Novo pri Telemachu II.

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
To pa ne drži. Vsaj za P20 Pro sigurno ne, ker je tako:

ŠE VEČ 17 + P20 Pro 21,83 = 38,83 eur
Go! M 20,99 + P20 Pro 21 = 41,99 eur
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.649
147
63
Bitna hitrost AMR-WB kodeka ponovno nazaj na 23.85 kbit/s, kar je najkvalitetnejša možna izbira... ;)

Ostala dva operaterja imata pri AMR-WB samo 12.65 kbit/s. Palec gor za Telemach! :zmaga:
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Ko smo ravno pri kodekih:
kakšna je podpora za volte? Je / ni / bo? Predvsem z vidika nakupa novega telefona.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.649
147
63
Res je, pri Telemachu VoLTE in VoWiFi (še) ne obstaja, niti ni bil napovedan.
Za sedaj glede tega molčijo.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Pri telemachu mi je naročniško razmerje poteklo decembra 2018. Šel sem k drugemu naročniku v februarju, sedaj pa so mi iz Telemacha poslali 25 € za plačilo.
5€ za prenos številke . to mi je jasno.
10 € Prekinitev naročniškega razmerja - naročniško razmerje je poteklo decembra 2018 Res sem ostal na paketu ki sem ga imel, podaljšal oa nisem nobenega naročniškega razmerja.
10 € Mobilni paket ŠE VEČ

Na Telemach so mi rekli, da so to administrativni stoški.

Pa sedaj nič ne zastopim, mi kdo lahko razloži.
Bom torej za kazen tole MORAL plačati Telemachu, ker sem šel stran????
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pri telemachu mi je naročniško razmerje poteklo decembra 2018. Šel sem k drugemu naročniku v februarju, sedaj pa so mi iz Telemacha poslali 25 € za plačilo.
5€ za prenos številke . to mi je jasno.
10 € Prekinitev naročniškega razmerja - naročniško razmerje je poteklo decembra 2018 Res sem ostal na paketu ki sem ga imel, podaljšal oa nisem nobenega naročniškega razmerja.
10 € Mobilni paket ŠE VEČ

Na Telemach so mi rekli, da so to administrativni stoški.

Pa sedaj nič ne zastopim, mi kdo lahko razloži.
Bom torej za kazen tole MORAL plačati Telemachu, ker sem šel stran????


Tako je... Zal bos to moral placati... Kot ze napisano... potekel ti je samo aneks ... Narocnisko razmerje pa velja do prekinitve, kar si ti storil in prekinitev narocniskega razmerja Telemach zaracunava... Poleg tega placas 5€ za prenos stevilke in se zadnjo narocnino ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 5450

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
ako je... Zal bos to moral placati... Kot ze napisano... potekel ti je samo aneks ... Narocnisko razmerje pa velja do prekinitve, kar si ti storil in prekinitev narocniskega razmerja Telemach zaracunava... Poleg tega placas 5€ za prenos stevilke in se zadnjo narocnino ...

Hvala za pojasnitev. Eh, nas skubijo na vseh koncih, banda......
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Po moje je colanje za prekinitev naročniškega razmerja proti ustavno. Ne vem, na kaki podlagi ti lahko to zaračunajo. Kot da bi plačal kazen štacuni, če si začel kupovati v drugi.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Ja meni hočejo računati za downgrade paketa gold plus, najprej 30 eur, ker predčasno prekinjam vezavo, potem pa še ???? 50 eur, ker grem na nižji paket ???

Zdi se mi, da gre za nepošteno poslovno prakso, zrelo za prijavo na tržno inšpekcijo, kaj menite vi ?

Za predčasno prekinitev in poplačilo ugodnosti še razumem, za drugo nikakor ....... bo verjetno ceneje prekiniti ne downgradati in iti drugam, me prav prisiljujejo v to.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Jaz sem Telemachu napisal da plačam samo prenos številke drugo pa ne, ker nisem prekinil razmerja..
Napisal nekaj v tem smislu kot je napisal bizi zgoraj. Me zanima, kaka bo grožnja....
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Po moje je colanje za prekinitev naročniškega razmerja proti ustavno. Ne vem, na kaki podlagi ti lahko to zaračunajo. Kot da bi plačal kazen štacuni, če si začel kupovati v drugi.
Kaj ima ustava s pogodbenim odnosom dveh strank?

Je pa ta strošek pri vseh "ta velikih", pa tudi nezaračunavanje je precej pogosto.

Kdor jezika (tipkovnico) špara - kruha strada!

pino - pravilno si naredil. ;)
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Nova akcija: 6 MESECEV 100% POPUST na mesečno naročnino paketov ŠE VEČ in NAJVEČ
https://telemach.si/mobilna/super-akcija

Vsak zapitek se vedno PLAČA, torej verjetno sedaj zastonj + vezava najmanj 24 mesecev, kasneje 18 mesecev visoka cena + verjetno, kot običajno pri njih kak droben tisk, da če po 2 letih odjaviš in bi številko drugam prenesel, da plačaš ene 50 eur odškodnine + jasno če prekineš prej pa vse ugodnosti 100% za nazaj poplačaš pa še kaj zraven. Tako, da previdnost, sam menim, da gre za zavajanje in nepošteno poslovno prakso, kar sem pisal že nekaj postov nazaj.... idej imajo pa veliko !!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20