Novo pri T2 III.

krko

Guru
5. sep 2010
2.495
1.146
113
Eh, sem šel gledat. Res je bizi , računalnik ni priklopljen na Linksys, ker le-ta omogoča DL hitrost 50Mbit/s, imam pa optiko 100/20. Sem par let nazaj ob priklopu optike dal komp na t-2 router. Linksys-a uporabljam samo za wi-fi.

Danes sem še 1x potegnil en torrent z veliko "pijavkami" in je normalno oddajalo 1+MB/s.

Vse ok. Hvala obema :)

atepej, se lahko VIP1113 zamenja za en drug vmesnik, ki omogoča uporabo youtube?
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
IN začenjajo se velike ugodnosti za migracije na Tlelemach + kasneje podražitev!?
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Bomo videli kdo bo sedaj popustil. Prej so zgleda večinoma operaterji in je zdej mal pay back time. Zdaj, če Športklub popusti bo pa spet čez leto ali dve nazaj udaril, ko bodo spet prenosi. Druga opcija pa bo, da se čez mesec dva začnejo lige in bo spet pritisk na operaterje in bodo oni morali popustiti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: blazzy94

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
To so zgolj tvoja predvidevanja. Pravice so pač plačali, ta dnar bo treba nekje not dobit. Prenosi pa bodo ko bodo, če bodo....
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Možnih izidov je več... en je res ta, da bo šport čez par mesecev spet v polnem teku in bodo operaterji prisiljeni sprejeti pogoje sporkluba. En je ta, da bo sportklub popustil in ponudil neke bolj sprejemljive pogoje (npr. programe v ločenih paketih, nižje cene, ali kaj tretjega). Tretja možnost je pa ta, da se bo to vleklo toliko časa, da si sportklub zaradi izpada dohodka preprosto ne bo več mogel privoščiti ekskluzivnih pravic za vse, kar trenutno pokrivajo in se bodo športni prenosi v sloveniji malce prerazporedili med druge TV programe.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Praktično sočasno kot so TS, A1 in T2 ven vrgli Sportklub, je ArenaSport zagnala svoj FB in Instagram. Zaenkrat kaže, da bo šlo v smeri kot je v Srbiji. Ali imaš Sportklub ali pa ArenaSport. Vseeno upam, da ne bo tako.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Športni kanali glede na cene bi morali že zdavnaj biti v ločenih paketih. Pri tem se seveda cena osnovnega paketa potem zmanjša. Vem, da tega ne bo bi bilo pa tako prav. Oziroma še bolj idealno bi bilo, da bi tv paketi, ki presegajo določen znesek biti avtomatično v posebnih paketih .V tem primeru tudi pop, itd.
No ja upam, da ko se bom zbudil ne bo prst smrdel. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Če se bodo letos nadaljevale lige, liga prvakov, je verjetnost da se bo raja selila na Telemach. Ljudje so lačni fuzbala in če operater ne more zaradi poslovnih razlogov zagotoviti kanala na katerem je prenos, bomo priča vstaji uporabnikov. Telekom ni mogel več kontrolirati množico negativnih komentarjev na svoje zidu, po telefonu, preko emailov.
Edina rešitev je, da znižajo ceno paketov dokler se ne vzpostavijo tekme.