Novo pri Telekom Slovenije III.

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Hvala fantje!

Kar takoj zamenjal paket, prihranil 2€/mesec in kar konkretno povišal hitrost.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Mi lahko kdo, ki ima fiksne ali pa povezane storitve NEO in prejema samo tiskani račun, pogleda, če mu vsak mesec za to dodatno računajo 1€? Vem, da tema ni najbolj primerna za moje vprašanje, vseeno pa upam na odgovor.

Namreč, tele opombe ne razumem najbolje. Torej, kdo ta 1€ plača in kdo ne?

OPOMBA:Velja za vse storitve. Strošek papirnega računa se ne zaračuna naročnikom, ki so potrošniki in prejemajo račun samo v papirni obliki ter vsem naročnikom univerzalne storitve.
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
357
91
28
Mi lahko kdo, ki ima fiksne ali pa povezane storitve NEO in prejema samo tiskani račun, pogleda, če mu vsak mesec za to dodatno računajo 1€? Vem, da tema ni najbolj primerna za moje vprašanje, vseeno pa upam na odgovor.

Namreč, tele opombe ne razumem najbolje. Torej, kdo ta 1€ plača in kdo ne?
Jaz tega stroška na računu nimam pa dobivam račun v tiskani verziji - po pošto domov.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Če rabi kdo za MOBI
1637765236641.png
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)

29.11.2021

PRENEHANJE DOBAVE ELEKTRIČNE ENERGIJE KONČNIM UPORABNIKOM

Obveščamo vas, da bomo s 1. 1. 2022 prenehali z dobavo električne energije končnim uporabnikom. Da bo prehod k drugemu dobavitelju elektrike čim bolj enostaven, naročnikom, ki so imeli s Telekomom Slovenije sklenjeno tudi pogodbo o dobavi električne energije, priporočamo, da si čimprej poiščejo novega dobavitelja, pri tem pa lahko izbirajo iz seznama dobaviteljev električne energije.
Celoten postopek menjave dobavitelja električne energije je po korakih predstavljen na spletnih straneh Agencije za energijo (https://www.agen-rs.si/gospodinjski/elektrika/kako-zamenjam-dobavitelja) in spletnih straneh SODA (https://www.sodo.si/sl/objave/obvestilo-za-odjemalce-elektricne-energije).
Prenehanje dobave električne energije na naročniška razmerja za mobilne, fiksne in ostale komunikacijske storitve nima in ne bo imelo nobenega vpliva.
S postopkom izbire novega dobavitelja električne energije pričnite čimprej, saj lahko prehod k drugemu dobavitelju traja dlje časa, tudi do mesec dni. Pogodbo z novim dobaviteljem električne energije je potrebno skleniti najkasneje do 31. 12. 2021.
Uporabniki, ki ne bodo pravočasno sklenili pogodbe z novim dobaviteljem električne energije, bodo skladno z energetsko zakonodajo s 1. 1. 2022 prešli na sistem zasilne oskrbe. To pomeni, da jim bo dobavo električne energije zagotavljal SODO (Sistemski operater distribucijskega omrežja z električno energijo). Cenik za zasilno oskrbo z električno energijo je v celoti objavljen na spletni strani SODA, v tabeli pa so ključne informacije:
elektrika-table-01122021.JPG

Cena električne energije v sistemu zasilne oskrbe je višja od ponudb dobaviteljev električne energije, zato je še toliko bolj pomembno, da se menjava dobavitelja uredi čim prej. Ker bo Telekom Slovenije s 1. 1. 2022 prenehal z dobavo električne energije vsem končnim odjemalcem, vam s tem dnem pogodbeno razmerje tudi odpovedujemo.
Ker želimo, da postopek zamenjave dobavitelja elektrike poteka čim bolj preprosto, smo uporabnikom za vse dodatne informacije in pomoč na voljo na brezplačni številki 080 8000.
 
  • Wow
Reactions: Ginginova

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
zgleda da ni blokade al pa ni na tej bazni, Telekom naj 5G naročnina. Drgač pa sem uspela speedtest narediti po več drugih mestih tudi več kot naj bi bilo do 450 , tam kjer imajo po dve frekvenci za 5G, čakam da še kakšno vklopijo da bo 3CA ali 4CA
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
netmonster , 2CA . 2600 in 3600 , sem z app probala poindeksirati to bazno z app CELLmapper in se vidi tudi na spletu bazne kot tudi info pa je ne doda za 5G, ostale frekvence 2,3,4 G pa doda,
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Probajte NETMONSTER , CELLMAPPER

Sem pa na eni bazni v Medvode zaznala na app netmonster za Telekom omrežje 4G+ frekvenco 700 Mhz. Pa ne vem, kaj bi lahko bilo, ali testna ali pa so v dodajanju za 5G . je pa bilo 4CA : 800, 1800, 2600, 700

Zame najboljša app od vseh je pa :

Network Signal Guru​

 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jozo