Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Lahko pa še napišem, da nakazilo iz N26 na NKBM prepaid Viso, kjer je potrebno navesti pravi sklic, deluje BP. Sem zadnjič nekaj nakazal zvečer in je bilo naslednji dan zjutraj relativno kmalu že gor. Očitno NKBM parsa tudi polje za referenco/namen in ne samo sklic.

A samo v namen napišeš sklic vse skupaj, brez presledkov med SIxx in sklicem?

Copy/pasteal sem podatke, ki so napisani v spletni banki. To je s presledkom med SI05 in preostalim delom (SI05 XXXXXXX-XXXXXXXXXX-XXX).
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Sedaj so tudi hitri krediti do 25k (al neki takega) možni preko N26. Z boljšo obrestno mero kot pri SI bankah.
Največja ovira je tako mogoče stanovanjsko posojilo...ostalo nekih manjkov ni.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Kot SI uporabnik ga lahko dobim
smile-1.gif
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kako pa je npr z debetno viso in rentanjem, rezervacijami? Naceloma gre, ampak moras imeti ta znesek gor? Ali je odvisno od ponudnika?

Poglej prejšnjo stran
wink-1.gif


V Pragi brez problema vzel rent a car pri ponudniku Budget na glavni železniški postaji. Seveda je predpogoj dovolj sredstev. Kartica je debetna.
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Zadnjič sem si nakazal na Revolut in od tam na N26. Vmes je bil weekend in 1. maj, tako da je denar prišel na račun danes.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:
Uporabnik Zurbum pravi:
Zadnjič sem si nakazal na Revolut in od tam na N26. Vmes je bil weekend in 1. maj, tako da je denar prišel na račun danes.

V čem je fora?
nahrung002.gif
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Nimaš provizij
wink-1.gif


Iz Maestro na Revolut je nakazilo free in instantno, iz Revolut na N26 preko SEPA pa tudi.


V bistvu me je firbec matral, kako je z Revolut SEPA plačili.
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Revolut ni banka, zato ga ni potrebno prijavit na FURS, deluje pa podobno. Dobiš lahko do 5 virtualnih MC-jev, lahko si pa MC kartico naročiš domov (prej je bilo free, zdaj je 6€). Za spletne nakupe je cool, naj bi pa imeli tudi zelo dobre menjalne tečaje. Berem, da folk na veliko koristi za dvigovanje na Hrvaškem in ostalih ne € državah.


Malo si preberi tu:
https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/2543065
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.959
2.416
113
Od vceraj dobivam ta odgovor:


Your connection is not private

Attackers might be trying to steal your information from www.n26.com (for example, passwords, messages, or credit cards). NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID


Kako si pomagam? Odvisno od wifija? Kasneje doma nisem poskusil kaj porece....
 

Ping

Pripravnik
10. jul 2014
99
2
8
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Od vceraj dobivam ta odgovor:

Your connection is not private

Attackers might be trying to steal your information from www.n26.com (for example, passwords, messages, or credit cards). NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

Kako si pomagam? Odvisno od wifija? Kasneje doma nisem poskusil kaj porece....

Amazon certifikat je izdan za n26.com (brez www spredaj), tako da uporabljaj

https://n26.com/

Nelogično in neobičajno in , da so spremenili CN.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Od vceraj dobivam ta odgovor:


Your connection is not private

Attackers might be trying to steal your information from www.n26.com (for example, passwords, messages, or credit cards). NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID


Kako si pomagam? Odvisno od wifija? Kasneje doma nisem poskusil kaj porece....

Homepage so zgleda premaknili na www.n26.com imajo samo še redirect na n26.com, vendar imajo nameščen cert samo za domeno n26.com brez www. Ne bi smelo biti odvisno od tvoje povezave, ker imajo oni na strežnikih napačen cert (za redirect site).

Če boš dostopal direktno do https://my.n26.com (spletna banka) bi moralo vse delati BP.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Steve. Kako si zadovoljen s Sberbank? Jaz sem obupal...v dveh mesecih vec komplikacij z banko kot prej 20 let skupaj z ostalimi. Ne da se mi pisat vsega, ampak od napacno poslane kartice, do izgubljene vloge za varcevalni racun, 2x kreganja z varnostnikom, ki se je obnasal kot da sem prisel oropat banko, napak pri prenosih trajnikov, zapiranja racuna druge banke, slabe odzivnosti... malo para malo muzike.

Se vracam na "normalne" pakete. Preko sihta vzel Paket&Co Premium, za 8 eur. Not je dobesedno vse, vkljucno s crno maestro, zlato mastercard, spletna, mobilna banka, placila, bankomati, redni limit do 2k, osebni bancnik... N26 bom uporabljal za riskantnejse spletne nakupe...
 
Nazadnje urejeno:

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.933
34
48
A ni Sberbank med drazjimi (ce odstejemo Direkt paket, je vsako malenkost za doplacati, pa se 3D-Secure nimajo brez dodatne naprave)? Oni so mi sicer "padli pod radar", ker sem videl, da ponujajo veckratnik limita mesecnih prihodkov na Mastercardu ter moznost placevanja do 60 obrokov, ce bi kdaj rabil.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Direkt racun + n26.

Samo iskreno se mi ne da ubadat s prenakazovanjem iz enega na drug racun, mislit na to kolikokrat sem ze bil na bankomatu... pa se kak kredit bom rabil v bliznji prihodnosti.

N26 je super ker ga lahko imam za Spotify premium pa se kaj. Ker slovenska kartica ne prime.
 
Nazadnje urejeno: