Novo pri T2 III.

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
T-2 TV app ima kompletno shemo in je nadomestek T-2 STBja in boš lahko gledal vse kar imaš naročeno.

Tocno tako, T-2 TV app je samo nadomestilo komunikatorja (set-top boxa), tale app je sicer ze kar dolgo na voljo za android tv, sedaj pa je tudi za apple tv, zelo dobrodosla zadeva in velika zahvala gre mislim da uporabniku Mikrohard , ce se ne motim jo je on razvil.

Sam sicer nimam vec T-2, vendar mi je vseeno zelo vsec, da se zadeve premikajo v tej smeri. Zelel bi si sedaj, da bi tudi telekom ubral podobno pot, da ne bi bilo potrebno imeti njihovega lastnega komunikatorja.
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
882
63
28
34
Sheme so v app identične kot na vmesniku in ne vidim razloga za menjavo. Cena app je 0,99 € in je ceneje kot bi najel dodaten T-2 vmesnik.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Meni osebno je ta TV app boljši od STB. Zato, ker ni potrebno kablov, zadeva deluje top na brezžičnem omrežju in recimo Mi boxu. Na STB imaš HBO videoteko, ki pa ni recimo sinhroniziran z tvojim HBO GO. Se pravi, kar označim v HBO GO kot priljubljeno, tega ni na STB v HBO videoteki. Potem pa na telefonu zjat kaj imaš v priljubljenem in iskat na STB, da lahk pogledaš. Na TV ali Android TV/appple TV naložiš GO in je zadeva rešena. Maš vse tako kot na web vmesniku ali gsm/tablici.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Meni osebno je ta TV app boljši od STB. Zato, ker ni potrebno kablov, zadeva deluje top na brezžičnem omrežju in recimo Mi boxu. Na STB imaš HBO videoteko, ki pa ni recimo sinhroniziran z tvojim HBO GO. Se pravi, kar označim v HBO GO kot priljubljeno, tega ni na STB v HBO videoteki. Potem pa na telefonu zjat kaj imaš v priljubljenem in iskat na STB, da lahk pogledaš. Na TV ali Android TV/appple TV naložiš GO in je zadeva rešena. Maš vse tako kot na web vmesniku ali gsm/tablici.

Ne pozabit tudi na Amazon Fire Stick, tam tudi je uraden app in zadeva deluje identično ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: atepej in map

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Pa ta 4k stb je za en drek proti starem aminotu. Nonštop se neki updajta, včasih update zatrokira, potem pa ven iz štroma in podobne fore, da spet naloži. Po vsakem updatu, mi pa glasnost na hišnem kinu nabije skoraj na ful, da ko TV pržgem me skor fukne. Jajc.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Jaz imam to aplikacijo na Mi Box S. Vse lahko upravljaš z daljincem, ki je priložen Boxu in ne potrebuješ zračne miške. Škoda, da dela samo na domačem omrežju.
 
22. jul 2007
12.798
1.313
113
123
Me prav zanima, kdaj bodo operaterji omogočili da bomo lahko uporabljali aplikacijo brez da si naročen pri njih in edino kar plačuješ je naročnina preko Google playa :sprasujemse:
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Operaterji so sami ustvarili take razmere na trgu (drag internet v primerjavi s trojčki ali četvorčki), da bi se samostojni TV paketi verjetno slabše prodajali. Sicer pa vem, da se razmišlja tudi v tej smeri.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Sej T2 ga tudi tlači. Pa še dobro da ga imam, neomejeno klicev v SLO. Je babnca delala od doma na začetku te korona krize, ko so gsm dol padli praktično pri vseh, T-2 pa sploh. Stacionarc je delal brez problema. Je komot od doma delala
 
Nazadnje urejeno:

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Me prav zanima, kdaj bodo operaterji omogočili da bomo lahko uporabljali aplikacijo brez da si naročen pri njih in edino kar plačuješ je naročnina preko Google playa :sprasujemse:

Telemach to že ima in lahko kupiš samo EON televizijo. Tudi predplačniško, npr da se na Petrolu (in v poslovalnicah) kupiti dostop dp EON za 3 mesece, potem pa naložiš gor denar, če želiš še uporabljati..
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.850
3.368
113
40
Lj
Telemach to že ima in lahko kupiš samo EON televizijo. Tudi predplačniško, npr da se na Petrolu (in v poslovalnicah) kupiti dostop dp EON za 3 mesece, potem pa naložiš gor denar, če želiš še uporabljati..

Ali lahko kupiš samo željene programe ali jih moraš kupiti 150 da lahko gledaš Npr. Eurosport 1 in 2?