Nujno! - predlogi za hrano - zdajle v LJ

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Pa da ni burek ali kebab.

Kje še kaj delajo? pizze, pleske,.... anything, kar je kolikor toliko podobno hrani.
(prevod - meki odpadejo)

Thx.
zmaga.gif
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Pizzerija Napoli na Miklošičevi? Pice imajo res hude. Sem si glih danes, ko sem šel s faksa, eno privoščil
cool-1.gif


Aja, sam ne vem pa, če je še odprto
d055.gif


Edit v tretje... na MIKLOŠIČEVI
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Horse ni tako slaba ideja. Dostikrat boljše kot pa malica v kaki menzi ali pa celo čem boljšem.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Bljak.

Hot Horse sem jedel samo trikrat: prvič, zadnjič in nikoli več.
uf-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Men je od teh "hitrih" zadev hot horse še najboljši in pomoje še najbolj zdrav od vsega (če ne pretiravate z namazi). Pa tut cenovno je kar ok, naješ se pa tut solidno (če sevede nimaš želodca ko postonjska jama). Prov pogrešam tiste čase, ko so mel še št. bone!

Razni bureki, ko me želodec že ob sami misli nanje začne grdo gledat (ali od zmiksanih golobov ali od enormne doze maščobe, ne vem) mi ne gredo ravno v slast (drugo je, če sem prej požrl liter štoka, takrat je itak vse možno). Po kebabu se mi še 5 ur riga po tisti omakci, meso mi je tut sumljiv, ker je tolk začinjen, da tud če bi bil pokvarjen človek sploh nebi pogruntal. Skratka, ne, hvala (če je nujno samo kamniški, pr Ahmedu na štacjonu al pa sitipark). U mkdončiju je še kar spodobna hrana, ampak js rabim vsega trojno porcijo, da se kaj najem in da nisem po 3 urah lačen (ergo kalorijska, maščobna, sladkorna, konzervansasta itd. bomba, juhuhu).

Enivejs, hors r0x
smile-1.gif
!

Hm ,zdej sem se spomnil, a kdo ve, kaj se je zgodilo s tisto okrepčevalnico zravn gospodarskega rastavišča pri postaji LPP - Oaza mislim da je bla? Tle so mel noooore pleske, vsaj men, zelo pogrešam...
 

catwoman

Pripravnik
3. sep 2007
115
0
16
..: LJ :..
Hmm, ena oaza je na gosposvetski, nasproti hotela lev... oz. tam nekje, mogoče par metrov proti slovenski... a je možno da je to isto?