Novo pri Telekom Slovenije III.

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Pred časom je bilo rečeno, da poleg Neo Smartboxa deluje še novejši Box S, medtem ko starejši Box S (tisti ukrivljen) in Box (s tamalim daljincem) ne bosta več delovala. Al so vmes kaj spreminjali odločitve in skenslali tudi novejši Box S?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
JA.

Ampak, kaj pomeni staro za novo? Moram vrniti točno tisti box, ki ga imam kot glavnega in je kao v njihovi lasti ali kateregakoli, ki ga imam doma?

(sem napisal mail na Telekom, bom videl, kaj bodo rekli)

Jernej
Ja, če hočeš dobiti brezplačno novi neo box potem moraš vrniti starega box s in potem ti še dodatno računajo mislim da 3€/mesec za neo box, kar ni bilo treba pri box s-ih.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.832
618
113
EU
Zdaj je vprašanje, kaj zares gledaš, če res nujno rabiš njihovo programsko shemo. Ker sicer greš pač na izključno spletne TV storitve in prepustiš te boxe zgodovini.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.129
2.472
113
Lepo so nas zdresirali. Od praktično neomejenih sprejemnikov na analogni kabelski smo prišli na sistem, kjer se najprej plača trojček, potem pa še za vsak dodatni tv sprejemnik posebej. Odličen poslovni model, glede na to, da operaterje ti sprejemniki ne stanejo ravno nek velik denar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.349
3.441
113
No jaz sem na taki lokaciji, da lahko dobim komplet Hrvaški DVB-T. Tudi tistega plačljive ga.

Samo pop Tv ju se moram odpovedati in je stvar rešena.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Jernej bo potem drugje plačeval BOX-e --> nikjer ni več "zastonj" kosila.
Lahko da. Ampak morebiti bo pa dobil popust za 12 mesecev na 24 mesecev vezave in bo skupaj prišlo vseeno ceneje kot sedaj.

Programe pa potrebujemo SLO1 do TV3, Animal planet, Discovery, Kino in še par drugih (shema mini). Ja, pa Nova 24 je obvezna (ampak ne meni). Tako da počakam do zime, potem bomo pa videli, kam bodo šle cene in ponudba...

Jernej
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
64
28
širne planjave Dolenjske
Lahko da. Ampak morebiti bo pa dobil popust za 12 mesecev na 24 mesecev vezave in bo skupaj prišlo vseeno ceneje kot sedaj.
Plačeval boš tudi drugje BOX-e, to je dejstvo.
Je pa vse res oz. ponavadi je tako (novi naročnik več ugodnosti kot stari - hebat ga). Zoprno al pa tud ne pa je to, da se moraš vedno znova navajati novega uporabniškega vmesnika od drugega operaterja, pa mogoče drgačnih shem...če ti to ni problem (starejšim oz. neveščim to je problem), potem go for it.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Plačeval boš tudi drugje BOX-e, to je dejstvo.
Je pa vse res oz. ponavadi je tako (novi naročnik več ugodnosti kot stari - hebat ga). Zoprno al pa tud ne pa je to, da se moraš vedno znova navajati novega uporabniškega vmesnika od drugega operaterja, pa mogoče drgačnih shem...če ti to ni problem (starejšim oz. neveščim to je problem), potem go for it.
Saj navadit se iz navadnega boxa na neo je enako stresno, torej s tem ne bo razlike.

Jernej
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajn in godfather

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
@all
Dajte prosim še vi spraševat ali pošiljat na support Telekoma, Kje so frekvence od 3G (2100) za kao prestavljene na 4G ali 5G, obljubljali so, sedaj pa nič,
se sploh kaj dela na tem 4G ali 5G omrežju, so spet u zatonu, obe konkurenci so jih prehiteli, kao se grejo neki z dobrim , najboljšim omrežjem, Jao
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

stevekeating

Pripravnik
10. avg 2021
50
4
8
@all
Dajte prosim še vi spraševat ali pošiljat na support Telekoma, Kje so frekvence od 3G (2100) za kao prestavljene na 4G ali 5G, obljubljali so, sedaj pa nič,
se sploh kaj dela na tem 4G ali 5G omrežju, so spet u zatonu, obe konkurenci so jih prehiteli, kao se grejo neki z dobrim , najboljšim omrežjem, Jao
Se strinjam, nasplosno imajo sploh 5G omrezje zelo pocasno…Sem se prestavil od njih na A1 in imam povprecne hitrosti po LJ okoli 500 downloada, najvec mi je v centru potegnilo 900…Neprimerljivo s Telekomom, ki mi je v vecini delal okoli 200…Plus tezave sem imel v roamingu in s posiljanjem SMSov, pri njih itak noben ni vedel zakaj itd
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.798
113
kod Džej-Zija
Po novem si itak več ne govorijo "najboljše omrežje", ampak "prvo omrežje Slovenije". Očitno so nad kvaliteto obupali in se šlepajo na stare lovorike.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Če bi z ugasnjenimi frekvencami od 3G - 2100 vklopili vse na 5G po celi slo, bi nekaj naredili dobrega za uporabnike. Teh 2600 na 5G pa lohk ugasnil.
Sčasoma še dodali 700 za 5G teh, 3500-3600 po mestih pa obdžal, pa bi se lohk rekl naboljše omrežje
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
64
28
širne planjave Dolenjske
Se strinjam, nasplosno imajo sploh 5G omrezje zelo pocasno…Sem se prestavil od njih na A1 in imam povprecne hitrosti po LJ okoli 500 downloada, najvec mi je v centru potegnilo 900…Neprimerljivo s Telekomom, ki mi je v vecini delal okoli 200…Plus tezave sem imel v roamingu in s posiljanjem SMSov, pri njih itak noben ni vedel zakaj itd
Samo mimgrede, ful pa potrebuješ hitrost 900 Mbps na telefonu..... k vidiš ta rezultat na spedtestu, ti najbrž pride? S temi hitrostmi ste pa že res "namledni" u b.m.

O&O