Novo pri Telemachu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:
Citat:
Uporabnik scmoky pravi:
Torej se v novem paketu mob10 za 10€ na mesec, če slučajno se preklopi v roaming ne zaračunavajo minute po ceniku ampak lahko koristiš zakupljene?
LP

V splošnih pogojih izrecno piše sicer samo za zakupljene enote prenosa podatkov ...

KLIK

A lahko bi imel kar na mobitel omrežje nastavljeno brez plačila roaminga in bi se štele zakupljene enote?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:
Citat:
Uporabnik scmoky pravi:
Torej se v novem paketu mob10 za 10€ na mesec, če slučajno se preklopi v roaming ne zaračunavajo minute po ceniku ampak lahko koristiš zakupljene?
LP

V splošnih pogojih izrecno piše sicer samo za zakupljene enote prenosa podatkov ...

KLIK

A lahko bi imel kar na mobitel omrežje nastavljeno brez plačila roaminga in bi se štele zakupljene enote?

da
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Precej dobra zadeva potem tole.
zmaga.gif
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Če grem s Telemachovo mobilno SIM v tujino, kjer domuje United group po domače Telemach, in pokličem domov na stacionarno cifro - Telemach omrežje, a kličem zastonj, ali se upošteva roaming?
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Si bom sam odgovoril, glede na to, da sem prejel uraden odgovor. Torej, če še koga zanima, situacija je sledeča:

Zastonj klici med "telemachovci" veljajo izključno za fiksno telefonijo. Če kličeš iz stacionarne telemach cifre na mobilno telemach cifro, se minute obračunajo po veljavnem ceniku in obratno. Tako doma, kot tudi v tujini.

Torej zadeva ni tako privlačna kot se zdi na prvi pogled.
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Seveda, ker si v roamingu.

Iz TM mobilne kličeš zastonj vse ostale Telemach naročnike (fiksne in mobilne).
 

borce

Pripravnik
2. jan 2008
141
0
16
Že pred nekaj mesece sem povpraševal, kdaj KONČNO bodo naredili aplikacijo za aplikacija za Windows Phone , da bomo lahko tudi mi kateri uporabljamo ta operacijski sistem začeli uporabljat te storitve. Se komu kaj svita, mislim, da je sedaj že res čas saj smo že leta 2014 ni smo več 2012,ko je bi še ta sistem v povojih....?
 

lordinho

Pripravnik
3. avg 2007
155
0
16
MB
Od včeraj sem na telemachu, pa mi ne dela prenos podatkov. Probal vse mogoče v nastavitvah, pa ne uspem spravit skupaj. Pred tem sem bil na mobitelu, kjer je vse delalo normalno, samo zamenjal sem SIM (telefon Galaxy S3).
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
S PAKETI GOLD DO 200 EUR POPUSTA NA MOBILNE TELEFONE
V paketih GOLD, poleg brezplačne dvojne internetne hitrosti, ob hkratnem naročilu mobilne telefonije, prejmete še bon v vrednosti do neverjetnih 200 EUR za nakup KATEREGAKOLI MOBILNEGA TELEFONA. Ob sklenitvi naročniškega razmerja za MOB 10 ali MOB 30 in naročilu paketa:

SILVER prejmete BON v višini 50 EUR
GOLD ali GOLD EXTRA prejmete BON v višini 100 EUR
GOLD PREMIUM ali GOLD TITANIUM prejmete BON v višini 200 EUR
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.844
6.644
113
V tujini ja, ampak telemach cene pri nas so odraz ponudbe na trgu, torej v tem pogledu je telemach ugoden.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na aparatu sem včeraj videl, da je pisalo "Mobitel-Telemach", kar pomeni da sem gostoval v omrežju Mobitela.

Se to dodatno plačuje kot roaming, al je pokrito v pavšalnem znesku?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ni blo tak, da so samo klici in sms, data pa da ti cuznejo mimo naročnine?

Ker če se ne motim, mi je narisalo trikotnik, kar pomeni gostovanje, kjer imam data off.

To je blo v Radljah.

Glede omrežja, kaj vem, vse normalno, večinoma ga v mestu uporabljam in tu je vse ok.

Pa itak mam skor vsepovsod nek wifi:

Po 16. dnevih uporabe imam še:

Opala, šele sedaj vidim. Obračunski interval imajo 01.-30. jaz sem mel na 15. nastavljeno omejitev.

wpss201407010001.png


moram spremeniti omejevalec
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Za koriščenje zakupljenih količin data moraš imeti nastavljene telemachove nastavitve pri APN, ti pa po želji izberi ali boš koristil telemach ali telemach-mobitel za pogovore.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.