
113
Zato in! Ko voli nek izvoli, ti pa ostani nad tem. Dokler ti pač ne bodo s prisilo uvalili tega. Kot so ti npr izplačilo plače na trr namesto v kuverto in plastiko namesto knjižice. Kljub temu da je tudi tisto povsem ok delovalo, enostavneje najbrž. Pa se zdaj komplicira... Konkretno pri tej banki, o kateri je govora, nimaš niti fizičnega prostora, kamor bi lahko šel enostavneje urediti vse kot s sodobnimi tehnologijami.

Ostali si bomo pa pač komplicirali življenje. Alternative kako zapraviti 24h v dnevu, bi bile lahko hujše.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Zato in! Ko voli nek izvoli, ti pa ostani nad tem. Dokler ti pač ne bodo s prisilo uvalili tega. Kot so ti npr izplačilo plače na trr namesto v kuverto in plastiko namesto knjižice. Kljub temu da je tudi tisto povsem ok delovalo, enostavneje najbrž. Pa se zdaj komplicira... Konkretno pri tej banki, o kateri je govora, nimaš niti fizičnega prostora, kamor bi lahko šel enostavneje urediti vse kot s sodobnimi tehnologijami.
Saj je to vse jasno. Ampak zakaj na vsak nacin karto spravit na vsrani mobilnik, pa na uro, pa se na eno uro, pa oni pay, pa tisti pay, pa karte od desetih virtualnih bank. Sistem/nacin poslovanja je ze dovolj zakomoliciran, ti pa si ga se dodatno.
Seveda je bilo nekoc, ko smo imeli SDK enostavneje pa tudi toliko zlorab delodajalcev okrog placanih prispevkov delavcem ni bilo.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
In? Namesto da si olajsas zivljenje si ga zakompliciras zaradi plasticnih kart, ur, mobilnikov in se cesa. Suznji moderne tehnologije. Ampak: ko voli nek izvoli.
Komplicirajo kvečemu proizvajalci in ponudniki storitev, ker stvari niso poenotene in ni vse podprto povsod, ampak to smo navajeni že pri vsaki stvari.

Kaj pa je tu kompliciranega, da samo prisloniš uro za plačilo in greš dalje pa težko razumem.

Komur odgovarja, pa se gre zaradi mene še vedno lahko blagovne menjave in živi v jami.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Komplicirajo kvečemu proizvajalci in ponudniki storitev, ker stvari niso poenotene in ni vse podprto povsod, ampak to smo navajeni že pri vsaki stvari.

Kaj pa je tu kompliciranega, da samo prisloniš uro za plačilo in greš dalje pa težko razumem.

Komur odgovarja, pa se gre zaradi mene še vedno lahko blagovne menjave in živi v jami.

Ja ura, ura,. Ce je zlata in na vodomet, potem je ta prava.:valjamse:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.371
5.405
113
vsako tele ima svoje veselje. Ti se npr vtikuješ v zabijanje časa drugih ljudi, ki jih sploh ne poznaš, se te ne tičejo in sitnariš. to recimo definitivno ni bolj produktivno in konstruktivno. pa ti ne bom šla težiti, da kaj bolj pametnega najdi za početi.
 
Nazadnje urejeno:

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
vsako tele ima svoje veselje. Ti se npr vtikuješ v zabijanje časa drugih ljudi, ki jih sploh ne poznaš, se te ne tičejo in sitnariš. to recimo definitivno ni bolj produktivno in konstruktivno. pa ti ne bom šla težiti, da kaj bolj pametnega najdi za početi.

Alles klar Herr Kommissar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smjs

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
vsako tele ima svoje veselje. Ti se npr vtikuješ v zabijanje časa drugih ljudi, ki jih sploh ne poznaš, se te ne tičejo in sitnariš. to recimo definitivno ni bolj produktivno in konstruktivno. pa ti ne bom šla težiti, da kaj bolj pametnega najdi za početi.
Sam eno vprašanje. Če bi si za N26 omislil novo kartico preko C&M, da si GPay omogočim...Je možno potem v naših trgovinah to brezstično s telefonom plačat? Da ga prisloniš ob terminal, namesto kartice?