Novo pri HoT mobil

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Pol pa rečeš folku, naj si namesti recimo Viber... To se tako otepa, pa išče 100 izgovorov, da je žal najboljši še vedno MMS žal...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Klinčev HoT. :bonk:Pri zadnji nadgradnji androida so spet odleteli vsi Hot-ovi APN-i. Pri prejšnjih nadgradnjah so se Vodafonovi samo dodali in ko sem jih zbrisal, so MMS-i spet normalno delovali. To pot so pa Hotovi popolnoma odleteli, nastavitvenega SMS-a nikakor nisem dobil, tako da sem Hot-ove moral ročno vpisovati. :evil:
Aja, telefon Galaxy S9.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.300
5.331
113
Zdaj sem pa že nekaj časa na hotu, pa sem kar zadovoljna, moram reči... Presenečena glede na denar... Res pa se mi je že zgodilo, da kaki mms predolgo hodi. Na srečo zame to ni dilbrejker.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Zdaj sem pa že nekaj časa na hotu, pa sem kar zadovoljna, moram reči... Presenečena glede na denar... Res pa se mi je že zgodilo, da kaki mms predolgo hodi. Na srečo zame to ni dilbrejker.

Midva z mojo tudi, oba na Hot Mini, za skupaj 14€/30 dni in imava oba popolnoma pokrito moderno telefonijo (prenos podatkov vedno vključen), noben zadeve, ki bi bila deal breaker (ena pripomba, ne vsake toliko (enkrat na par mesecev) pride do tega, da je omrežje nedosegljivo, čez 30s pa dela normalno, ne vem kolikokrat se to komu pripeti na drugih omrežjih)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj se zaradi nadgradenj, razen APN-ov, ne sfuzla nič drugega in operater ostaja Hot. Tudi Vodafonovi APN-i omogočajo v Sloveniji vse, razen pošiljanja MMS-ov, ki jih tako v glavnem pošiljam preko Vibra ali WhatsAppa, ker so pri Hotu plačljivi. V tujini pa ne moreš pošiljati niti SMS-ov.
Zanima pa me, ali so na udaru samo Samsungi, ker dvomim da je ta težava odvisna od telefona.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
To se je kolegu isto zgodilo na BOB. Po nadgradnji nekega LG je avtomatsko sprejel APN od A/1. Vse OK, dokler nisva bla v RH, tam pa mrk. Sem se spomnil da sem kle gor to prebral, da se to dogaja, mislim da v temi BOB. Vtipkala APN in delalo dalje. se pa ne zgodi vedno, verjetno pri kakih specifičnih updajtih.