Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.578
5.587
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
a za verifikacijo ful težijo za mastercard? je revolut bolj praktičen za potrditev?

toliko kot v fizični banki pri nas. hoče videt tebe in tvoj dokument naenkrat skupaj. razlika je samo to, da je preko videoklica ne preko mize.
 
22. jul 2007
12.886
1.346
113
123
Kaj pa če imaš brado na dokumentu si pa brez
cool-1.gif
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
Citat:
Uporabnik ViSiON pravi:
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:
Je MC debit se vedno brezplacen pri N26, ce ga narocim v maju?

Je, je ravno moja v nedeljo naročila in je še vedno zasotnj.

Tnx. Zdaj sem narocil. Ce mi bodo zaracunavali kaksno vodenje ti posljem racun
evil.gif
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Izpolniš položnico, na katero napišeš svoj N26 račun, greš na pošto ali banko, daš teti na okencu izpolnjeno položnico in gotovino, plačaš provizijo in denar je nakazan na tvoj račun.
 

ViSiON

Pripravnik
18. okt 2007
41
0
6
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
Sprobal sem še nakazilo iz N26 na NKBM za predplačniško Viso in vse dela bp. Skratka, z N26 super zadovoljen. Sparkasse bom sicer zaenkrat obdržal zaradi "polnopravne" kreditne in priročnega varčevanja (online bonus račun), ampak v nekem doglednem času, ko/če najdem alternativo še za to, se bom poslovil od njih.

Js sem ravno včeraj dobil N26 posodobitev, kjer so uvedli "savings account", samo spet očitno ne dela za SLO trenutno še.
frown-1.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.989
3.277
113
Citat:
Uporabnik ViSiON pravi:
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
Sprobal sem še nakazilo iz N26 na NKBM za predplačniško Viso in vse dela bp. Skratka, z N26 super zadovoljen. Sparkasse bom sicer zaenkrat obdržal zaradi "polnopravne" kreditne in priročnega varčevanja (online bonus račun), ampak v nekem doglednem času, ko/če najdem alternativo še za to, se bom poslovil od njih.

Js sem ravno včeraj dobil N26 posodobitev, kjer so uvedli "savings account", samo spet očitno ne dela za SLO trenutno še.
frown-1.gif
minimalno 2000 za minimalno eno leto... 1.48% obresti.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.934
34
48
ksz

A kdo ve, kako se Firefox prisili, da si bo zapomnil username in geslo od N26 sajta? Tisti javascript nizi ali karkoli je ze bilo leta nazaj ze dolgo ne primejo vec.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.397
246
63
Kras
www.mtl.si
Danes plačal Ajpes račun, pa da vidimo, če bo šla zadeva čez.
Se da kje videt online, če je račun na strani Ajpesa poknjižen kot plačan?
Ta mesec plačam tudi prispevke iz N26 - hvala JakeOnBrake za pionirsko vlogo tukaj
nahrung002.gif
.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.997
-1.289
113
Sem imetnik računa pri N26. Če še nisi odprl računa, je sedaj priložnost. Jaz dam 7 EUR od 10-ih, ko jih dobim vsakemu, ki se prijavi preko mene. Rabim samo email (po mojem tudi ime, da bom vedel od koga je) na zasebno sporočilo. Nakažem najkasneje v dveh dneh od trenuka, ko jaz dobim nakazano.
smile-1.gif

-----------------------

We'd love to have more customers just like you! Invite your friends to join N26 and help them discover just how much better banking can be. The best part: we'll also reward you for every friend who starts using N26.
Just use your personal invite link (which you can access while logged into your N26 app or your Web App) to let your friends know about N26. When a referred friend loads money into their account for the first time, we'll send you EUR10 as a thank you. You can find more information here.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.578
5.587
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
To ni potem savings account ampak vezava depozita.

Res, ampak tudi to je za tiste ki bi depozit bolj zanimivo kot naša alternativa. Šla pogledat na matični unicredit: vezava 2k€ za 12 mesecev - 0,2% obrestna mera
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.397
246
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Danes plačal Ajpes račun, pa da vidimo, če bo šla zadeva čez.
Se da kje videt online, če je račun na strani Ajpesa poknjižen kot plačan?
Poklical na Ajpes, plačilo so prejeli, ni pa še poknjiženo, ampak je ok. Sklic sem dal skupaj, brez presledkov.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
TUdi jest sem nakazal akontacijo dohodnine in je ze poknjižena....sklic sem napisal skupaj
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Na zadnja dva, ki očitno N26 uporabljata za poslovne namene. Saj vem da je po novem dovoljeno uporabljati osebne račune tudi za s.p., a je nek "haklc" pri nekem parametru računa, da mora biti javen al kaj je že bilo ko sem nazadnje bral o tej zadevi.

Trenutno imam poslovni račun na DH, a me nič ne bi bolelo, če bi zadevo prešaltal na N26. Je kje kak "haklc", al sam začnem pisati N26 račun na izdane fakture?
smile-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Jest imam normiran s.p. (popoldanski).. in ze en cas uporabljam samo en racun (osebni na SKB). sedaj sem pa prvic nakazal iz n26,...