Novo pri Telemachu II.

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
In vsi s Samsungi S linija. :p
Imam Note8 in tudi ni nek presežek zanesljivosti oz. odsotnosti bugov. :eek:
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Probaj še kakšen drug telefon in testiraj omenjeno zadevo.

Bi (bom) probal, če bi imel možnost.


Isto free2go uporabnik in se zgodi, da se noce povezat na 4g. Pomaga da dam rocno na 2g ali 3g pa potem spet na avtomatsko 2/3/4g in dela spet normalno.

Meni se sicer poveže na 4G (in 4G+), kaže, kot da je prenos. Puščici UP/DOWN sta ves čas odebeljeni. A se ne da ničesar prenesti oz. komunicirati. Je pa to takrat, ponavljam, ko zgine WiFi.
DEJSTVO pa je, da se to na istem telefonu in istem Firmware-ju ni dogajalo. To opažam kake 2 do 3 mesece.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
A lahko za kaksen telefon pri TM v tem trenutku recemo, da je no brainer? Tocno 2 leti nazaj sem tako kupil Honor 8, ki je bil dalec brez konkurence za dan denar.
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Še vedno je. Zakaj pa ga menjuješ?

Bolj sem gledal primerljive Huaweie manj me mika zamenjava.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Pol sva na istem..gledam p20 lite, mate 20 lite in honor 8x (ogromen), ni mi pa jasno zakaj se ni honor 10 v ponudbi. Vajen sem na 2 leti menjat telefon, ampak omenjeni res niso kaj boljsi od tega stroja.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zadnjič sem enega hobotničarja spravljal v Telemachovi trgovini ob živce ko sem ga spraševal kakšne so realne razlike med njimi, saj mi primerjava na gsmareni kaže Honor 8 kot vsaj primerljiv, če ne boljši od naštetih.

Jaz ga bom kar še nekaj časa obdržal, potem pa ob kaki super akciji na P20, Honor 10, Mate 20.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Smesno, da je lahko 2 leti star telefon, ki je bil v tistem trenutku isto trzno pozicioniran, primerljiv oz. boljsi od svezih modelov. Ni kaj, huawei si je ustvaril ine. Si me zdaj spomnil, da je bila takrat v poslovalnici hudo podkovana huawei bejba, ki je ocitno dobro svetovala. Honor 10 je pomoje to kar isceva. Mah jest bom vseeno nekaj vzel se ta mesec, ker po novem letu vedno podrazijo, 8ka je imela po enem letu se vedno visjo ceno. Samo kaj?
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
To pa tudi mene in mojo precej klicarijo, da naj sklenem naročniško razmerje, ker naj bi po njihovem na ta način privarčeval vsote nepredstavljivih razsežnosti.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Ne, jaz nimam oz. ne uporabljam dual SIM. Bi lahko ostali razložili, če gre pri vseh za Samsung telefone ali ima kdo isto težavo tudi na kaki drugi znamki? Seveda sem večkrat pomislil, da je najbrž problem moj telefon, ampak teh problemov kake 3 mesece nazaj ni bilo.

Glede na to, kaj ste zapisali, vedno bolj verjamem, da je res težava v omrežju.

Se mi pa zdi, da čez nekaj časa začne delovati. Kaj jaz vem, morda po preklopu na drugo bazno?
 

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
Ne, jaz nimam oz. ne uporabljam dual SIM. Bi lahko ostali razložili, če gre pri vseh za Samsung telefone ali ima kdo isto težavo tudi na kaki drugi znamki? Seveda sem večkrat pomislil, da je najbrž problem moj telefon, ampak teh problemov kake 3 mesece nazaj ni bilo.

Glede na to, kaj ste zapisali, vedno bolj verjamem, da je res težava v omrežju.

Se mi pa zdi, da čez nekaj časa začne delovati. Kaj jaz vem, morda po preklopu na drugo bazno?
Meni se na Xiaomi, prijatelj pa ima Ulefone.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ne, jaz nimam oz. ne uporabljam dual SIM. Bi lahko ostali razložili, če gre pri vseh za Samsung telefone ali ima kdo isto težavo tudi na kaki drugi znamki? Seveda sem večkrat pomislil, da je najbrž problem moj telefon, ampak teh problemov kake 3 mesece nazaj ni bilo.

Glede na to, kaj ste zapisali, vedno bolj verjamem, da je res težava v omrežju.

Se mi pa zdi, da čez nekaj časa začne delovati. Kaj jaz vem, morda po preklopu na drugo bazno?
Ja, če/ko menjaš lokacijo, dostikrat ne zažene podatkov. Ob preklopu na 3G (sem sedaj poskusil tudi letalski način) pa zadeva steče... Je včasih malo moteče, ko hočeš kaj na hitro pogledati, pa ne gre...
Bo potrebno jih opomnat na prakso Appla, ki je podobno delal...
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Ne, jaz nimam oz. ne uporabljam dual SIM. Bi lahko ostali razložili, če gre pri vseh za Samsung telefone ali ima kdo isto težavo tudi na kaki drugi znamki? Seveda sem večkrat pomislil, da je najbrž problem moj telefon, ampak teh problemov kake 3 mesece nazaj ni bilo.

Glede na to, kaj ste zapisali, vedno bolj verjamem, da je res težava v omrežju.

Se mi pa zdi, da čez nekaj časa začne delovati. Kaj jaz vem, morda po preklopu na drugo bazno?
Jaz uporabljam LG .
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Torej vse jasno. Omrežje pač.

Še nekaj sem ugotovil. Med uporabniki znotraj omrežja je zvok res dober. AMPAK če pokliče kdorkoli iz drugega omrežja (A1, Telekom), pa se začne pojavljati "praskanje" in tudi "rezanje". Signal dober tako pri meni, kot pri sogovorniku. Ko pa ročno izberem na Telekom omrežje (doma imam za pogovor na rapolago njihov 2G), pa "praskanja" in "rezanja" ni niti za klice od A1 uporabnikov niti od Telekomovih.