Telemach VoWifi

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
VoWifi mi laufa vedno ,pa se prejsne razlicice (telekomov kljucek, etc..)nikdar problemov. TS v tem pogledu definitivno med vodilnimi operaterji v EU.
Komunikator je bil tudi zakon, tudi v današnjih časih bi prišel prav za naprave, ki uradno ne podpirajo uradno vowifi (recimo Google Pixel).

Telekom je zmaga, cena ne laže, oz. niti ni dražjih od ostalih velikih (pustimo nizkocenovnike) ;)
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Komunikator je bil tudi zakon, tudi v današnjih časih bi prišel prav za naprave, ki uradno ne podpirajo uradno vowifi (recimo Google Pixel).

Telekom je zmaga, cena ne laže, oz. niti ni dražjih od ostalih velikih (pustimo nizkocenovnike) ;)
Žalostno je, da zadeve niso kompatibilne out-of-the-box in da morajo v ROM telefona dodati podporo za posamezna omrežja.

Recimo na Pixel 6a mi 5G omrežja niti ne zazna, kaj šele da bi lahko kliknil da se poveže nanj :bonk: Pa na VoLTE/VoWifi lahko tudi pozabim.
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
Komunikator je bil tudi zakon, tudi v današnjih časih bi prišel prav za naprave, ki uradno ne podpirajo uradno vowifi (recimo Google Pixel).

Telekom je zmaga, cena ne laže, oz. niti ni dražjih od ostalih velikih (pustimo nizkocenovnike) ;)
Se strinjam…tudi sam veliko uporabljam Vowifi…zadeva res dela kot treba…podpora dalec pred drugimi….cena pa glede na kakovost dobra
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Žalostno je, da zadeve niso kompatibilne out-of-the-box in da morajo v ROM telefona dodati podporo za posamezna omrežja.

Recimo na Pixel 6a mi 5G omrežja niti ne zazna, kaj šele da bi lahko kliknil da se poveže nanj :bonk: Pa na VoLTE/VoWifi lahko tudi pozabim.

Tako sem se jaz zajebaal s pixlom z namenom probne androida po dolgem casu in sem ugotovil, da ne bom z njima nic na boljsem, zal…
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Tako sem se jaz zajebaal s pixlom z namenom probne androida po dolgem casu in sem ugotovil, da ne bom z njima nic na boljsem, zal…
Enako jaz z Nokio 7 plus. TS no go, tuja simka bp. Ocitno imajo operaterji zeganaj GSM modele aparatov po svoji volji. Po tistem nisem eksperimentiral vec razlicnih simk na enem voWifi modelu.