Novo pri T2 III.

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Če se bodo letos nadaljevale lige, liga prvakov, je verjetnost da se bo raja selila na Telemach. Ljudje so lačni fuzbala in če operater ne more zaradi poslovnih razlogov zagotoviti kanala na katerem je prenos, bomo priča vstaji uporabnikov. Telekom ni mogel več kontrolirati množico negativnih komentarjev na svoje zidu, po telefonu, preko emailov.
Edina rešitev je, da znižajo ceno paketov dokler se ne vzpostavijo tekme.

Ljudje so lačni fuzbala? A veš kok ljudem dol visi za fuzbal?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
No ja, na FB so pod novico edini pozitivni komentarji od nekoga, ki dela na T-2, vsi ostali pizdijo na tem, da bo cena kljub ukinitvi omenjenih kanalov ostala ista.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Prej sem bral twitter.... na FB je pa res deljeno. Tretjina zahteva nižje cene, tretjina pravi, da bo menjala operaterja, tretjina pa pravi, da jim je vseeno. Jaz mislim, da ne bo nekega hudega prehajanja med operaterji... nekaterim je optika bolj pomembna od nogometa. Sem pa tudi prepričan, da bo pravočasno prišlo do neke rešitve (pa naj bo to dogovor s sportklubom, ali pa kak nov športni program).
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Z današnjim dnem T-2 vklaplja programe skupine Arena Sport:

žanr
M shema
L shema
XL HD shema
Programsko mesto
Arena Sport HD
športni​
x​
x​
X​
55​
Arena Sport 2 HD
športni​
x​
X​
56​
Agro TV HD
dokumentarni​
x​
X​
31​
Toxic TV HD
glasbeni​
x​
X​
119​
Balkan Trip HD
dokumentarni​
x​
X​
106​
Arena Esport HD
športni​
x​
57​

Vsi programi so v HD resoluciji, na voljo imajo 7 dnevni časovni zamik in prav tako bodo na voljo na tv2go aplikaciji.

Konec leta bo na voljo tudi Arena Fight HD.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
Pri meni so na koncu (vsaj športni). Na zgoraj navedenih imam še vedno Sportklub :evil:
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
T-2 TV aplikacija zdaj tudi za LG WebOS pametne televizije (WebOS 3.0 do 5.0)

T-2 TV aplikacijo za pametne televizije so zdaj dočakali tudi uporabniki pametnih televizij LG z operacijskim sistemom WebOS. Podprte so LG televizije z WebOS 3.0 do 5.0.
t-2-tv-lg-webos-aplikacija.jpg
T-2 TV za LG WebOS
T-2 uporabniki z LG pametnimi televizijami so se aplikacije za WebOS kar načakali, saj ta pravzaprav prihaja kot zadnja. Pred tem je T-2 aplikacijo že omogočil za televizije z Android OS (Sony, Philips … TV BOX-i), Samsung Tizen od letnika 2016 naprej, Apple TV in Amazon Fire TV. Kot rečeno pa je ta zdaj na voljo tudi za LG WebOS.
t-2-tv-lg-webos-aplikacija-1-1024x576.jpg

Uporabniki lahko T-2 aplikacijo najdejo v trgovini z aplikacijami LG Content store. Po namestitvi je treba obiskati spletno mesto smartTV.t-2.net in PIN številko, ki je zapisana na zaslonu televizije vpisati kot novo napravo »Dodaj napravo«. Aplikacija T-2 TV se obračunava po 0.99€ na mesec na napravo. Za naročilo T-2 TV aplikacije pa je pogoj naročnina na T-2 IPTV.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map