Novo pr Si.mobilu XI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.471
113
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
A še do danes ne znajo poštimati računov na običajen mesečni obračun od prvega do zadnjega v mesecu, tako kot je to obračunano čisto povsod drugod?
To mi je šlo na živce že pred ene petimi leti, ko sem končno spokal od Simobila.
Datum prejema lahko izbereš (6./13./20./27.), nekaterim bolj ustrezajo drugi datumi, ker imajo takrat prihodke.

Na klicnem centru so rekli, da zaradi spremembe izgleda računi ta mesec zamujajo. Rok plačila naj bi se podaljšal.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Nadgradnje LTE 800
http://www.akos-rs.si/pozivi-i...ka-omrezja-2356

Samo mestni oddajniki bodo verjetno ostali 1800, kateri so bili do sedaj že izvedeni ?
confused-1.gif
 

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Sej to je tudi logično. 1800 je namenjeno za mesta, 2600 pa je uporaben za mikro lokacije (npr. bazna na kandelabru ...). Prav tako je Simobil rekel, da hoče imeti 75% pokritost prebivalstva, do konca leta (enako kot Telekom Slovenije). To jim bolj ali manj lahko uspe, če bo 3/4 baznih na 800 MHz in kot kaže bo tako.
 
Nazadnje urejeno:

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Torej paket Orto Gigastik ima 3GB prenosa podatkov + neomejo količino klicev v vsa slovenska omrežja + neomejeno količino SMS/MMS-ov. Naročiti ga je možno do 31.10.2013

Posebnost pa je to, da se po 3GB prenos zgolj omeji na hitrost 64kbps, se pa ne zaračunava. Torej v resnici je neomejena količina podatkov, hitrost pa se omeji pri 3GB.

Več http://bit.ly/ortogigastik

Simobil je kot kaže uslišal svoje mlade uporabnike in končno ponudil tudi zajetno količino podatkov v paketu.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.443
103
63
40
Malo tu,malo tam :)
Si.mobil in KD Skladi skupaj s partnerji iščemo ekipe, ki verjamejo, da Vse = mogoče in želijo uresničiti svoje projektne ideje! Vabljeni inovatorji, podjetniki, umetniki, športniki, filantropi in drugi nevladniki!

Prijavite svoj projekt in se potegujte za nagrado v skupni vrednosti do 20.000 EUR!

Kaj morate narediti? Imate 2 možnosti:

Svojo idejo potegnite iz predala, sestavite tim in idejo izoblikujte v uresničljiv projekt!

Povabite svoj tim na viharjenje možganov in izdelajte zmagovalno projektno idejo!

Za inspiracijo lahko prisluhnete video zgodbam žirantov natečaja

Prijavite se preko preprostega prijavnega obrazca, s pomočjo katerega lahko kot vodja tima vnesete svojo projektno idejo oziroma projekt. Bodite drzni! Razmislite, na kakšen način (po kakšnih korakih) je vaša ideja uresničljiva. Zanimajo nas tako projektne ideje kot projekti, ki že nastajajo!

Odlašati se ne splača! Starostnih omejitev za sodelovanje ni.

Poznate koga, ki bi moral s svojo idejo sodelovati v natečaju? Spodbudite svoje ustvarjalne prijatelje, da združijo moči in se prijavijo na natečaj!

Vse o natečaju: www.vsejemogoce.si
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Deky me je vprašal če gre za napako na mojih zemljevidih:
bazne-postaje-lte.jpg


Torej odgovor je tak:
Danes sem dodal tudi bazne, ki se bodo dodale med 1.9. in 18.11.2014 ( http://www.akos-rs.si/files/Telekomunikacije/Pozivi/2014/3_9/seznam-simobil-lte.pdf ). Še vedno na zemljevidu niso vse bazne, ki so bile ON-AIR pred 1.9.2014.

Če kliknete na bazno imate pod LTE datum kdaj bo izbrana bazna ON-AIR.

Zemljevidi:
http://www.mobilna-telefonija.com/mobilni-informator/bazne-postaje.html

PS: Uradni Simobilovci, če želite, da so na zemljevidu tudi še ostale LTE bazne ON-AIR me kontaktirajte
wink-1.gif


Bo pa te bazne iz seznama tudi lažje povezati z Cell ID-jem, tako da na Android aplikaciji SI Info bodo bile prej povezane (Cell ID - ime bazne) kot tiste pred 1.9.
 
Nazadnje urejeno:

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Sony Xperia Z3 Compact

...je bil šele predstavljen a vseeno me matra - kdaj ga lahko pričakujemo pri Simobilu?
smile-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.353
379
83
ksz

Na prvi strani prenovljenega portala moj.simobil piše takole:
Citat:

Veš, da lahko z Moj Si.mobil:
Urejaš naročniško razmerje in opcije

zamenjaš naročniški paket
spremeniš osebne podatke
polniš SIMPL račune zase in za svoje bližnje
vklapljaš blokade (npr. za komercialna sporočila)
vklapljaš podatkovne opcije
vklapljaš storitve za tujino (npr. mednarodna sporočila)

Jaz opcije za blokado plačljivih sporočil ne najdem
confused-1.gif
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Kdo ve zakaj nimam v moj.simobil možnosti za zamenjavo paketa v orto gigastik? Ostale imam navoljo.. trenutno pa imam orto smart.
 

grmek

Pripravnik
18. sep 2007
158
4
18
ksz

Kdo ve, če je možna uporaba LTE omrežja (hitrosti do 20/3 Mb/s) tudi za prepaid data paket SIMPLnet?
 

Karizma

Pripravnik
28. dec 2012
199
0
16
Citat:
Uporabnik brezhibno pravi:
Kdo ve zakaj nimam v moj.simobil možnosti za zamenjavo paketa v orto gigastik? Ostale imam navoljo.. trenutno pa imam orto smart.

A ne bi blo to lažje preverit direkt pri njih, prek telefona al pa FB, recimo?
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.