Novo pri HoT mobil

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Samo pazi, pri vsaki nadgradnji telefona se ti bodo znova pojavili Vodafonovi APN-ji. Vsaj pri meni so se.
 

deis

Pripravnik
24. nov 2018
42
21
8
Razmišljam o prehodu na HoT, zanima me samo kako ste zadovoljni z njihovo mobilno aplikacijo?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.222
5.239
113
Povsem ok. Saj iskreno povedano, je kaj dosti ne rabim. Enkrat, da sem vse nastavila pa to je to. Lahko tudi preko neta to narediš. Ker imam maxi ali kateri paket z nekimi zakupljenimi količinami me niti poraba toliko ne interesira, je pa to enostavno pogledati, če je to važno. Kar pa imam z začetka malega izkušenj, se pa ne sesuva, ne šteka in je ažurna (spremembe so takoj vidne).

A je kaka specifična zadeva ki bi rad, da se pogleda?
 
  • Všeč mi je
Reactions: deis

deis

Pripravnik
24. nov 2018
42
21
8
Verjetno me bo predvsem zanima poraba prenosa podatkov doma in v tujini, teh je vedno nekako premalo. :D

Hvala za odgovor.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.222
5.239
113
To vse pokaže in kot rečeno spremembam sledi hipno, tako da so podatki ki jih gledaš res aktualni, ne z zamikom.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
To vse pokaže in kot rečeno spremembam sledi hipno, tako da so podatki ki jih gledaš res aktualni, ne z zamikom.

Pa pazi na to, da paket (razen tistega za 200GB interneta) lahko menjaš le na 30 dni. To v praksi pomeni, da če zmanjka enih enot (recimo interneta), začne kuriti preostali denar za 4 cente/MB, dokler jasno denarja ne zmanjka (10EUR je potem npr. samo 250MB!). Tarife niti ne moreš obnoviti pred pretekom, šele potem lahko menjaš. Jaz sem na enem objektu, kjer so ponavadi potrebovali 1GB na mesec za občasni nadzor, dal paket hot mini za 6.99 EUR (1500+1500+3GB) in so skurili v dveh tednih, ampak potem nisem mogel dokupiti ;). In sem šel menjat sim kartico z novo in sem aktiviral paket za 10EUR...Pa jaz ga za otroka polnim preko paypal, ni provizije in tudi med vikendom lahko aktiviram. Ampak spet na žalost le 10 EUR, ampak tako pač je (tukaj pa imam mini paket in so trije evri v nevarnosti).

Jernej
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Pa pazi na to, da paket (razen tistega za 200GB interneta) lahko menjaš le na 30 dni. To v praksi pomeni, da če zmanjka enih enot (recimo interneta), začne kuriti preostali denar za 4 cente/MB, dokler jasno denarja ne zmanjka (10EUR je potem npr. samo 250MB!). Tarife niti ne moreš obnoviti pred pretekom, šele potem lahko menjaš.
Po spletu se je govorilo, da ti lahko prekličejo/aktivirajo nov paket, če pokličeš na Hot pomoč.
(Lahko da je bila to samo promocija na začetku ali pa dobra volja operaterja, pa ni nujno da bo tudi sedaj delovalo, ampak če nepredvideno pokuriš npr. 3G v 3 dnevih in veš da rabiš potem 20G, se pa že splača poklicat)
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
kzs

Zdi se mi, da je paket HoT Wifi2Go pred časom bil v neki akciji samo 30€. A ima mogoče kdo kakšno informacijo, če bo kmalu spet takšna akcija? Recimo za Božička? :D Trenutno je 45€.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
22
38
MB
Pozdravljeni
Nikjer na njihovi strani nisem zasledil te informacije.
Želim spremeniti tarifo (Hot Mini->Hot Maxi). Od kdaj začne nova tarifa veljati? Stara tarife je veljavna še 10 dni.

Hvala
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Pozdravljeni
Nikjer na njihovi strani nisem zasledil te informacije.
Želim spremeniti tarifo (Hot Mini->Hot Maxi). Od kdaj začne nova tarifa veljati? Stara tarife je veljavna še 10 dni.

Hvala
Šele čez 10 dni. To je problem pri njih, ker prej ne moreš menjati niti na novo aktivirati. Je pa nekdo v tej temi omenil, da lahko pokličeš na hot in potem ročno spremenijo. Poskusi.

Jernej
 
  • Všeč mi je
Reactions: BlonG

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
za pol leta potrebujem internet na eni lokaciji, nekih paketov mi ni sklepat, sploh ker verjetno cene brez vezav bodo oderuške, zato razmišljam da vzamem 200 GB pri hot, verjetno najboljši deal za ta denar?
 

trobla

Pripravnik
28. dec 2014
206
17
18
Pomoje da ja. Kar pa se tiče vezav zgolj za telefon...ni več nobene računice. Bolha oz. kaj podobnega in kupiš novo zapakirano napravo z papirji in to je to. Zakaj bi futral operaterja, če je telefon povsod ceneje, tudi v fizičnih trgovinah. Ok, res je da ti operater da aparat na 24 obrokov...ampak zraven te pa veselo lupi
 

trobla

Pripravnik
28. dec 2014
206
17
18
Beri še enkrat. Telefoni so brez vezave ceneje v fizičnih trgovinah, sicer ne prvi dan prodaje, ampak so. Zakaj me/te pa lupi pa vprašanje nasloviš na operaterja
 

Bozidar

Zelenc'
12. okt 2018
19
5
3
Za 200 EUR kupiš vrhunskega Xiaomija in izbereš paket, ki je najbolj ugoden brez vezave. To je zmaga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888