Novo pri Izimobilu

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Evo vam nove varke za marke! Iziuporabniki bodte pozorni na sledece!

V kolikor polnite iziracun po preteku le tega morate PO NOVEM prej se aktivirati izi paket (izimesec xy na 4008)...v nasprotnem samo nalozite stanje na stevilko in porabljate denar na racunu...dokler je lahko klicete/smsjate itd

Aaaand its gone...sem tako pusnu 10eur ker sm bil v izi in si stanje nalozil en dan kasneje v prepričanju da je vse po starem...


Kaj je pesnik hotel s tem povedat ?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.457
113
Kaj je pesnik hotel s tem povedat ?
:) da po novem (od telekomovega prevzema) ce zamudis nalozit stanje na racun...moras od prevzema naprej potem ko si nalozil stanje se poslat zahtevo za (ponovno) aktivacijo izi paketa...ce ne samo "operiras" dokler ti ne zmanjka (nalozenega) dobroimetja gor...

Prej pod izijem... Ce si bil na izi in nisi na tocno tist dan nalozu € se ti je avtomatsko vklopil oaket ko si nalozil stanje...

Pac telekom lupi kjer le lahko...
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Mam enga novega kitajca, pa me jebejo mms. Prepisal njihove apn nastavitve, vključil podatke preko SMS, pa noče sprejemati mms. Kake ideje?
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
USPELO.
Za ostale; sledi navodilom na izimobil za nastavitev apn, samo pri vrsti apn ne sme pisati default, napiši samo mms,
matr sem Kekec...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Po moje sploh ne bo.

Facebook-20180423-104143.jpg


https://www.izimobil.si/napolni-racun/
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.587
8
38
napolni račun moj k....
pametni da glava boli...kako boš prejel sms kodo če imaš neaktiven račun.....jao telekomovi šalabajzerji
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.624
985
113
Lahko jo na kakšen drug telefon. Itak je ta korak brez veze, ker na koncu dobiš 13 mestno kodo, enako kot če bi šel kupit fizično kartico za polnjenje. In jo potem lahko vneseš v katerikoli telefon.

Tudi te komplikacije prej ni bilo in ne vem zakaj je sedaj potrebna.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
Ne rabim vseh info, ker nimam in ne bom mel Mobi Če bi rabil vse info, bi prosil za vse info. Tako bi pa lahk samo napisal ne (al pa nič napisal, če ne veš), pa bi bilo, ne pa da limaš nepotrebne linke. Sorry za odrezavost, ampak taki odgovori me tule že od nekdaj živcirajo. OK; če bi kak butelj zastavljal vprašanje za vprašanjem o isti stvari, ne pa kot odgovor na čisto jasno in edino vprašanje.

Zanimalo me je samo zaradi primerjave z Izijem ...
 

notrick

Zelenc'
21. jul 2011
19
0
1
28.4. sem se zapeljal do Blatnega jezera. Na Madžarskem niti km poti nisem imel omrežja. Iskal ročno, avtomatsko, nič.
Seveda sem se popolnoma zanašal na google mapse, da me bodo pripeljali do želenih lokacij.

Sam povem.
 

notrick

Zelenc'
21. jul 2011
19
0
1
vem, imam tudi here maps aplikacijo, ampak si nisem downloadal Madžarske, ker mi niti na kraj pameti ni padlo, da lahko ostanem brez omrežja pri sosedih. Me je izučilo. Hec je, da je bilo na voljo cel kup omrežij (pri ročnem iskanju), pa se ni šlo nikamor povezati.
Tukaj sem objavil bolj v opozorilo ostalim.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
vem, imam tudi here maps aplikacijo, ampak si nisem downloadal Madžarske, ker mi niti na kraj pameti ni padlo, da lahko ostanem brez omrežja pri sosedih. Me je izučilo. Hec je, da je bilo na voljo cel kup omrežij (pri ročnem iskanju), pa se ni šlo nikamor povezati.
Tukaj sem objavil bolj v opozorilo ostalim.

Za take primere imas na voljo center za pomoc uporabnikom, kjer se ponavadi hitro resi zagata... Samo nekateri so mnenja, da tam sedijo sami nesposobni studentje.... ;) ... Ampak dejstvo je, da lahko samo oni preverijo direktno v centrali oz. v sistemu, kaj je narobe...